JUNIOŘI

HC Baník Sokolov : HC Kralupy nad Vltavou 5 : 2

Branky a As. :Kassal (Troch), Přibyl (Fečo), Mareček, Kursa (Přibyl, Troch), Korčmaroš (Troch)

Sestava: Pitoňák- Kursa, Přibyl, Benda, Krutina, Kellner, Doubek- Troch, Kassal, Petrov, Hadáček, Hafijanič, Bockstefel, Korčmaroš, Mareček, Remeš, Fečo

HC Slovan Ústí nad Labem : HC Baník Sokolov 7 : 1

Branky a As. : Troch (Kassal)

Sestava: Pitoňák- Kursa, Benda, Navrátil, Kellner- Troch, Kassal, Hadáček, Hafijanič, Boockstefel, Korčmaroš, Mareček, Halberštát, Fečo

DOROST

HC Draci Bílina : HC Baník Sokolov 10 : 2

Branky a As. : Sipl (Ondrejka), Remta (Ondrejka)

Sestava: Schmid, Král- Strnad, Valta, Pašek, Šmajdová, Mlejnek, Albrecht, Dopita, Remta, Sipl, Veverka, Ondrejka, Pastier

Hodnocení trenéra: do zápasu jsme vstoupili laxně a nesoustředěně, bez pohybu a důrazu. Celá první třetina se pak odehrávala v tomto duchu, včetně přístupu brankáře. Ve druhé třetině po důrázné domluvě, vystřídání brankáře a částečným možným úpravám se naše hra výrazně zlepšila, ale šance, které přicházeli, jsme částečně naší vlastní nemohoucností a částečně vynikajícím brankářem domácích, neproměňovali. Ve třetí třetině šance na obou stranách s tím, že domácí bezpečně promšňovali, my ne.

STARŠÍ ŽÁCI

HC Stadion Cheb: HC Baník Sokolov 6 : 9

Branky: 3x Eismann, 3x Holejšovský, Sobotka A., Horvátová, Petrák

Asistence: 3x Sobotka A., 2x Eismann, 2x Holejšovský, 2x Sobotka R., Horvátová, Špiler

Sestava: Huttl- Mlejnek, Pašek, Simet, Knap- Holejšovský, Sobotka R., Eismann, Petrák, Horvátová, Sobotka R., Telin, Špiler, Pavlík

Hodnocení trenéra: v celém zápase jsme předváděli velmi dobrý výkon a utkání kontrolovali. Devět branek v síti soupeře je důkazem velké síly směrem do útoku. Pochvalu zaslouží všichni naši hráči.

HC Tachov - HC Baník Sokolov 4:7

Branky: Holejšovský 2, Sobotka R. 2, Eismann, Horvátová, Špiler

Asistence: Sobotka R. 2, Horváthová, Ott, Simet, Špiler,

Hodnocení trenéra: v předehrávce 17. kola zajížděli mladí baníkovci na horký led tachovského zimního stadionu, kde je hned bez tří důležitých hráčů základní sestavy měl čekat velmi obtížný zápas s houževnatým soupeřem. Už od začátku utkání ale hosté řídili tempo i vývoj hry, ale největším problémem byl občasný laxní přístup k obraně a také ke koncovce. Hráči Tachova trestali především hrubky v obranné fázi hry, naopak sokolovští se vinouneprměňování šancí připravili o vyšší rozdíl ve skore, o čemž svědčí i poměr střel 16:48 z pohledu domácích.

MLADŠÍ ŽÁCI

HC Stadion Cheb : HC Baník Sokolov 2 : 9

Branky:3x Dobřemysl, 2x Hanek, 2x Botoš, Skála, Vyhnálek

Asistence: 3x Dobřemysl, 2x Botoš, 2x Kohout, 2x Bauer, Dulovec, Hanek

Sestava: Novák- Kohout, Bauer, Šenkýř, Skála- Dobřemysl, Hanek, Botoš, Křivka, Dulovec, Vyhnálek

Hodnocení trenéra: po bezbrankové první třetině a vyrovnaném průběhu, jsme ve druhé a třetí třetině dokázali po velmi pěkných akcích překonat domácího brankáře a zaslouženě zvítězili. Pochvalu za výkon zaslouží nejen celý tým, ale hlevně velmi produktivní Vašek Dobřemysl a skvěle chytající Radek Novák.

HC Tachov : HC Baník Sokolov 3 : 3

Branky: Bauer, Dulovec, Dobřemysl

Asistence: Bauer

Sestava: Novák- Kohout, Bauer, Šenkýř, Nešvera- Botoš, Hanek, Dobřemysl, Křivka, Dulovec, Vyhnálek

Hodnocení trenéra: vyrovnané a herně velmi zajímavé utkání vítěze nepřineslo. V třetině se domácí tým dostal do vedení, ale do konce třetiny jsme dokázali vyovnat. Ve druhé třetině museli dotahovat pro změnu domácí hráči. V 55. Minutětřetí třetiny se sice domácí dostali do vedení, ale v poslední minutě se nám při hře bez brankáře podařilo srovnat na konečných 3:3. Remíza pro oba týmy byla spravedlivá.

HC Tachov - HC Baník Sokolov (tým 2) 9 : 9

Branky: Palouš 5, Horváth 3, Horvát

Asistence: Horváth, Palouš, Sztolarik

Hodnocení trenéra: proti jednomu z nejlepších týmů celé soutěže předvedli baníkovci skvělý výkon. V nádherném utkání plném zvratů prohrávali hosté ještě 10 minut před koncem o tři branky a vše nasvědčovalo tomu, že domácí si vítězství nenechají vzít, ovšem sokolovští nesložili zbraně a nedechli se k mohutnému finiši, v němž dokázali stav zápasu srovnat, přičemž několik dalších šancí ještě nevyužili. Na druhou stranu hosty také několikrát v průběhu zápasu podržel brankář Čurlin.