Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
6.1. 2019 | A-tým | Tomáš Bouda
P. Michálek: Přes Vánoce jsme trénovali jak Sověti

Ve 30. kole Baník porazil na svém ledě Kolín 2:1. Tzv. horníkem zápasu si kabina sama zvolila Patrika Michálka.

Patriku, Kolín jsme porazili. Ale bylo to asi těžké utkání?

Utkání bylo náročné. Ale to jsme věděli už před zápasem. Bylo to hodně bruslivé od samého začátku. Na soupeře jsme se dobře připravili, v čemž jsme měli výhodu. Hráli aktivně, což jsme také čekali a nakonec jsme to zvládli. Pustili jsme je do minima šancí a štěstí se nakonec přiklonilo k nám.

Potvrdilo se znovu, že zápasy se skupinou Střed jsou kvalitnější?

Myslím si, že tam jsou o něco kvalitnější soupeři, což je vidět i na výsledkách. S Mostem, který byl druhý, jsme vyhráli 13:1 a pak jedeme k týmu ze středu, jako je Kolín a jsou to tahanice. Například zrovna Kolín, už u nich to bylo 2:0, teď 2:1. Takže určitě to jsou kvalitnější zápasy a pro nás jenom dobře do play-off.

Jak se Ti po vánoční pauze hrálo? Byl znát herní výpadek?

Trénovali jsme jak Sověti (se smíchem). Dřeli jsme, ale to k tomu patří. Nemáme v naší lize repre pauzu, takže musíme makat o Vánocích. Ale myslím, že nám to rozhodně jen prospělo.

HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Tréninky 11. 11. - 17. 11.
Zápasy - VENKU
Zápasy - DOMA

Odkaz
Tréninky 04. 11. 2019 - 10. 11. 2019
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
Byla aktualizována soupiska A-týmu včetně nových profilových fotografií
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde