Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
4.1. 2019 | A-tým | Tomáš Bouda
Na úvod roku dorazí Kolín

Po 14 dnech se hráči Baníku vrací k druholigovým bojům.

O vánoční přestávce baníkovci poctivě trénovali a pauzu si zpestřili vítězným zápasem proti extraligovým Karlovým Varům i utkáním proti vlastním fanouškům. Nyní již ale opět začnou boje o ligové body.

Baník před vánoční přestávkou zvítězil čtyřikrát po sobě s impozantním skóre 20:2 a na tuto bilanci by rád navázal i novém roce. Avšak nyní se do cesty staví velmi silný SC Kolín.

Baníku v aktuálním ročníku patří první příčka ve skupině sever se ziskem 63bodů a se skóre 130:49. Paradoxně již před vánoční přestávkou si Baník jako vůbec první tým druhé ligy zajistil účast v playoff, ačkoliv zbývá sehrát ještě dvanáct utkání. Sokolov by však rád udržel první příčku a o ní bude, především s Klatovy, ještě pořádný boj.

Kolín je ve své skupině na třetím místě se ziskem 45 bodů a se skóre 91:67. Vzhledem k tomu, že se Baník s Kolínem až tak často neutkává, tak některá jména hráčů pro sokolovské fanoušky nebudou až tak známá. Přesto Martin Sejpal, Jan Hanzl, Josef Malý, David Šafránek nebo Václav Jankovský jsou zárukou kvality. Týmovému bodování pak vládne Dominik Zumr s 31 kanadskými body, tedy se stejným počtem jako Jakub Vrána v sokolovském dresu.

V prvním utkání, ve velmi kvalitním zápase, zvítězil Baník v Kolíně 2:0 a i v sobotu se můžeme těšit na pěkný hokej, který Kozlové vždy produkovali. Proto neváhejte a přijďte naše kluky podpořit.

Utkání HC Baník Sokolov – SC Kolín se hraje v sobotu 5.1. od 17:30 hodin. Partnerem utkání je společnost SHA - Bau Sonntag Klingenthal, pan Tino Sonntag.

HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Tréninky 11. 11. - 17. 11.
Zápasy - VENKU
Zápasy - DOMA

Odkaz
Tréninky 04. 11. 2019 - 10. 11. 2019
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
Byla aktualizována soupiska A-týmu včetně nových profilových fotografií
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde