Výsledky ligy: A-tým
Základní část - 1. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 12.9. 2020 | 16.00 | Rytíři Kladno | SC Kolín | 7:1 |
So 12.9. 2020 | 17.00 | AZ Heimstaden Havířov | HC Baník Sokolov | 1:2 |
So 12.9. 2020 | 17.00 | VHK ROBE Vsetín | DRACI PARS Šumperk | 6:0 |
So 12.9. 2020 | 17.00 | HC RT Torax Poruba 2011 | HC Benátky nad Jizerou | 3:1 |
So 12.9. 2020 | 17.30 | HC Dukla Jihlava | LHK Jestřábi Prostějov | 3:2 |
Po 14.9. 2020 | 18.00 | HC Slavia Praha | HC Slovan Ústí nad Labem | 1:3 |
Po 5.10. 2020 | 17.00 | HC ZUBR Přerov | HC Stadion Vrchlabí | 0:5 KK |
Po 25.1. 2021 | 17.00 | HC Stadion Litoměřice | SK Trhači Kadaň | 7:1 |
St 3.2. 2021 | 17.30 | SK Horácká Slavia Třebíč | HC Frýdek-Místek | 1:3 |
Základní část - 2. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
St 16.9. 2020 | 17.30 | HC Benátky nad Jizerou | HC Dukla Jihlava | 4:1 |
St 16.9. 2020 | 18.00 | HC Baník Sokolov | HC Stadion Litoměřice | 12:5 |
St 16.9. 2020 | 18.00 | LHK Jestřábi Prostějov | SK Horácká Slavia Třebíč | 6:3 |
St 16.9. 2020 | 18.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC RT Torax Poruba 2011 | 3:4 SN |
St 16.9. 2020 | 18.00 | DRACI PARS Šumperk | AZ Heimstaden Havířov | 2:3 PP |
St 7.10. 2020 | 18.00 | Rytíři Kladno | HC ZUBR Přerov | 3:2 |
Po 11.1. 2021 | 16.00 | HC Stadion Vrchlabí | VHK ROBE Vsetín | 2:3 |
Po 18.1. 2021 | 18.00 | SC Kolín | HC Frýdek-Místek | 3:1 |
So 20.2. 2021 | 17.00 | SK Trhači Kadaň | HC Slavia Praha | 1:2 |
Základní část - 3. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 19.9. 2020 | 17.00 | HC Slavia Praha | HC Baník Sokolov | 3:2 PP |
So 19.9. 2020 | 17.00 | HC ZUBR Přerov | SC Kolín | 4:5 PP |
So 19.9. 2020 | 17.00 | VHK ROBE Vsetín | Rytíři Kladno | 4:3 PP |
So 19.9. 2020 | 17.00 | HC Stadion Litoměřice | DRACI PARS Šumperk | 5:3 |
So 19.9. 2020 | 17.00 | HC RT Torax Poruba 2011 | SK Trhači Kadaň | 11:1 |
So 19.9. 2020 | 17.30 | HC Dukla Jihlava | HC Slovan Ústí nad Labem | 5:1 |
St 25.11. 2020 | 17.30 | SK Horácká Slavia Třebíč | HC Benátky nad Jizerou | 3:6 |
Čt 3.12. 2020 | 16.00 | AZ Heimstaden Havířov | HC Stadion Vrchlabí | 3:1 |
Čt 3.12. 2020 | 18.00 | HC Frýdek-Místek | LHK Jestřábi Prostějov | 2:3 PP |
Základní část - 4. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
St 23.9. 2020 | 17.30 | HC Benátky nad Jizerou | HC Frýdek-Místek | 5:2 |
St 23.9. 2020 | 18.00 | HC Baník Sokolov | HC RT Torax Poruba 2011 | 2:3 |
St 23.9. 2020 | 18.00 | SC Kolín | LHK Jestřábi Prostějov | 2:3 PP |
St 23.9. 2020 | 18.00 | SK Trhači Kadaň | HC Dukla Jihlava | 2:5 |
St 23.9. 2020 | 18.00 | DRACI PARS Šumperk | HC Slavia Praha | 0:4 |
St 23.9. 2020 | 18.00 | Rytíři Kladno | AZ Heimstaden Havířov | 5:1 |
St 23.9. 2020 | 18.00 | HC ZUBR Přerov | VHK ROBE Vsetín | 3:1 |
Út 1.12. 2020 | 16.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | SK Horácká Slavia Třebíč | 0:4 |
So 12.12. 2020 | 16.00 | HC Stadion Vrchlabí | HC Stadion Litoměřice | 5:2 |
Základní část - 5. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 26.9. 2020 | 16.00 | HC Slavia Praha | HC Stadion Vrchlabí | 4:3 SN |
So 26.9. 2020 | 17.00 | HC Stadion Litoměřice | Rytíři Kladno | 3:2 PP |
So 26.9. 2020 | 17.00 | HC RT Torax Poruba 2011 | DRACI PARS Šumperk | 4:1 |
So 26.9. 2020 | 17.00 | HC Frýdek-Místek | HC Slovan Ústí nad Labem | 6:0 |
So 26.9. 2020 | 17.30 | HC Dukla Jihlava | HC Baník Sokolov | 2:3 PP |
So 26.9. 2020 | 18.00 | LHK Jestřábi Prostějov | HC Benátky nad Jizerou | 6:5 PP |
St 9.12. 2020 | 17.30 | SK Horácká Slavia Třebíč | SK Trhači Kadaň | 6:4 |
St 16.12. 2020 | 17.30 | AZ Heimstaden Havířov | HC ZUBR Přerov | 4:2 |
St 20.1. 2021 | 17.30 | VHK ROBE Vsetín | SC Kolín | 2:1 |
Základní část - 6. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
St 16.9. 2020 | 18.00 | Rytíři Kladno | HC Slavia Praha | 2:4 |
Po 28.9. 2020 | 16.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | LHK Jestřábi Prostějov | 4:1 |
Po 28.9. 2020 | 17.00 | SK Trhači Kadaň | HC Frýdek-Místek | 2:3 |
Po 28.9. 2020 | 17.00 | DRACI PARS Šumperk | HC Dukla Jihlava | 2:3 |
Po 28.9. 2020 | 17.00 | VHK ROBE Vsetín | AZ Heimstaden Havířov | 4:2 |
Po 28.9. 2020 | 18.00 | HC Stadion Vrchlabí | HC RT Torax Poruba 2011 | 3:2 |
St 7.10. 2020 | 17.30 | HC Benátky nad Jizerou | SC Kolín | 5:4 |
So 21.11. 2020 | 17.00 | HC Baník Sokolov | SK Horácká Slavia Třebíč | 1:3 |
Čt 3.12. 2020 | 18.00 | HC ZUBR Přerov | HC Stadion Litoměřice | 5:3 |
Základní část - 7. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Út 29.9. 2020 | 18.00 | HC Baník Sokolov | HC Frýdek-Místek | 1:5 |
St 30.9. 2020 | 17.30 | HC Stadion Litoměřice | VHK ROBE Vsetín | 3:4 |
St 30.9. 2020 | 17.30 | HC Dukla Jihlava | HC Stadion Vrchlabí | 5:3 |
St 30.9. 2020 | 17.30 | HC Benátky nad Jizerou | HC Slovan Ústí nad Labem | 3:2 PP |
St 30.9. 2020 | 18.00 | HC Slavia Praha | HC ZUBR Přerov | 3:2 |
St 30.9. 2020 | 18.00 | HC RT Torax Poruba 2011 | Rytíři Kladno | 4:3 SN |
St 30.9. 2020 | 18.00 | LHK Jestřábi Prostějov | SK Trhači Kadaň | 8:1 |
Út 1.12. 2020 | 16.00 | AZ Heimstaden Havířov | SC Kolín | 3:2 |
So 20.2. 2021 | 17.30 | SK Horácká Slavia Třebíč | DRACI PARS Šumperk | 5:1 |
Základní část - 8. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 3.10. 2020 | 17.00 | HC Baník Sokolov | LHK Jestřábi Prostějov | 5:2 |
So 3.10. 2020 | 17.00 | SK Trhači Kadaň | HC Benátky nad Jizerou | 4:3 SN |
So 3.10. 2020 | 17.00 | DRACI PARS Šumperk | HC Frýdek-Místek | 5:0 |
So 3.10. 2020 | 17.00 | HC ZUBR Přerov | HC RT Torax Poruba 2011 | 3:0 |
So 28.11. 2020 | 16.00 | AZ Heimstaden Havířov | HC Stadion Litoměřice | 6:3 |
So 12.12. 2020 | 17.00 | SC Kolín | HC Slovan Ústí nad Labem | 4:2 |
St 16.12. 2020 | 18.00 | Rytíři Kladno | HC Dukla Jihlava | 7:5 |
Po 4.1. 2021 | 18.00 | HC Stadion Vrchlabí | SK Horácká Slavia Třebíč | 4:2 |
St 27.1. 2021 | 17.30 | VHK ROBE Vsetín | HC Slavia Praha | 3:2 |
Základní část - 9. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Út 6.10. 2020 | 17.00 | HC Frýdek-Místek | HC Stadion Vrchlabí | 3:5 |
St 7.10. 2020 | 18.00 | LHK Jestřábi Prostějov | DRACI PARS Šumperk | 3:4 |
St 25.11. 2020 | 17.30 | HC RT Torax Poruba 2011 | VHK ROBE Vsetín | 2:1 |
So 12.12. 2020 | 17.30 | SK Horácká Slavia Třebíč | Rytíři Kladno | 3:2 |
Po 4.1. 2021 | 18.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | SK Trhači Kadaň | 8:3 |
Po 11.1. 2021 | 16.00 | HC Stadion Litoměřice | SC Kolín | 5:1 |
Po 25.1. 2021 | 17.00 | HC Slavia Praha | AZ Heimstaden Havířov | 4:2 |
St 27.1. 2021 | 17.30 | HC Dukla Jihlava | HC ZUBR Přerov | 2:4 |
St 3.2. 2021 | 16.00 | HC Benátky nad Jizerou | HC Baník Sokolov | 6:4 |
Základní část - 10. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 10.10. 2020 | 17.00 | SC Kolín | SK Trhači Kadaň | 2:3 |
So 10.10. 2020 | 17.00 | DRACI PARS Šumperk | HC Benátky nad Jizerou | 2:3 |
So 10.10. 2020 | 17.10 | HC Frýdek-Místek | Rytíři Kladno | 3:5 |
So 10.10. 2020 | 18.00 | HC Stadion Vrchlabí | LHK Jestřábi Prostějov | 2:5 |
Čt 3.12. 2020 | 18.00 | HC Baník Sokolov | HC Slovan Ústí nad Labem | 3:1 |
Út 8.12. 2020 | 18.00 | HC ZUBR Přerov | SK Horácká Slavia Třebíč | 4:0 |
St 9.12. 2020 | 17.30 | VHK ROBE Vsetín | HC Dukla Jihlava | 1:7 |
Ne 20.12. 2020 | 17.00 | AZ Heimstaden Havířov | HC RT Torax Poruba 2011 | 2:1 PP |
Čt 24.12. 2020 | 17.30 | HC Stadion Litoměřice | HC Slavia Praha | 7:4 |
Základní část - 11. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 21.11. 2020 | 15.00 | HC Benátky nad Jizerou | HC Stadion Vrchlabí | 2:1 |
So 21.11. 2020 | 16.00 | HC Dukla Jihlava | AZ Heimstaden Havířov | 2:1 PP |
So 21.11. 2020 | 17.00 | HC Frýdek-Místek | HC ZUBR Přerov | 2:3 |
So 28.11. 2020 | 17.30 | SK Horácká Slavia Třebíč | VHK ROBE Vsetín | 3:0 |
Ne 29.11. 2020 | 16.00 | HC RT Torax Poruba 2011 | HC Stadion Litoměřice | 2:5 |
Út 1.12. 2020 | 17.00 | LHK Jestřábi Prostějov | Rytíři Kladno | 4:5 PP |
St 16.12. 2020 | 18.00 | HC Slavia Praha | SC Kolín | 3:5 |
Po 11.1. 2021 | 16.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | DRACI PARS Šumperk | 4:1 |
Po 11.1. 2021 | 18.00 | SK Trhači Kadaň | HC Baník Sokolov | 4:6 |
Základní část - 12. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
St 25.11. 2020 | 16.30 | HC Stadion Litoměřice | HC Dukla Jihlava | 0:4 |
St 25.11. 2020 | 17.00 | HC Stadion Vrchlabí | HC Slovan Ústí nad Labem | 6:0 |
Út 1.12. 2020 | 17.30 | VHK ROBE Vsetín | HC Frýdek-Místek | 5:2 |
St 16.12. 2020 | 18.00 | DRACI PARS Šumperk | SK Trhači Kadaň | 3:7 |
Po 11.1. 2021 | 17.00 | AZ Heimstaden Havířov | SK Horácká Slavia Třebíč | 1:2 |
Po 11.1. 2021 | 17.00 | HC ZUBR Přerov | LHK Jestřábi Prostějov | 4:2 |
Po 11.1. 2021 | 18.00 | Rytíři Kladno | HC Benátky nad Jizerou | 2:1 |
Út 12.1. 2021 | 17.00 | HC Slavia Praha | HC RT Torax Poruba 2011 | 0:4 |
Po 1.2. 2021 | 18.00 | SC Kolín | HC Baník Sokolov | 4:5 |
Základní část - 13. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
St 25.11. 2020 | 17.00 | HC Frýdek-Místek | AZ Heimstaden Havířov | 6:4 |
So 28.11. 2020 | 16.00 | HC RT Torax Poruba 2011 | SC Kolín | 4:3 |
Út 1.12. 2020 | 16.00 | HC Dukla Jihlava | HC Slavia Praha | 3:4 PP |
Út 1.12. 2020 | 17.30 | HC Benátky nad Jizerou | HC ZUBR Přerov | 1:4 |
Út 1.12. 2020 | 18.00 | HC Baník Sokolov | DRACI PARS Šumperk | 8:1 |
Út 1.12. 2020 | 18.00 | SK Trhači Kadaň | HC Stadion Vrchlabí | 1:5 |
St 16.12. 2020 | 17.30 | SK Horácká Slavia Třebíč | HC Stadion Litoměřice | 3:4 PP |
St 16.12. 2020 | 18.00 | LHK Jestřábi Prostějov | VHK ROBE Vsetín | 1:2 PP |
Ne 7.2. 2021 | 16.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | Rytíři Kladno | 2:1 |
Základní část - 14. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 19.9. 2020 | 17.00 | AZ Heimstaden Havířov | LHK Jestřábi Prostějov | 4:1 |
So 28.11. 2020 | 16.00 | HC ZUBR Přerov | HC Slovan Ústí nad Labem | 4:0 |
Čt 3.12. 2020 | 17.30 | HC RT Torax Poruba 2011 | HC Dukla Jihlava | 2:3 PP |
Čt 3.12. 2020 | 17.30 | VHK ROBE Vsetín | HC Benátky nad Jizerou | 4:1 |
Čt 3.12. 2020 | 18.00 | HC Slavia Praha | SK Horácká Slavia Třebíč | 7:1 |
Čt 3.12. 2020 | 18.00 | SC Kolín | DRACI PARS Šumperk | 7:4 |
Čt 3.12. 2020 | 18.00 | Rytíři Kladno | SK Trhači Kadaň | 7:4 |
St 27.1. 2021 | 16.00 | HC Stadion Vrchlabí | HC Baník Sokolov | 5:2 |
St 27.1. 2021 | 17.00 | HC Stadion Litoměřice | HC Frýdek-Místek | 4:1 |
Základní část - 15. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 5.12. 2020 | 16.00 | HC Dukla Jihlava | SC Kolín | 6:0 |
So 5.12. 2020 | 16.00 | HC Benátky nad Jizerou | AZ Heimstaden Havířov | 1:0 |
So 5.12. 2020 | 16.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | VHK ROBE Vsetín | 3:2 PP |
So 5.12. 2020 | 17.00 | HC Baník Sokolov | Rytíři Kladno | 3:4 SN |
So 5.12. 2020 | 17.00 | HC Frýdek-Místek | HC Slavia Praha | 4:2 |
So 5.12. 2020 | 17.00 | DRACI PARS Šumperk | HC Stadion Vrchlabí | 1:6 |
So 5.12. 2020 | 17.00 | SK Trhači Kadaň | HC ZUBR Přerov | 3:2 SN |
So 5.12. 2020 | 17.00 | LHK Jestřábi Prostějov | HC Stadion Litoměřice | 4:3 |
So 5.12. 2020 | 17.30 | SK Horácká Slavia Třebíč | HC RT Torax Poruba 2011 | 4:1 |
Základní část - 16. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 26.9. 2020 | 17.00 | VHK ROBE Vsetín | SK Trhači Kadaň | 4:2 |
St 9.12. 2020 | 17.00 | HC ZUBR Přerov | HC Baník Sokolov | 4:0 |
St 9.12. 2020 | 17.30 | HC Stadion Litoměřice | HC Benátky nad Jizerou | 3:1 |
St 9.12. 2020 | 17.30 | AZ Heimstaden Havířov | HC Slovan Ústí nad Labem | 1:2 |
St 9.12. 2020 | 18.00 | SC Kolín | HC Stadion Vrchlabí | 3:2 |
St 9.12. 2020 | 18.00 | HC Slavia Praha | LHK Jestřábi Prostějov | 2:3 |
St 9.12. 2020 | 18.00 | Rytíři Kladno | DRACI PARS Šumperk | 4:2 |
Po 4.1. 2021 | 18.00 | HC RT Torax Poruba 2011 | HC Frýdek-Místek | 5:0 |
St 24.2. 2021 | 17.30 | HC Dukla Jihlava | SK Horácká Slavia Třebíč | 4:3 SN |
Základní část - 17. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
St 23.9. 2020 | 18.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Stadion Litoměřice | 5:4 PP |
So 12.12. 2020 | 17.00 | HC Baník Sokolov | VHK ROBE Vsetín | 4:3 PP |
So 12.12. 2020 | 17.00 | DRACI PARS Šumperk | HC ZUBR Přerov | 2:3 SN |
So 12.12. 2020 | 17.00 | SK Trhači Kadaň | AZ Heimstaden Havířov | 2:9 |
So 12.12. 2020 | 17.00 | HC Frýdek-Místek | HC Dukla Jihlava | 0:1 |
So 12.12. 2020 | 17.00 | HC Benátky nad Jizerou | HC Slavia Praha | 3:4 |
St 30.12. 2020 | 17.00 | LHK Jestřábi Prostějov | HC RT Torax Poruba 2011 | 1:3 |
Po 25.1. 2021 | 17.30 | SK Horácká Slavia Třebíč | SC Kolín | 5:0 |
St 3.2. 2021 | 14.20 | HC Stadion Vrchlabí | Rytíři Kladno | 4:2 |
Základní část - 18. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
St 6.1. 2021 | 16.00 | HC Stadion Vrchlabí | HC ZUBR Přerov | 5:2 |
St 6.1. 2021 | 16.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Slavia Praha | 3:2 PP |
St 6.1. 2021 | 16.00 | HC Benátky nad Jizerou | HC RT Torax Poruba 2011 | 1:4 |
St 6.1. 2021 | 17.00 | HC Baník Sokolov | AZ Heimstaden Havířov | 4:3 |
St 6.1. 2021 | 17.00 | SK Trhači Kadaň | HC Stadion Litoměřice | 1:4 |
St 6.1. 2021 | 17.00 | HC Frýdek-Místek | SK Horácká Slavia Třebíč | 2:3 |
St 6.1. 2021 | 18.00 | SC Kolín | Rytíři Kladno | 1:2 |
St 6.1. 2021 | 18.00 | DRACI PARS Šumperk | VHK ROBE Vsetín | 6:2 |
St 6.1. 2021 | 18.00 | LHK Jestřábi Prostějov | HC Dukla Jihlava | 3:5 |
Základní část - 19. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Čt 9.1. 2020 | 16.00 | VHK ROBE Vsetín | HC Stadion Vrchlabí | 2:4 |
So 9.1. 2021 | 15.00 | HC Slavia Praha | SK Trhači Kadaň | 7:1 |
So 9.1. 2021 | 16.00 | HC RT Torax Poruba 2011 | HC Slovan Ústí nad Labem | 4:3 |
So 9.1. 2021 | 16.00 | AZ Heimstaden Havířov | DRACI PARS Šumperk | 2:3 PP |
So 9.1. 2021 | 16.00 | HC ZUBR Přerov | Rytíři Kladno | 4:3 PP |
So 9.1. 2021 | 17.00 | HC Frýdek-Místek | SC Kolín | 6:3 |
So 9.1. 2021 | 17.30 | SK Horácká Slavia Třebíč | LHK Jestřábi Prostějov | 0:2 |
So 9.1. 2021 | 17.30 | HC Dukla Jihlava | HC Benátky nad Jizerou | 3:4 SN |
Po 18.1. 2021 | 16.00 | HC Stadion Litoměřice | HC Baník Sokolov | 4:3 |
Základní část - 20. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
St 13.1. 2021 | 16.30 | SC Kolín | HC ZUBR Přerov | 3:2 |
St 13.1. 2021 | 16.30 | HC Stadion Vrchlabí | AZ Heimstaden Havířov | 5:3 |
St 13.1. 2021 | 16.30 | HC Benátky nad Jizerou | SK Horácká Slavia Třebíč | 3:4 PP |
St 13.1. 2021 | 17.00 | SK Trhači Kadaň | HC RT Torax Poruba 2011 | 1:7 |
St 13.1. 2021 | 18.00 | HC Baník Sokolov | HC Slavia Praha | 7:0 |
St 13.1. 2021 | 18.00 | DRACI PARS Šumperk | HC Stadion Litoměřice | 2:3 SN |
St 13.1. 2021 | 18.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Dukla Jihlava | 2:3 SN |
St 13.1. 2021 | 18.00 | LHK Jestřábi Prostějov | HC Frýdek-Místek | 5:4 |
St 13.1. 2021 | 18.15 | Rytíři Kladno | VHK ROBE Vsetín | 5:3 |
Základní část - 21. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 16.1. 2021 | 15.00 | HC Slavia Praha | DRACI PARS Šumperk | 9:5 |
So 16.1. 2021 | 15.30 | SK Horácká Slavia Třebíč | HC Slovan Ústí nad Labem | 2:1 |
So 16.1. 2021 | 16.00 | HC RT Torax Poruba 2011 | HC Baník Sokolov | 4:5 PP |
So 16.1. 2021 | 16.00 | HC Stadion Litoměřice | HC Stadion Vrchlabí | 3:4 SN |
So 16.1. 2021 | 16.00 | AZ Heimstaden Havířov | Rytíři Kladno | 1:0 |
So 16.1. 2021 | 17.00 | LHK Jestřábi Prostějov | SC Kolín | 11:3 |
So 16.1. 2021 | 17.00 | HC Frýdek-Místek | HC Benátky nad Jizerou | 5:0 |
So 16.1. 2021 | 17.00 | VHK ROBE Vsetín | HC ZUBR Přerov | 2:3 |
So 16.1. 2021 | 17.30 | HC Dukla Jihlava | SK Trhači Kadaň | 6:3 |
Základní část - 22. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
St 16.9. 2020 | 18.00 | SC Kolín | VHK ROBE Vsetín | 3:0 |
St 20.1. 2021 | 16.00 | HC Stadion Vrchlabí | HC Slavia Praha | 2:1 PP |
St 20.1. 2021 | 16.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Frýdek-Místek | 4:2 |
St 20.1. 2021 | 17.00 | HC ZUBR Přerov | AZ Heimstaden Havířov | 3:2 SN |
St 20.1. 2021 | 17.00 | SK Trhači Kadaň | SK Horácká Slavia Třebíč | 1:3 |
St 20.1. 2021 | 17.30 | HC Benátky nad Jizerou | LHK Jestřábi Prostějov | 3:2 |
St 20.1. 2021 | 18.00 | HC Baník Sokolov | HC Dukla Jihlava | 2:6 |
St 20.1. 2021 | 18.00 | Rytíři Kladno | HC Stadion Litoměřice | 3:2 |
St 20.1. 2021 | 18.00 | DRACI PARS Šumperk | HC RT Torax Poruba 2011 | 1:3 |
Základní část - 23. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 23.1. 2021 | 15.00 | HC Slavia Praha | Rytíři Kladno | 0:3 |
So 23.1. 2021 | 16.00 | HC RT Torax Poruba 2011 | HC Stadion Vrchlabí | 2:5 |
So 23.1. 2021 | 16.00 | HC Stadion Litoměřice | HC ZUBR Přerov | 4:5 PP |
So 23.1. 2021 | 16.00 | AZ Heimstaden Havířov | VHK ROBE Vsetín | 2:3 PP |
So 23.1. 2021 | 17.00 | SC Kolín | HC Benátky nad Jizerou | 5:4 |
So 23.1. 2021 | 17.00 | LHK Jestřábi Prostějov | HC Slovan Ústí nad Labem | 2:1 |
So 23.1. 2021 | 17.00 | HC Frýdek-Místek | SK Trhači Kadaň | 2:5 |
So 23.1. 2021 | 17.30 | SK Horácká Slavia Třebíč | HC Baník Sokolov | 5:0 KK |
So 23.1. 2021 | 17.30 | HC Dukla Jihlava | DRACI PARS Šumperk | 5:0 |
Základní část - 24. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 10.10. 2020 | 17.00 | HC ZUBR Přerov | HC Slavia Praha | 4:2 |
So 21.11. 2020 | 17.00 | VHK ROBE Vsetín | HC Stadion Litoměřice | 5:4 |
So 28.11. 2020 | 17.00 | HC Stadion Vrchlabí | HC Dukla Jihlava | 4:2 |
St 27.1. 2021 | 16.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Benátky nad Jizerou | 5:4 PP |
St 27.1. 2021 | 17.00 | SK Trhači Kadaň | LHK Jestřábi Prostějov | 2:9 |
St 27.1. 2021 | 18.00 | DRACI PARS Šumperk | SK Horácká Slavia Třebíč | 2:8 |
St 27.1. 2021 | 18.00 | Rytíři Kladno | HC RT Torax Poruba 2011 | 3:2 |
Čt 28.1. 2021 | 17.00 | SC Kolín | AZ Heimstaden Havířov | 3:2 |
Čt 25.2. 2021 | 17.00 | HC Frýdek-Místek | HC Baník Sokolov | 6:2 |
Základní část - 25. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 5.12. 2020 | -- | HC Slovan Ústí nad Labem | SC Kolín | 3:4 SN |
So 5.12. 2020 | -- | HC Benátky nad Jizerou | SK Trhači Kadaň | 4:1 |
So 5.12. 2020 | -- | HC Frýdek-Místek | DRACI PARS Šumperk | 6:3 |
So 5.12. 2020 | -- | SK Horácká Slavia Třebíč | HC Stadion Vrchlabí | 5:2 |
So 5.12. 2020 | -- | HC Dukla Jihlava | Rytíři Kladno | 4:3 SN |
So 5.12. 2020 | -- | HC RT Torax Poruba 2011 | HC ZUBR Přerov | 5:3 |
So 5.12. 2020 | -- | HC Slavia Praha | VHK ROBE Vsetín | 3:1 |
Pá 29.1. 2021 | 17.00 | HC Stadion Litoměřice | AZ Heimstaden Havířov | 5:2 |
So 30.1. 2021 | 17.00 | LHK Jestřábi Prostějov | HC Baník Sokolov | 5:3 |
Základní část - 26. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Po 28.9. 2020 | 17.00 | HC Baník Sokolov | HC Benátky nad Jizerou | 5:1 |
Po 25.1. 2021 | 17.00 | HC Stadion Vrchlabí | HC Frýdek-Místek | 9:0 |
