8.10. 2018 | Mládež | redakce
Výsledkový servis mládeže

Juniorka si zatrénovala v Ostrově, obě kategorie žáků porazili Cheb.

Junioři:
Ostrov 8:1 (1:0, 4:1, 3:0)
Branky: 7:09 Navrátil (Petrov), 25:33 V. Stejskal (Kassal, Mareček), 31:06 Korčmaroš, 36:24 Troch (Kellner), 36:53 Mareček (Kassal, Kosina), 43:02 Doubek (Dimitrov), 48:05 Korčmaroš (Mareček), 59:28 Mareček

Sestava: Horák - Kursa, Benda, V. Stejskal, Navrátil, Kosina, Kellner, Doubek - Nídl, Pašek, Troch, Kassal, Petrov, Hadáček, Dimitrov, Bockstefel, Korčmaroš, Mareček.

Vyjádření trenéra Parkmanna: Jasné vítězství našeho týmu, negativem utkání bylo pět vyšších trestů pro naše hráče, velmi úzkostlivě pískajíícm rozhodčím Ing. Plachým.

Dorost
Ostrov 4:5 po SN
(2:0, 0:1, 2:3 - 0:1)
Branky: 2:18 Horváth (Remta), 4:59 Pastier (Ondrejka, Sipl), 40:58 Remta (Pastier, Jurča), 57:08 Remta (Ondrejka)

Sestava: Král - Strnad, Jurča, Valta, Pašek, Dopita, Remta, Sipl, Veverka,  Ondrejka, Pastier, Horváth.

Vyjádření trenéra Kurfüsta:
Do utkání jsme vstoupili dobře. Takřka vyhrané utkání nám uteklo v samotném závěru. V SN měli větší štěstí soupeři.

Tachov 5:2 (2:0, 3:0, 0:2)
Branky: 6:08 Pastier, 16:54 Ondrejka (Sipl, Pastier), 22:14 Veverka (Horváth), 23:36 Sipl (Ondrejka), 24:04 Horváth

Sestava:  Král - Strnad, Jurča, Valta, Pašek, Čech - Dopita, Sipl, Veverka, Ondrejka, Pastier, Horváth.

Vyjádření trenéra Kurfüsta:
Kluci odvedli proti oslabenému soupeři bojovný výkon. Škoda dvou branek, které jsme inkasovali v oslabení.

Cheb 9:1 (2:1, 4:0, 3:0)
Branky: 6:17 Holejšovský (Eismann), 18:57 Holejšovský (Eismann), 20:30 Eismann (A. Sobotka, Holejšovský), 27:54 Simet, 29:06 Simet (Eismann), 35:43 Simet (Ott), 49:26 A. Sobotka (Bachar), 54:27 Simet, 55:30 Holejšovský (A. Sobotka, Eismann)

Vyjádření trenéra Neče ml.: Na třetí pokus brali sokolovští starší žáci plný počet bodů, když si celkem s přehledem poradili s tradičním rivalem z Chebu. Za předvedený výkon zaslouží pochvalu celý tým, nicméně skvěle utkání "sedlo" obránci Janu Simetovi, který se trefil celkem čtyřikrát. Tři přesné zásahy připsal Petr Holejšovský.

Cheb 9:5 (1:2, 4:1, 4:2)
Branky: 4:10 Dobřemysl, 27:24 Hanek (Dobřemysl), 29:22 Dobřemysl (Botoš), 31:15 Dobřemysl (Botoš), 39:15 Skála, 40:09 Dobřemysl (Botoš), 41:54 Hanek, 45:55 Botoš (Hanek, Dobřemysl), 47:54 Botoš (Dobřemysl)

Sestava: Čurlin - P. Šenkýř, Kohout, Bauer - Skála, Křivka, Bavor, Dobřemysl, Dulovec, Botoš, Hanek.

Vyjádření trenéra Holejšovského: Utkání bylo proti dobře hrajícímu Chebu hodně těžké, ale konečné vítězství zasloužené. Tým podal velmi dobrý výkon, který korunoval vysokým počtem vstřelených branek.Soupeře jsme předčili zejména v technických dovednostech a v proměňování brankových příležitostí.

Tachov 3:9 (0:4, 1:4, 2:1)
Branky: 24:17 Palouš (Horváth), 47:08 Horváth, 51:40 Palouš (Horváth)

Sestava: Novák - Herout, Ticháčková, Hotárek, Nešvera - Horváth, Horvát, Šedivec, Palouš, Sztolarik, Makaj.

Vyjádření trenéra Holejšovského: V utkání proti velmi kvalitnímu soupeři, jsme sehráli zejména ve třetí třetině vyrovnanou partii. V první a druhé třetině jsme bohužel nebyli schopni soupeři konkurovat a zaslouženě prohrávali. Po přestávce se náš výkon rapidně zlepšil a jmenovitý úkol neprohrát třetí třetinu jsme zvládli na výbornou.

4. třída

Vyjádření trenéra Pfistera: Dne 6. října se odehrál další regionální hokejový turnaj 4.tříd na zimním stadiónu v Ostrově nad Ohří za dohledu profesionálního regionálního trenéra R.Kaše. Účastníkem byl i druhy tym HC Sokolov spolu s dalšími týmy Čerti Ostrov, HC Energie K.Vary a Stadionu Cheb. Turnaj proběhl v bojovném duchu všech zúčastněných týmů a bylo vidět, že se hráčům nový herní systém již dostává pod kůži a bylo vidět spoustu pěkných kombinačních akcí. Po turnaji byla krátká diskuze trenérů s regionálním trenérem, který turnaj zhodnotil a mluvil o již dlouhodobém problému na téma rodiče a jejich chování při utkání.

Sestava: Rajchrt - Sipl, Bubenščikov, Gregor, Slavík Schmidtgen, Biba,Kukla,Čáp, Bim.

Vyjádření trenéra Berana: V sobotu 6.10.2018 jsme se se čtvrtou třídou zúčastnili miniturnaje v minihokeji v Chebu, za účasti domácích, nás, Karlových Varů a Mariánských Lázní. Kluci si zahráli s chutí a nadšením, hru by si více užili, kdyby pan rozhodčí Michal Flaksa předvedl daleko lepší a zopdovědnější výkon.

Sestava: V. Švejda - Beran, Rybár, Ruml, Hrůza, P. Švejda, Strnad, Večerník, Lexa, Mankoš.

2. třída

Vyjádření trenéra Gregora: V neděli 7.10.2018 se na zimním stadionu v Sokolově odehrál první turnaj v minihokeji ročník 2011 a ml., za účasti domácích týmů HC Baník Sokolov A, HC Baník Sokolov B, HC Energie K.Vary A, HC Energie K.Vary B, HC Energie K.Vary C, HC M.Lázně.Pro drtivou většinu domácích elévů, to byl první "ostrý" start v minihokeji, avšak na ledě jakoby to nebylo poznat. Kluci hráli s ohromnou chutí, poměrně rychle vstřebali pravidla a jejich zaujetí pro hru je příslibem do dalších turnajů i jejich hráčského rozvoje. Ve 4 zápasech, ve kterých kluci vstřelili magických 33 branek, nebyla nouze o vydařené zákroky brankářů a pokusy o souhru hráčů v poli. Sladká tečka na tým pak čekala v šatně po turnaji v podobě výtečného dortu. Nebyl nám hlášen žádný úraz, organizačně se akce zdařila, a co je nejdůležitější, všichni hráči zúčastněných týmů, se hrou jednoznačně bavili.

Sestava: A.Vaidiš, M. Vlach - F.Peter, J.Vlach, P.Rosenkranz, D.Szabo, T.Gössl, D.Veřtát, J.Dvořák T.Urbich, M.Dvořák, M.Hendrych, O.Gregor, L.Berka, J.Martin, F.Fojtík, J.Kopička, J.Bíba,