Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
8.10. 2018 | A-tým | Tomáš Bouda
Martin Trapl: Jsme dobrý kolektiv, setřepeme to ze sebe

V 8. kole Baník poprvé prohrál. Svého soupeře sice vysoko přestřílel, ale efektivita byla na straně soupeře. Do velkých šancí se dostal i Martin Trapl, ale ani on gól nevstřelil a do kanadského bodování tak zapsal jen asistenci po vydařené přihrávce na Vincenta Kesziho.

Baníku se nevydařil úvod zápasu a prohrával již od 2. minuty. Poprvé v sezoně tak sokolovští museli dotahovat gólové manko. „Vstoupili jsme do zápasu nekoncentrovaní. Jak jsme zápas začali, tak jsme ho i tak dotáhli. Bylo to takové rozkouskované a nebylo to dobré,“ hodnotí zápas Martin Trapl.

Baník byl v zápase aktivnější, měl více šancí, ale produktivní byli hosté, kteří stříleli vesměs pěkné góly. „Měl jsem tam dvě tři šance, ale selhalo mi zakončení. To se prostě musí dávat takové šance, co jsem tam měl,“ sype si popel na hlavu vytáhlý útočník Baníku.

V první třetině však byl Martin Trapl u akce, která skončila gólem Vincenta Kesziho, jenž puk uklízel do prázdné brány. Traplova přihrávka byla jedna z nejhezčích momentů zápasu. „Dostal jsem to do jízdy od Čáji, zaseknul jsem to a nezbývalo kam jinam to dát než to hrát přes osu. Ještě, že tam Vinny byl a dorazil to do prázdné brány,“ popisu první gól v síti Nymburka sokolovský hráč s číslem 24.

Baník tak poprvé poznal v soutěži hořkost porážky. „Nemyslím si, že to bude mít na nás nějaký vliv. Jsme dobrý kolektiv, dobrý tým. Setřepeme to ze sebe, půjdeme dál a budeme chtít vyhrát další zápas,“ vyhlíží již další utkání Martin Trapl.

Festival Za sluncem na koupališti Michal (23. 8.) s našimi hokejisty se blíží. V předprodeji stojí vstupenka 699 Kč, na místě pak 799 Kč.
Pokud však na sekretariátu HC Baník Sokolov (po předchozí domluvě na tel. 606 963 871) nebo v trafice v OD Ural u pana Korela předložíte nebo si zakoupíte permanentní vstupenku na HC Baník Sokolov na sezonu (2019/20), tak si zároveň můžete zakoupit i lístek na festival Za Sluncem za 450 Kč.
Na festivalu vystoupí Kryštof, Mirai, Support Lesbiens a další. Kromě autogramiády se budou křtít také nové dresy jak HC Baník Sokolov, tak i HC Energie Karlovy Vary.
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Rozpis ke stažení
Více - ZDE, plakát - ZDE
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Srpen - 0. týden
Srpen - 1. týden
Srpen - 2. týden
Srpen - 3. týden
Srpen - 4. týden
Ke stažení zde
Přípravné utkání s Kadaní, které se mělo hrát v úterý 27.8.2019 v Nejdku se z technických důvodů překládá na led soupeře.

Hokejisté Sokolova se tento týden budou připravovat v tréninkové hale KV Areny.

K try-outu bylo pozváno 37 hráčů, včetně Kristiána Reichela, hráče Manitoby v AHL, kterému bylo umožněno trénovat s Baníkem.

Na ledě se představí hned několik mladých hráčů, někteří nastupovali v zámoří či v jiných evropských soutěžích. Na try-outu se objeví i někteří hráči, kteří za Baník již nastupovali v minulosti či proti Sokolovu hráli ve druhé lize.

Ze současného kádru se omluvili pouze Patrik Kadeřávek, Tomáš Kvapil, Lubomír Kovařík a karlovarský junior Daniel Zavřel.

Mezi brankáři by se měli představit Ondře Kuchař, Jakub Kašpar a David Fečo.

Chance ligu začneme u dalšího nováčka. Baník odstartuje první ligu na ledě ex-ligového Chomutova ve středu 11.9. 2019. Již nyní zvažujeme možnosti hromadného výjezdu.

V termínu okolo 17.6. pak budou v prodeji permanentní vstupenky. Informaci upřesníme, stejně jako brzy přineseme kompletní rozpis zápasů!

ČT 08.08.2019 17.00: HC Slovan Ústí nad Labem – HC Baník Sokolov
PO 12.08.2019 11.00: HC Energie Karlovy Vary – HC Baník Sokolov
ČT 15.08.2019 17.00: HC Baník Sokolov – HC Stadion Litoměřice (v Ostrově)
PO 19.08.2019 18.00: HC Benátky n. Jizerou – HC Baník Sokolov