Po 1.2. 2021 | 18.00 | Rytíři Kladno | SK Horácká Slavia Třebíč | 3:2 SN |
St 3.2. 2021 | 17.00 | AZ Heimstaden Havířov | HC Slavia Praha | 5:1 |
St 3.2. 2021 | 17.00 | SK Trhači Kadaň | HC Slovan Ústí nad Labem | 1:5 |
St 3.2. 2021 | 17.00 | HC ZUBR Přerov | HC Dukla Jihlava | 4:3 SN |
St 3.2. 2021 | 17.30 | VHK ROBE Vsetín | HC RT Torax Poruba 2011 | 4:1 |
St 3.2. 2021 | 18.00 | DRACI PARS Šumperk | LHK Jestřábi Prostějov | 3:6 |
St 3.2. 2021 | 18.00 | SC Kolín | HC Stadion Litoměřice | 2:4 |
Základní část - 27. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 6.2. 2021 | 15.00 | HC Benátky nad Jizerou | DRACI PARS Šumperk | 1:3 |
So 6.2. 2021 | 15.00 | HC Slavia Praha | HC Stadion Litoměřice | 2:4 |
So 6.2. 2021 | 16.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Baník Sokolov | 6:4 |
So 6.2. 2021 | 16.00 | Rytíři Kladno | HC Frýdek-Místek | 5:1 |
So 6.2. 2021 | 16.00 | HC RT Torax Poruba 2011 | AZ Heimstaden Havířov | 6:5 |
So 6.2. 2021 | 16.30 | SK Horácká Slavia Třebíč | HC ZUBR Přerov | 4:5 SN |
So 6.2. 2021 | 17.00 | SK Trhači Kadaň | SC Kolín | 3:5 |
So 6.2. 2021 | 17.00 | LHK Jestřábi Prostějov | HC Stadion Vrchlabí | 4:1 |
So 6.2. 2021 | 17.30 | HC Dukla Jihlava | VHK ROBE Vsetín | 1:2 |
Základní část - 28. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
St 17.2. 2021 | 16.00 | HC ZUBR Přerov | HC Frýdek-Místek | 3:0 |
St 17.2. 2021 | 16.00 | HC Stadion Vrchlabí | HC Benátky nad Jizerou | 2:1 |
St 17.2. 2021 | 17.00 | HC Stadion Litoměřice | HC RT Torax Poruba 2011 | 3:0 |
St 17.2. 2021 | 17.00 | AZ Heimstaden Havířov | HC Dukla Jihlava | 3:2 |
St 17.2. 2021 | 17.30 | VHK ROBE Vsetín | SK Horácká Slavia Třebíč | 3:0 |
St 17.2. 2021 | 18.00 | HC Baník Sokolov | SK Trhači Kadaň | 10:0 |
St 17.2. 2021 | 18.00 | SC Kolín | HC Slavia Praha | 2:5 |
St 17.2. 2021 | 18.00 | Rytíři Kladno | LHK Jestřábi Prostějov | 4:2 |
St 17.2. 2021 | 18.00 | DRACI PARS Šumperk | HC Slovan Ústí nad Labem | 6:2 |
Základní část - 29. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
St 7.10. 2020 | 18.00 | HC RT Torax Poruba 2011 | HC Slavia Praha | 0:1 |
Po 14.12. 2020 | -- | SK Horácká Slavia Třebíč | AZ Heimstaden Havířov | 3:1 |
So 26.12. 2020 | -- | HC Benátky nad Jizerou | Rytíři Kladno | 3:6 |
So 26.12. 2020 | -- | LHK Jestřábi Prostějov | HC ZUBR Přerov | 3:5 |
So 26.12. 2020 | -- | HC Frýdek-Místek | VHK ROBE Vsetín | 3:2 |
So 26.12. 2020 | -- | HC Dukla Jihlava | HC Stadion Litoměřice | 6:0 |
Po 1.2. 2021 | 18.00 | SK Trhači Kadaň | DRACI PARS Šumperk | 4:3 |
So 20.2. 2021 | 16.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | HC Stadion Vrchlabí | 3:0 |
So 20.2. 2021 | 17.00 | HC Baník Sokolov | SC Kolín | 4:1 |
Základní část - 30. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 12.9. 2020 | 17.00 | HC Stadion Litoměřice | SK Horácká Slavia Třebíč | 4:3 PP |
Po 28.12. 2020 | -- | SC Kolín | HC RT Torax Poruba 2011 | 5:4 SN |
Po 28.12. 2020 | -- | AZ Heimstaden Havířov | HC Frýdek-Místek | 1:4 |
Po 28.12. 2020 | -- | VHK ROBE Vsetín | LHK Jestřábi Prostějov | 5:1 |
Po 28.12. 2020 | -- | HC ZUBR Přerov | HC Benátky nad Jizerou | 2:0 |
Po 28.12. 2020 | -- | Rytíři Kladno | HC Slovan Ústí nad Labem | 9:2 |
Po 28.12. 2020 | -- | HC Stadion Vrchlabí | SK Trhači Kadaň | 7:4 |
Po 1.2. 2021 | 17.00 | HC Slavia Praha | HC Dukla Jihlava | 3:4 PP |
St 24.2. 2021 | 18.00 | DRACI PARS Šumperk | HC Baník Sokolov | 0:5 |
Základní část - 31. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
St 30.12. 2020 | -- | DRACI PARS Šumperk | SC Kolín | 5:2 |
St 30.12. 2020 | -- | SK Trhači Kadaň | Rytíři Kladno | 2:3 |
St 30.12. 2020 | -- | HC Slovan Ústí nad Labem | HC ZUBR Přerov | 4:6 |
St 30.12. 2020 | -- | HC Benátky nad Jizerou | VHK ROBE Vsetín | 1:4 |
St 30.12. 2020 | -- | LHK Jestřábi Prostějov | AZ Heimstaden Havířov | 1:4 |
St 30.12. 2020 | -- | HC Frýdek-Místek | HC Stadion Litoměřice | 1:5 |
St 30.12. 2020 | -- | SK Horácká Slavia Třebíč | HC Slavia Praha | 1:3 |
St 30.12. 2020 | -- | HC Dukla Jihlava | HC RT Torax Poruba 2011 | 5:2 |
So 27.2. 2021 | 17.00 | HC Baník Sokolov | HC Stadion Vrchlabí | 6:4 |
Základní část - 32. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
St 6.1. 2021 | -- | SC Kolín | HC Dukla Jihlava | 2:8 |
St 6.1. 2021 | -- | HC RT Torax Poruba 2011 | SK Horácká Slavia Třebíč | 3:2 |
St 6.1. 2021 | -- | HC Stadion Litoměřice | LHK Jestřábi Prostějov | 4:3 |
St 6.1. 2021 | -- | AZ Heimstaden Havířov | HC Benátky nad Jizerou | 4:3 SN |
St 6.1. 2021 | -- | VHK ROBE Vsetín | HC Slovan Ústí nad Labem | 1:0 |
St 6.1. 2021 | -- | HC ZUBR Přerov | SK Trhači Kadaň | 3:1 |
St 6.1. 2021 | -- | HC Stadion Vrchlabí | DRACI PARS Šumperk | 4:2 |
Ne 7.2. 2021 | 15.00 | HC Slavia Praha | HC Frýdek-Místek | 3:4 PP |
St 3.3. 2021 | 18.00 | Rytíři Kladno | HC Baník Sokolov | 5:2 |
Základní část - 33. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
So 6.3. 2021 | 16.00 | HC Stadion Vrchlabí | SC Kolín | 6:3 |
So 6.3. 2021 | 16.00 | HC Slovan Ústí nad Labem | AZ Heimstaden Havířov | 3:2 |
So 6.3. 2021 | 17.00 | HC Baník Sokolov | HC ZUBR Přerov | 0:1 PP |
So 6.3. 2021 | 17.00 | DRACI PARS Šumperk | Rytíři Kladno | 2:3 |
So 6.3. 2021 | 17.00 | SK Trhači Kadaň | VHK ROBE Vsetín | 2:7 |
So 6.3. 2021 | 17.00 | HC Benátky nad Jizerou | HC Stadion Litoměřice | 2:5 |
So 6.3. 2021 | 17.00 | LHK Jestřábi Prostějov | HC Slavia Praha | 2:5 |
So 6.3. 2021 | 17.00 | HC Frýdek-Místek | HC RT Torax Poruba 2011 | 1:7 |
So 6.3. 2021 | 17.30 | SK Horácká Slavia Třebíč | HC Dukla Jihlava | 1:3 |
Základní část - 34. kolo
Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre |
---|---|---|---|---|
Po 15.2. 2021 | 16.00 | HC ZUBR Přerov | DRACI PARS Šumperk | 5:4 PP |
Po 8.3. 2021 | -- | SC Kolín | SK Horácká Slavia Třebíč | 3:6 |
Po 8.3. 2021 | -- | HC Dukla Jihlava | HC Frýdek-Místek | 3:1 |
Po 8.3. 2021 | -- | HC RT Torax Poruba 2011 | LHK Jestřábi Prostějov | 6:1 |
Po 8.3. 2021 | -- | HC Slavia Praha | HC Benátky nad Jizerou | 7:2 |
Po 8.3. 2021 | -- | HC Stadion Litoměřice | HC Slovan Ústí nad Labem | 4:3 SN |
Po 8.3. 2021 | -- | AZ Heimstaden Havířov | SK Trhači Kadaň | 5:4 |
Po 8.3. 2021 | -- | Rytíři Kladno | HC Stadion Vrchlabí | 6:1 |
Po 8.3. 2021 | 17.30 | VHK ROBE Vsetín | HC Baník Sokolov | 7:2 |