Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
8.10. 2018 | A-tým | Tomáš Bouda
Martin Trapl: Jsme dobrý kolektiv, setřepeme to ze sebe

V 8. kole Baník poprvé prohrál. Svého soupeře sice vysoko přestřílel, ale efektivita byla na straně soupeře. Do velkých šancí se dostal i Martin Trapl, ale ani on gól nevstřelil a do kanadského bodování tak zapsal jen asistenci po vydařené přihrávce na Vincenta Kesziho.

Baníku se nevydařil úvod zápasu a prohrával již od 2. minuty. Poprvé v sezoně tak sokolovští museli dotahovat gólové manko. „Vstoupili jsme do zápasu nekoncentrovaní. Jak jsme zápas začali, tak jsme ho i tak dotáhli. Bylo to takové rozkouskované a nebylo to dobré,“ hodnotí zápas Martin Trapl.

Baník byl v zápase aktivnější, měl více šancí, ale produktivní byli hosté, kteří stříleli vesměs pěkné góly. „Měl jsem tam dvě tři šance, ale selhalo mi zakončení. To se prostě musí dávat takové šance, co jsem tam měl,“ sype si popel na hlavu vytáhlý útočník Baníku.

V první třetině však byl Martin Trapl u akce, která skončila gólem Vincenta Kesziho, jenž puk uklízel do prázdné brány. Traplova přihrávka byla jedna z nejhezčích momentů zápasu. „Dostal jsem to do jízdy od Čáji, zaseknul jsem to a nezbývalo kam jinam to dát než to hrát přes osu. Ještě, že tam Vinny byl a dorazil to do prázdné brány,“ popisu první gól v síti Nymburka sokolovský hráč s číslem 24.

Baník tak poprvé poznal v soutěži hořkost porážky. „Nemyslím si, že to bude mít na nás nějaký vliv. Jsme dobrý kolektiv, dobrý tým. Setřepeme to ze sebe, půjdeme dál a budeme chtít vyhrát další zápas,“ vyhlíží již další utkání Martin Trapl.

Zápasy - DOMA

Zápasy - VENKU
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
Tréninky 09. 12.  - 15. 12.
Tréninky 02. 12.  - 08. 12.
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde