17.12. 2018 | Pomáháme | Tomáš Bouda
Proti Baníku nastoupí extraligový soupeř

Konec roku se blíží a s ním i tradiční předvánoční shon. Ale ani v něm bychom neměli zapomínat na ty, kteří v určitém ohledu neměli takové štěstí jako my. To platí i u sportovců. A právě o tom bude druhý ročník charitativního utkání O pohár hejtmanky Karlovarského kraje.

Druholigový HC Baník Sokolov proti extraligovému týmu HC Energie Karlovy Vary. To bude neděle 23. 12. 2018, kdy se od 14:30 na sokolovském zimním stadionu uskuteční charitativní utkání dvou partnerských klubů. Fanoušci se mohou těšit nejen na kvalitní hokej, ale také na doprovodný program pro diváky.

Samotná akce začne již zhruba v 13:40, kdy hokejisté vyjedou k rozbruslení, které tentokrát bude pojmuto netradiční formou. Během rozbruslení se totiž hokejisté obou klubů vystřídají u stolů, kde se bude konat autogramiáda či focení s hráči. Před samotným zápasem naskočí na led i hráči základen obou týmů, kteří obstarají krátký předzápas.

V ochozech stadionu bude od samotného začátku probíhat prodej tomboly, do které partneři přispěli pěknými cenami. A právě výtěžek z tomboly půjde ve prospěch SK Kontakt Karlovy Vary, tedy sportovního klubu pro osoby se zdravotním postižením. Tento klub usiluje o zpřístupnění sportu zdravotně postižených na všech úrovních, pro všechny věkové kategorie. SK Kontakt zabezpečuje přípravu zdravotně postižených sportovců - členů klubu od rekreační až po vrcholovou úroveň.

Na sokolovském ledě se tedy po letech představí extraligový tým a především se bude pomáhat. Svými příspěvky SK Kontakt podpoří i zástupci obou týmů. Přijďte si vychutnat předvánoční atmosféru na zimní stadion a svým příspěvkem do tomboly podpořit dobrou věc.

HC Baník Sokolov – HC Energie Karlovy Vary, neděle 23.12. Program začíná v 13:40, samotný zápas pak v 14:30. Neváhejte a přijďte se podívat na regionální derby, které pomůže zdravotně postiženým sportovcům.

...více zde.
...najdete zde.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.