1.12. 2018 | A-tým | Tomáš Bouda
Baník hraje znovu doma, tentokrát proti Trutnovu

Druhá liga jde do své druhé poloviny základní části. Baník ji začíná na domácím ledě utkáním proti Trutnovu. Dochází tak znovu ke křížení skupiny Sever a Střed.

Baník v posledním zápase zaválel. Na domácím ledě totiž ve středu porazil v tabulce druhý Most vysoko 13:1. Na této výhře se gólem nebo asistencí podílelo všech dvacet hráčů v poli. Hned šesti gólovými přihrávkami se zaskvěl Lubomír Kovařík. Po dvou gólech zaznamenali Tomáš Rohan a Martin Čurda. V bráně pak některé nebezpečné šance s ledovým klidem likvidoval Tomáš Závorka. Sokolov tak rozšířil své konto na 48 bodů a vede tabulku s náskokem 14 bodů. Skóre Baníku je 103:41

Ale každý zápas začíná od nuly a předešlé vysoké vítězství je tak historií, ke které již nemůžeme vzhlížet. Nyní na Baník čeká další silný protivník.

Do Sokolova v sobotu přijede tým Trutnova, v jehož kádru nalezneme hned několik známých jmen z extraligových stadionů. V Trutnově totiž působí mj. i bývalý reprezentant Vojtěch Kubinčák (Litvínov), či další útočníci Jaroslav Kalla (Kladno) a Jan Semorád (Pardubice). Nejnovější posilou je pak Jaroslav Šimeček, který působil v Litvínově s Josefem Stříbrným. Mužstvo Trutnova tak nelze v žádném případě podceňovat.

Trutnovu v současné době ve skupině Střed patří pátá příčka se ziskem 21 bodů a ztrátou 11 bodů na pozice zajišťující play-off.

V sobotu se však očekává velmi kvalitní hokej, který by Vám neměl uniknout.

Utkání HC Baník Sokolov – HC BAK Trutnov se hraje v sobotu 1.12.2018 od 17:30 na sokolovském zimním stadionu.

Partnerem utkání je Parkhotel Sokolov - Mgr. Jiří Stádník