24.9. 2018 | Pomáháme | Tomáš Bouda
Baník podpoří miminka do dlaně

Po loňském charitativním utkání s Karlovými Vary se Baník zaměří na charitu i v letošním roce. O následujícím víkendu podpoříme Běh pro miminka do dlaně, který bude uspořádán pod záštitou Karlovarské krajské nemocnice, Karlovarského kraje a Města Karlovy Vary.

V neděli 30. 09. 2018 od 14:00 do 18:00 se v Karlových Varech – Rolavě uskuteční charitativní akce Běh pro miminka do dlaně. HC Baník Sokolov je partnerem této akce. Běh je připravován pro podporu JIP Novorozeneckého oddělení Karlovarské krajské nemocnice.

Na příchozí čeká bohatý doprovodný program. Například zábavné a edukativní dílničky, prohlídka sanitárního vozu s inkubátorem, prodejní stánky, bazárek i bohatá tombola.

A právě do tomboly HC Baník Sokolov věnoval hokejku a také dres Davida Hrušky podepsaný celým A-týmem.

Vrcholem celé akce charitativní běh, kdy výtěžek ze startovného půjde na podporu JIP Novorozeneckého oddělení Karlovarské krajské nemocnice. HC Baník Sokolov do tohoto běhu zaregistroval část juniorského týmu.

Nad rámec běhu pak HC Baník Sokolov přispěje také finančním darem. Částkou 7400 Kč přispěla Stará garda Baníku, 2700 Kč vybral v kabině A-tým Baníku a při přípravném utkání s Chebem vybralo 1300 Kč také naše béčko. Aktuálně tak HC Baník Sokolov přispěje nad rámec startovného a příspěvku do tomboly i částkou 11400 Kč.

Tímto nabízíme fanouškům zajímavý tip na nedělní odpoledne či možnost se zapojit přímo do charitativní akce, která má smysl. Přijďte si zaběhat pro miminka do dlaně.

HC Baník Sokolov v letošní sezoně podpoří i další charitativní akce, o kterých vás budeme postupně informovat.

PLAKÁT K AKCI - zde