Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary

Výsledky ligy: A-tým

Základní část - 1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 12.9. 2018 18.00 HC Děčín Mostečtí Lvi 4:9
St 12.9. 2018 18.00 HC Kobra Praha HC Draci Bílina 7:5
St 12.9. 2018 18.00 HC Trutnov HC Letci Letňany 3:2
St 12.9. 2018 18.00 NED Hockey Nymburk HC Vlci Jablonec nad Nisou 2:3
St 12.9. 2018 18.00 SC Kolín HC Stadion Vrchlabí 0:1

Základní část - 2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 15.9. 2018 17.30 HC Dvůr Králové nad Labem HC Letci Letňany 3:6
So 15.9. 2018 17.30 Mostečtí Lvi HC Kobra Praha 4:5 SN
So 15.9. 2018 17.30 SHC Klatovy HC Děčín 4:2
So 15.9. 2018 17.30 HC Stadion Vrchlabí NED Hockey Nymburk 4:0
So 15.9. 2018 17.30 HC Trutnov SC Kolín 6:3

Základní část - 3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 19.9. 2018 18.00 HC Kobra Praha SHC Klatovy 2:4
St 19.9. 2018 18.00 TJ HC Řisuty HC Draci Bílina 4:8
St 19.9. 2018 18.00 NED Hockey Nymburk HC Trutnov 5:3
St 19.9. 2018 18.00 HC Vlci Jablonec nad Nisou HC Stadion Vrchlabí 2:5
St 19.9. 2018 18.00 SC Kolín HC Dvůr Králové nad Labem 4:2

Základní část - 4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 22.9. 2018 17.30 Mostečtí Lvi TJ HC Řisuty 11:4
So 22.9. 2018 17.30 HC Děčín HC Kobra Praha 7:4
So 22.9. 2018 17.30 HC Dvůr Králové nad Labem NED Hockey Nymburk 5:6
So 22.9. 2018 17.30 HC Letci Letňany SC Kolín 2:4
So 22.9. 2018 17.30 HC Trutnov HC Vlci Jablonec nad Nisou 2:4

Základní část - 5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 26.9. 2018 18.00 TJ HC Řisuty SHC Klatovy 3:0
St 26.9. 2018 18.00 HC Draci Bílina Mostečtí Lvi 1:7
St 26.9. 2018 18.00 NED Hockey Nymburk HC Letci Letňany 4:3
St 26.9. 2018 18.00 HC Vlci Jablonec nad Nisou HC Dvůr Králové nad Labem 6:5
St 26.9. 2018 18.00 HC Stadion Vrchlabí HC Trutnov 5:1

Základní část - 6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 29.9. 2018 18.00 SHC Klatovy HC Draci Bílina 4:3
So 29.9. 2018 18.00 HC Děčín TJ HC Řisuty 3:2
So 29.9. 2018 18.00 HC Dvůr Králové nad Labem HC Stadion Vrchlabí 3:4 SN
So 29.9. 2018 18.00 HC Letci Letňany HC Vlci Jablonec nad Nisou 1:7
So 29.9. 2018 18.00 SC Kolín NED Hockey Nymburk 5:2

Základní část - 7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 3.10. 2018 -- TJ HC Řisuty HC Kobra Praha 6:3
St 3.10. 2018 -- HC Draci Bílina HC Děčín 3:7
St 3.10. 2018 -- Mostečtí Lvi SHC Klatovy 9:1
St 3.10. 2018 -- HC Vlci Jablonec nad Nisou SC Kolín 2:4
St 3.10. 2018 -- HC Stadion Vrchlabí HC Letci Letňany 1:3
St 3.10. 2018 -- HC Trutnov HC Dvůr Králové nad Labem 2:4

Základní část - 8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 6.10. 2018 17.30 HC Děčín HC Dvůr Králové nad Labem 4:3 PP
So 6.10. 2018 17.30 SHC Klatovy HC Letci Letňany 4:2
So 6.10. 2018 17.30 HC Kobra Praha SC Kolín 3:7
So 6.10. 2018 17.30 TJ HC Řisuty HC Vlci Jablonec nad Nisou 5:2
So 6.10. 2018 17.30 HC Draci Bílina HC Stadion Vrchlabí 5:6 PP
So 6.10. 2018 17.30 Mostečtí Lvi HC Trutnov 5:3

Základní část - 9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 13.10. 2018 17.00 Mostečtí Lvi HC Děčín 6:5 PP
So 13.10. 2018 17.00 HC Draci Bílina HC Kobra Praha 6:4
So 13.10. 2018 17.00 HC Trutnov HC Letci Letňany 0:6
So 13.10. 2018 17.00 HC Stadion Vrchlabí SC Kolín 4:0
So 13.10. 2018 17.00 HC Vlci Jablonec nad Nisou NED Hockey Nymburk 5:3

Základní část - 10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 17.10. 2018 18.00 HC Kobra Praha Mostečtí Lvi 0:3
St 17.10. 2018 18.00 HC Děčín SHC Klatovy 3:4
St 17.10. 2018 18.00 NED Hockey Nymburk HC Stadion Vrchlabí 2:5
St 17.10. 2018 18.00 SC Kolín HC Trutnov 3:2 SN
St 17.10. 2018 18.00 HC Letci Letňany HC Dvůr Králové nad Labem 2:8

Základní část - 11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 20.10. 2018 17.00 SHC Klatovy HC Kobra Praha 7:2
So 20.10. 2018 17.00 HC Draci Bílina TJ HC Řisuty 6:5 PP
So 20.10. 2018 17.00 HC Dvůr Králové nad Labem SC Kolín 7:3
So 20.10. 2018 17.00 HC Trutnov NED Hockey Nymburk 4:3 SN
So 20.10. 2018 17.00 HC Stadion Vrchlabí HC Vlci Jablonec nad Nisou 4:2

Základní část - 12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 24.10. 2018 18.00 TJ HC Řisuty Mostečtí Lvi 6:7
St 24.10. 2018 18.00 HC Kobra Praha HC Děčín 3:2
St 24.10. 2018 18.00 HC Vlci Jablonec nad Nisou HC Trutnov 5:1
St 24.10. 2018 18.00 NED Hockey Nymburk HC Dvůr Králové nad Labem 5:3
St 24.10. 2018 18.00 SC Kolín HC Letci Letňany 4:0

Základní část - 13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 27.10. 2018 17.00 SHC Klatovy TJ HC Řisuty 5:3
So 27.10. 2018 17.00 Mostečtí Lvi HC Draci Bílina 11:6
So 27.10. 2018 17.00 HC Letci Letňany NED Hockey Nymburk 0:4
So 27.10. 2018 17.00 HC Dvůr Králové nad Labem HC Vlci Jablonec nad Nisou 2:5
So 27.10. 2018 17.00 HC Trutnov HC Stadion Vrchlabí 7:0

Základní část - 14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 31.10. 2018 18.00 HC Draci Bílina SHC Klatovy 4:3
St 31.10. 2018 18.00 TJ HC Řisuty HC Děčín 3:5
St 31.10. 2018 18.00 HC Stadion Vrchlabí HC Dvůr Králové nad Labem 4:3
St 31.10. 2018 18.00 HC Vlci Jablonec nad Nisou HC Letci Letňany 8:6
St 31.10. 2018 18.00 NED Hockey Nymburk SC Kolín 4:1

Základní část - 15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 3.11. 2018 17.08 HC Dvůr Králové nad Labem SHC Klatovy 6:4
So 3.11. 2018 17.08 HC Letci Letňany HC Kobra Praha 1:5
So 3.11. 2018 17.08 NED Hockey Nymburk TJ HC Řisuty 4:5 PP
So 3.11. 2018 17.08 HC Vlci Jablonec nad Nisou HC Draci Bílina 8:3
So 3.11. 2018 17.08 HC Stadion Vrchlabí Mostečtí Lvi 7:1
So 3.11. 2018 17.08 HC Trutnov HC Děčín 3:6

Základní část - 16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 10.11. 2018 -- HC Kobra Praha TJ HC Řisuty 4:1
So 10.11. 2018 -- HC Děčín HC Draci Bílina 2:3 SN
So 10.11. 2018 -- SHC Klatovy Mostečtí Lvi 5:4 PP
So 10.11. 2018 -- SC Kolín HC Vlci Jablonec nad Nisou 0:5
So 10.11. 2018 -- HC Letci Letňany HC Stadion Vrchlabí 1:7
So 10.11. 2018 -- HC Dvůr Králové nad Labem HC Trutnov 6:1

Základní část - 17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 14.11. 2018 18.00 HC Děčín Mostečtí Lvi 4:7
St 14.11. 2018 18.00 HC Kobra Praha HC Draci Bílina 6:7 SN
St 14.11. 2018 18.00 HC Letci Letňany HC Trutnov 6:3
St 14.11. 2018 18.00 SC Kolín HC Stadion Vrchlabí 3:2 PP
St 14.11. 2018 18.00 NED Hockey Nymburk HC Vlci Jablonec nad Nisou 3:5

Základní část - 18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 17.11. 2018 17.30 HC Kobra Praha HC Dvůr Králové nad Labem 4:2
So 17.11. 2018 17.30 TJ HC Řisuty SC Kolín 1:8
So 17.11. 2018 17.30 HC Draci Bílina NED Hockey Nymburk 2:7
So 17.11. 2018 17.30 Mostečtí Lvi HC Vlci Jablonec nad Nisou 4:7
So 17.11. 2018 17.30 HC Děčín HC Stadion Vrchlabí 5:1
So 17.11. 2018 17.30 SHC Klatovy HC Trutnov 3:2 PP

Základní část - 19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 21.11. 2018 18.00 Mostečtí Lvi HC Kobra Praha 2:5
St 21.11. 2018 18.00 SHC Klatovy HC Děčín 6:5 PP
St 21.11. 2018 18.00 HC Stadion Vrchlabí NED Hockey Nymburk 4:5
St 21.11. 2018 18.00 HC Trutnov SC Kolín 1:7
St 21.11. 2018 18.00 HC Dvůr Králové nad Labem HC Letci Letňany 4:2

Základní část - 20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 24.11. 2018 17.00 HC Letci Letňany TJ HC Řisuty 4:6
So 24.11. 2018 17.00 SC Kolín HC Draci Bílina 9:2
So 24.11. 2018 17.00 NED Hockey Nymburk Mostečtí Lvi 2:6
So 24.11. 2018 17.00 HC Vlci Jablonec nad Nisou HC Děčín 5:1
So 24.11. 2018 17.00 HC Stadion Vrchlabí SHC Klatovy 0:2
So 24.11. 2018 17.00 HC Trutnov HC Kobra Praha 4:3 SN

Základní část - 21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 28.11. 2018 18.00 HC Kobra Praha SHC Klatovy 2:1 SN
St 28.11. 2018 18.00 TJ HC Řisuty HC Draci Bílina 4:3 PP
St 28.11. 2018 18.00 SC Kolín HC Dvůr Králové nad Labem 3:1
St 28.11. 2018 18.00 NED Hockey Nymburk HC Trutnov 5:1
St 28.11. 2018 18.00 HC Vlci Jablonec nad Nisou HC Stadion Vrchlabí 6:5

Základní část - 22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 1.12. 2018 17.30 TJ HC Řisuty HC Dvůr Králové nad Labem 2:4
So 1.12. 2018 17.30 HC Draci Bílina HC Letci Letňany 1:9
So 1.12. 2018 17.30 Mostečtí Lvi SC Kolín 3:2 PP
So 1.12. 2018 17.30 HC Děčín NED Hockey Nymburk 2:4
So 1.12. 2018 17.30 SHC Klatovy HC Vlci Jablonec nad Nisou 10:3
So 1.12. 2018 17.30 HC Kobra Praha HC Stadion Vrchlabí 0:1

Základní část - 23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 5.12. 2018 18.00 Mostečtí Lvi TJ HC Řisuty 4:2
St 5.12. 2018 18.00 HC Trutnov HC Vlci Jablonec nad Nisou 4:1
St 5.12. 2018 18.00 HC Dvůr Králové nad Labem NED Hockey Nymburk 5:3
Čt 6.12. 2018 18.00 HC Letci Letňany SC Kolín 2:5
St 9.1. 2019 18.00 HC Děčín HC Kobra Praha 4:7

Základní část - 24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 8.12. 2018 17.00 HC Dvůr Králové nad Labem HC Draci Bílina 6:2
So 8.12. 2018 17.00 HC Letci Letňany Mostečtí Lvi 5:4
So 8.12. 2018 17.00 SC Kolín HC Děčín 4:5 PP
So 8.12. 2018 17.00 NED Hockey Nymburk SHC Klatovy 1:4
So 8.12. 2018 17.00 HC Vlci Jablonec nad Nisou HC Kobra Praha 5:2
So 8.12. 2018 17.00 HC Trutnov TJ HC Řisuty 5:7

Základní část - 25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 12.12. 2018 18.00 TJ HC Řisuty SHC Klatovy 2:3
St 12.12. 2018 18.00 HC Draci Bílina Mostečtí Lvi 3:7
St 12.12. 2018 18.00 NED Hockey Nymburk HC Letci Letňany 5:0 KK
St 12.12. 2018 18.00 HC Vlci Jablonec nad Nisou HC Dvůr Králové nad Labem 5:4
St 12.12. 2018 18.00 HC Stadion Vrchlabí HC Trutnov 0:3

Základní část - 26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 15.12. 2018 17.30 Mostečtí Lvi HC Dvůr Králové nad Labem 6:3
So 15.12. 2018 17.30 HC Děčín HC Letci Letňany 4:5 PP
So 15.12. 2018 17.30 SHC Klatovy SC Kolín 3:0
So 15.12. 2018 17.30 HC Kobra Praha NED Hockey Nymburk 2:4
So 15.12. 2018 17.30 TJ HC Řisuty HC Stadion Vrchlabí 0:1
So 15.12. 2018 17.30 HC Draci Bílina HC Trutnov 2:3

Základní část - 27. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 19.12. 2018 18.00 SHC Klatovy HC Draci Bílina 6:1
St 19.12. 2018 18.00 HC Děčín TJ HC Řisuty 6:2
St 19.12. 2018 18.00 HC Dvůr Králové nad Labem HC Stadion Vrchlabí 3:4
St 19.12. 2018 18.00 SC Kolín NED Hockey Nymburk 6:2
So 23.2. 2019 18.00 HC Letci Letňany HC Vlci Jablonec nad Nisou 0:5

Základní část - 28. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 22.12. 2018 17.00 HC Dvůr Králové nad Labem HC Děčín 5:4 SN
So 22.12. 2018 17.00 HC Letci Letňany SHC Klatovy 0:4
So 22.12. 2018 17.00 SC Kolín HC Kobra Praha 5:0 KK
So 22.12. 2018 17.00 HC Vlci Jablonec nad Nisou TJ HC Řisuty 4:2
So 22.12. 2018 17.00 HC Stadion Vrchlabí HC Draci Bílina 6:3
So 22.12. 2018 17.00 HC Trutnov Mostečtí Lvi 6:4

Základní část - 29. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Čt 3.1. 2019 -- TJ HC Řisuty HC Kobra Praha 6:3
Čt 3.1. 2019 -- HC Draci Bílina HC Děčín 4:7
Čt 3.1. 2019 -- Mostečtí Lvi SHC Klatovy 5:8
St 9.1. 2019 -- HC Vlci Jablonec nad Nisou SC Kolín 4:6
St 9.1. 2019 -- HC Stadion Vrchlabí HC Letci Letňany 5:1
St 9.1. 2019 -- HC Trutnov HC Dvůr Králové nad Labem 1:2 PP

Základní část - 30. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 5.1. 2019 17.30 SHC Klatovy HC Dvůr Králové nad Labem 2:1 PP
So 5.1. 2019 17.30 HC Kobra Praha HC Letci Letňany 2:1
So 5.1. 2019 17.30 TJ HC Řisuty NED Hockey Nymburk 4:3
So 5.1. 2019 17.30 HC Draci Bílina HC Vlci Jablonec nad Nisou 0:10
So 5.1. 2019 17.30 Mostečtí Lvi HC Stadion Vrchlabí 3:4
So 5.1. 2019 17.30 HC Děčín HC Trutnov 2:3

Základní část - 31. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 12.1. 2019 18.15 HC Dvůr Králové nad Labem HC Kobra Praha 1:4
So 12.1. 2019 18.15 SC Kolín TJ HC Řisuty 2:5
So 12.1. 2019 18.15 NED Hockey Nymburk HC Draci Bílina 1:5
So 12.1. 2019 18.15 HC Vlci Jablonec nad Nisou Mostečtí Lvi 8:2
So 12.1. 2019 18.15 HC Stadion Vrchlabí HC Děčín 3:1
So 12.1. 2019 18.15 HC Trutnov SHC Klatovy 1:2 SN

Základní část - 32. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 16.1. 2019 18.00 Mostečtí Lvi HC Děčín 4:9
St 16.1. 2019 18.00 HC Draci Bílina HC Kobra Praha 8:5
St 16.1. 2019 18.00 HC Trutnov HC Letci Letňany 3:1
St 16.1. 2019 18.00 HC Stadion Vrchlabí SC Kolín 5:4 PP
St 16.1. 2019 18.00 HC Vlci Jablonec nad Nisou NED Hockey Nymburk 3:4 PP

Základní část - 33. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 19.1. 2019 17.30 TJ HC Řisuty HC Letci Letňany 4:1
So 19.1. 2019 17.30 HC Draci Bílina SC Kolín 3:11
So 19.1. 2019 17.30 Mostečtí Lvi NED Hockey Nymburk 3:6
So 19.1. 2019 17.30 HC Děčín HC Vlci Jablonec nad Nisou 5:4 SN
So 19.1. 2019 17.30 SHC Klatovy HC Stadion Vrchlabí 2:5
So 19.1. 2019 17.30 HC Kobra Praha HC Trutnov 5:6 PP

Základní část - 34. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 26.1. 2019 17.00 HC Dvůr Králové nad Labem TJ HC Řisuty 6:2
So 26.1. 2019 17.00 HC Letci Letňany HC Draci Bílina 3:2
So 26.1. 2019 17.00 SC Kolín Mostečtí Lvi 6:3
So 26.1. 2019 17.00 NED Hockey Nymburk HC Děčín 3:0
So 26.1. 2019 17.00 HC Vlci Jablonec nad Nisou SHC Klatovy 7:6 PP
So 26.1. 2019 17.00 HC Stadion Vrchlabí HC Kobra Praha 5:2

Základní část - 35. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 30.1. 2019 18.00 HC Kobra Praha Mostečtí Lvi 11:2
St 30.1. 2019 18.00 HC Děčín SHC Klatovy 5:2
St 30.1. 2019 18.00 NED Hockey Nymburk HC Stadion Vrchlabí 3:2
St 30.1. 2019 18.00 SC Kolín HC Trutnov 4:6
St 30.1. 2019 18.00 HC Letci Letňany HC Dvůr Králové nad Labem 5:6 PP

Základní část - 36. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 2.2. 2019 17.30 HC Draci Bílina HC Dvůr Králové nad Labem 7:3
So 2.2. 2019 17.30 Mostečtí Lvi HC Letci Letňany 5:0
So 2.2. 2019 17.30 HC Děčín SC Kolín 0:4
So 2.2. 2019 17.30 SHC Klatovy NED Hockey Nymburk 2:5
So 2.2. 2019 17.30 HC Kobra Praha HC Vlci Jablonec nad Nisou 2:5
So 2.2. 2019 17.30 TJ HC Řisuty HC Trutnov 3:4 PP

Základní část - 37. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 6.2. 2019 18.00 SHC Klatovy HC Kobra Praha 2:5
St 6.2. 2019 18.00 HC Draci Bílina TJ HC Řisuty 3:4
St 6.2. 2019 18.00 HC Dvůr Králové nad Labem SC Kolín 2:1
St 6.2. 2019 18.00 HC Trutnov NED Hockey Nymburk 2:4
St 6.2. 2019 18.00 HC Stadion Vrchlabí HC Vlci Jablonec nad Nisou 3:1

Základní část - 38. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 9.2. 2019 17.00 HC Dvůr Králové nad Labem Mostečtí Lvi 5:2
So 9.2. 2019 17.00 HC Letci Letňany HC Děčín 3:13
So 9.2. 2019 17.00 SC Kolín SHC Klatovy 3:6
So 9.2. 2019 17.00 NED Hockey Nymburk HC Kobra Praha 5:4 PP
So 9.2. 2019 17.00 HC Stadion Vrchlabí TJ HC Řisuty 15:0
So 9.2. 2019 17.00 HC Trutnov HC Draci Bílina 6:5

Základní část - 39. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 13.2. 2019 18.00 TJ HC Řisuty Mostečtí Lvi 5:4 PP
St 13.2. 2019 18.00 HC Kobra Praha HC Děčín 12:3
St 13.2. 2019 18.00 HC Vlci Jablonec nad Nisou HC Trutnov 3:2 PP
St 13.2. 2019 18.00 NED Hockey Nymburk HC Dvůr Králové nad Labem 4:8
St 13.2. 2019 18.00 SC Kolín HC Letci Letňany 3:0

Základní část - 40. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 16.2. 2019 17.00 SHC Klatovy TJ HC Řisuty 6:3
So 16.2. 2019 17.00 HC Letci Letňany NED Hockey Nymburk 2:3 SN
So 16.2. 2019 17.00 HC Dvůr Králové nad Labem HC Vlci Jablonec nad Nisou 3:2
So 16.2. 2019 17.00 HC Trutnov HC Stadion Vrchlabí 4:2
Ne 17.2. 2019 17.30 Mostečtí Lvi HC Draci Bílina 7:3

Základní část - 41. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 23.2. 2019 17.30 HC Draci Bílina SHC Klatovy 3:4 PP
So 23.2. 2019 17.30 TJ HC Řisuty HC Děčín 5:6
So 23.2. 2019 17.30 HC Stadion Vrchlabí HC Dvůr Králové nad Labem 2:3
So 23.2. 2019 17.30 HC Letci Letňany HC Vlci Jablonec nad Nisou 0:5
So 23.2. 2019 17.30 NED Hockey Nymburk SC Kolín 2:3

Základní část - 42. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Út 26.2. 2019 18.00 HC Letci Letňany HC Stadion Vrchlabí 2:4
St 27.2. 2019 18.00 HC Kobra Praha TJ HC Řisuty 5:3
St 27.2. 2019 18.00 HC Děčín HC Draci Bílina 6:2
St 27.2. 2019 18.00 SHC Klatovy Mostečtí Lvi 3:4 PP
St 27.2. 2019 18.00 HC Dvůr Králové nad Labem HC Trutnov 6:2
St 27.2. 2019 18.07 SC Kolín HC Vlci Jablonec nad Nisou 4:6


Krátké zprávy
Festival Za sluncem na koupališti Michal (23. 8.) s našimi hokejisty se blíží. V předprodeji stojí vstupenka 699 Kč, na místě pak 799 Kč.
Pokud však na sekretariátu HC Baník Sokolov (po předchozí domluvě na tel. 606 963 871) nebo v trafice v OD Ural u pana Korela předložíte nebo si zakoupíte permanentní vstupenku na HC Baník Sokolov na sezonu (2019/20), tak si zároveň můžete zakoupit i lístek na festival Za Sluncem za 450 Kč.
Na festivalu vystoupí Kryštof, Mirai, Support Lesbiens a další. Kromě autogramiády se budou křtít také nové dresy jak HC Baník Sokolov, tak i HC Energie Karlovy Vary.
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Rozpis ke stažení
Více - ZDE, plakát - ZDE
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Srpen - 0. týden
Srpen - 1. týden
Srpen - 2. týden
Srpen - 3. týden
Srpen - 4. týden
Ke stažení zde
Přípravné utkání s Kadaní, které se mělo hrát v úterý 27.8.2019 v Nejdku se z technických důvodů překládá na led soupeře.

Hokejisté Sokolova se tento týden budou připravovat v tréninkové hale KV Areny.

K try-outu bylo pozváno 37 hráčů, včetně Kristiána Reichela, hráče Manitoby v AHL, kterému bylo umožněno trénovat s Baníkem.

Na ledě se představí hned několik mladých hráčů, někteří nastupovali v zámoří či v jiných evropských soutěžích. Na try-outu se objeví i někteří hráči, kteří za Baník již nastupovali v minulosti či proti Sokolovu hráli ve druhé lize.

Ze současného kádru se omluvili pouze Patrik Kadeřávek, Tomáš Kvapil, Lubomír Kovařík a karlovarský junior Daniel Zavřel.

Mezi brankáři by se měli představit Ondře Kuchař, Jakub Kašpar a David Fečo.

Chance ligu začneme u dalšího nováčka. Baník odstartuje první ligu na ledě ex-ligového Chomutova ve středu 11.9. 2019. Již nyní zvažujeme možnosti hromadného výjezdu.

V termínu okolo 17.6. pak budou v prodeji permanentní vstupenky. Informaci upřesníme, stejně jako brzy přineseme kompletní rozpis zápasů!

ČT 08.08.2019 17.00: HC Slovan Ústí nad Labem – HC Baník Sokolov
PO 12.08.2019 11.00: HC Energie Karlovy Vary – HC Baník Sokolov
ČT 15.08.2019 17.00: HC Baník Sokolov – HC Stadion Litoměřice (v Ostrově)
PO 19.08.2019 18.00: HC Benátky n. Jizerou – HC Baník Sokolov
ČT 22.08.2019 19.30: Bayreuth Tigers – HC Baník Sokolov
ÚT 27.08.2019 17.30: SK Kadaň – HC Baník Sokolov
NE 01.09.2019 16.00: HC Baník Sokolov – Bayreuth Tigers (v Chebu)
ČT 05.09.2019 18.00: HC Stadion Litoměřice – HC Baník Sokolov
Info web - Facebook
Podrobné info zde
Ke stažení zde

POZOR! Platí možnost platit přes účet, ale při platbě hotově došlo ke změně: Příspěvky se hradí u p. Rostislava Králíka v termínu 1.8. - 30.9.2018, od PO do PÁ ,vždy mezi 15:00 - 17:00 hodin
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2018 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).