11.10. 2018 | A-tým | Tomáš Bouda
Změny v kádru Baníku

Na hostování odcházejí dva mladí hráči. Naopak přichází posila do útoku.

Dvacetiletý obránce Ondřej Pajk a o rok starší útočník Vincent Keszi odcházejí na hostování do 12.11.2018. Oba hráči budou nově nastupovat v týmu HC Draci Bílina.

„Oba jsou to mladí hráči. Dostanou nyní herní prostor, který jim může být výrazně ku prospěchu"
, uvedl ke změnám hlavní trenér a sportovní manažer Karel Mlejnek.

Novým hráčem do útočných řad Baníku je pak Tomáš Vracovský z Plzně, který přichází na hostování, zatím do 11.11.2018. Urostlý útočník prošel všemi mládežnickými reprezentacemi, a na svém kontě má i 25 extraligových startů za Plzeň či 10 prvoligových startů za Slavii Praha. V posledních třech sezonách tento dvacetiletý útočník nastupoval také za Klatovy, kde ve 34 zápasech zaznamenal 20 gólů a 13 asistencí. V létě Tomáš Vracovský do poslední chvíle bojoval o místo v kádru extraligových Pardubic.

Trenér Karel Mlejnek:  „Tomáš je mladý útočník vysoké postavy, od kterého si slibujeme dravou, přímočarou hru."