Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
31.12. 2018 | A-tým | Tomáš Bouda
Kdo je kdo v kabině Baníku

Co se stane v kabině, mělo by tam i zůstat. Ale je Silvestr a tak můžeme trochu tato pravidla porušit. Kdo je kdo v týmu HC Baník Sokolov, nám pod zárukou anonymity prozradil nejmenovaný hráč s číslem 89, kapitán týmu.

KDO JE KDO na ledě:

Nejlepší bruslař: Jednoznačně Pepa Stříbrný.

Nejtvrdší střela: Kdybyste se zeptali gólmanů, řekli by, že já (se smíchem). Ale já řeknu Matěj Zadražil - rána jak z kanonu.

Nejdůraznější hráč: Hodně nepříjemným, jak v tréninku a pro soupeře určitě i v zápase je Martin Trapl.

Největší hračička: Zajímavé kousky s hokejkou umí Michal Hotěk a Tomáš Vracovský.

Hráč s největší fyzičkou: Na ledě i mimo něj je neúnavný Adam Rulík

Nejpoctivější hráč: Všichni jsme poctiví

KDO JE KDO v kabině:

Největší bavič: Bavičů je tam hodně, nedokážu říct jedno jméno.

Největší nervák: Petr Přindiš prohlásil před sezónou, že letos to bude jeho první sezóna bez vyššího trestu, už má myslím dva, takže on (se smíchem).

Největší kliďas: Kdybych ho chtěl rozhodit, netuším jak bych to měl udělat, je to Ondřej Pajk

Největší remcal: Když se o něčem debatuje v kabině, vždycky je v opozici Adam Rulík, ale vždycky (se smíchem)

Největší hecíř: To je jasné, kapitán a asistenti….

Největší intelektuál: Tomáš Závorka....má přehled úplně o všem, dokáže zareagovat na každé téma v debatě.

Kdo platí nejvíc pokut za pozdní příchody: Pokuty neplatí nikdo, každý stíhá sraz, ale jen tak tak to mívá Michael Čejka

Kdo má největší nepořádek ve věcech nebo komu se občas do báglu zatoulá cizí věc: V kabině máme pořádek, ale cizí věc se občas zatoulá ke Kubovi Vránovi (se smíchem)

Kdo je největší vypravěč v kabině: Asi já (s úsměvem). Káždý můj příběh se zakládá na skutečné události, jen občas si k tomu vytvořím omáčku (se smíchem)

Kdo se chce nejčastěji o něco vsadit?: Marek Švec....všechno musí hrát o peníze.

KDO JE KDO dle jejich koníčků:

Milovník aut: Jednoznačně Martin Čurda, nejen, že si auto umí sám opravit, ale je i majitelem krásného a drahého vozu (s úsměvem)

Kdo tráví nejvíc času na sociálních sítích: Petr Přindiš umí s instagramem neuvěřitelné věci.

Znalec muziky: DJ v kabině je Petr Přindiš, ale škoda jen, že hraje to, co se líbí jen jemu (se smíchem).

Kdo klade největší důraz na módu: Myslím, že největší módní trendy sleduje Petr Vodička.

Kdo je největší jedlík: Tak tady je to jasné, když se na něj otočím v autobuse, vždycky jí. Koblížky zajídá klobáskou a naopak… Kuba Vrána (s mohutným smíchem).

KDO JE KDO aneb něco pro ženy:

Kdo je největší lamač dívčích srdcí: Zase musím zmínit Kubu Vránu, v baru koukne na holku a má ji.

Kdo má největší svaly: Jednou jsem v kabině řekl Lubovi Kovaříkovi, že je neskutečně vysekanej, od té doby na sobě neměl tričko, takže on (se smíchem)

Kdo je nejvíc rodinný typ: Tomáš Závorka...postavil dům, zplodil dceru a mám pocit, že i zasadil na zahradě strom. Ale samozřejmě, že i já sem rodinný, jen bez stromu a domu (s úsměvem)

Kdo je z kluků nezadaný: Ač je to lamač dívčích srdcí, myslím, že Kuba Vrána a dále Adam Rulík, Lubko Kovařík, ale jistě to nevím.

Kdo se o ženách nejvíc baví:
Všichni nezadaní (se smíchem)

Jménem Baníku i jménem našeho kapitána Vám přejeme pěkného Silvestra a šťastný rok 2019. A 5.1. všichni na svých značkách ;-)

HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Tréninky 11. 11. - 17. 11.
Zápasy - VENKU
Zápasy - DOMA

Odkaz
Tréninky 04. 11. 2019 - 10. 11. 2019
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
Byla aktualizována soupiska A-týmu včetně nových profilových fotografií
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde