7.1. 2019 | Mládež | Redakce mládež
Výsledkový servis mládeže

Víkend naší mládeže přinesl divoké výsledky. Starší žaci nasázeli soupeři dvacet branek. V kategorii mladších žáků se blýskl osmi brankami Horváth.

JUNIOŘI

HC Baník Sokolov : SK Kadaň 6 : 5 SN

Branky a As.: Berčík (Hadáček); Krutina (Halberštát); Fečo (Berčík, Jiroušek); Stejskal V. (Novotný); Fečo (Halberštát); rozhodující nájezd-Fečo

Sesatava: Pitoňák- Kursa, Jiroušek, Stejskal V., Kosina, Kellner, Krutina- Halberštát, Petrov, Hadáček, Dimitrov, Berčík, Hafijanič, Bockstefel, Novotný, Korčmaroš, Mareček, Fečo

Vyjádření trenéra: Výborné utkání s kvalitním soupeřem, naplno odmakané celým týmem. Jedním z rozhodujících okamžiků bylo ubráněné dvouminutové oslabení tří proti pěti. Celé mužstvo zaslouží pochvalu za předvedenou hru, z jednotlivců potom především Matyáš Pitoňák v brance a střelec utkání Michal Fečo s dvěma zásahy ve hře a dalšími dvěma proměněnými samostatnými nájezdy, které rozhodly o zisku jednoho bodu navíc.

DOROST

HC Baník Sokolov : HC Domažlice 6 : 7 SN

Branky: Remta, Veverka, Ondrejka, Sipl, Remta, Dopita,

rozhodující nájezd- Jurča

Sestava: Král, Schmidt- Jurča, Pastier, Strnad, Pašek- Horváth, Ondrejka, Veverka, Sipl, Remta, Dopita

Vyjádčení trenéra: Po nevydařeném začátku, kdy jsme už v 5.min zápasu prohrávali 4:0, se kluci probrali a začali makat. 4.minuty před koncem se nám podařilo vyrovnat. Rozhodujícím sn obrátil výsledek utkání kapitán naše týmu Milda Jurča.

HC Baník Sokolov : HC Tachov 3 : 6

Branky: 2x Ondrejka, Jurča

Sestava: Král, Schmidt- Jurča, Pastier, Strnad, Pašek- Albrecht, Ondrejka, Veverka, Sipl, Remta, Dopita

Vyjádření trenéra: Po velmi těžkém utkání, které naši kluci odehráli v 10-ti v Tachově jsme doma přivítali opět v deseti tým vedený osobou velmi známou především starším fanouškům p. Miroslavem Klapáčem.Po vyrovnaném utkání, o čemž nasvědčuje skóre po jednotlivých třetinách si tři body odváží tým z Tachova.

STARŠÍ ŽÁCI

HC Baník Sokolov : HC Klášterec 20 : 4

Branky a As.: Petrák, Simet (Holejšovský), Horvátová (Eismann), Bachar, Ott (Holejšovský), Knap (Eismann), Knap (Eismann), Holejšovský (Knap), Sobotka R. (Eismann), Horvátová (Petrák), Telin (Holejšovský), Holejšovský, Holejšovský (Petrák, Mlejnek), Holejšovský (Pavlík, Mlejnek), Eismann (Holejšovský, Knap), Simet (Holejšovský), Simet, Horvátová (Pavlík), Horvátová, Holejšovský

Sestava: Hüttl - Mlejnek, Simet, Knap, Bachar - Petrák, Holejšovský, Eismann, Pavlík, Horvátová, Sobotka R., Ott, Telin

Vyjádření trenéra: Jednoznačné utkání. Hosté působili po drtivou většinu zápasu velmi odevzdaně. Pozitivně lze hodnotit především fakt, že hráči Baníku po první třetině, v níž nastříleli devět branek, zápas nevypustili a v týmovém výkonu pokračovali až do konce.

MLADŠÍ ŽACI

HC Baník Sokolov (tým č.1) : HC Klášterec 7 : 7

Branky: 3x Botoš, 1x Vyhnálek, Křivka, Hanek, Skála

Asistence: 2x Hanek, 1x Botoš, Dobřemysl, Kohout, Dulovec, Vyhnálek

Sestava: Čurlin - Kohout, Bauer, Šenkýř, Skála - Botoš, Hanek, Dobřemysl, Křivka, Bavor, Dulovec, Vyhnálek

Vyjádření trenéra: Remízový výsledek z tohoto utkání je důkazem velmi vyrovnaného utkání. Oba týmy se v zápase střídaly ve vedení, ale ani jednomu z nich se nepodařilo v průběhu utkání odskočit na rozdíl více jak dvou branek a zajisti si vítězství.

HC Baník Sokolov (tým č.2) : HC Mariánské Lázně 13 : 1

Branky: 8x Horváth, 2x Palouš, 2x Sztolarik, 1x Šedivec

Asistence: 3x Ticháčková, 2x Palouš, 2x Juříček, 1x Nešvera, Sztolarik, Šedivec, Horváth

Sestava: Čurlin - Nešvera, Ticháčková, Juříček, Herout, Hotárek - Horvát S., Horváth A., Palouš, Sztolarik, Šedivec, Makaj

Vyjádření trenéra: Naši kluci v utkání předváděli velmi dobrý a bojovný výkon. Po celý zápas jsme měli převahu a 13 branek s síti soupeře je odměnou pro celý náš tým. Pochvalu zaslouží všichni hráči vč. velmi dobře chytajícího brankáře Tobíka Čurlina.

TURNAJ - 4. TŘÍDA

Účastníci: HC Baník Sokolov, HC Energie Karlovy Vary, HC Stadion Cheb, HC Mariánské Lázně

Sestava Baníku: Vajdiš, Sipl, Oračko, Landa, Pochyba, Fiala, Bim, Čáp, Švejda

Vyjádčení trenéra: Na tento turnaj jsme vyjeli s velice mladým týmem, chlapci si hry užili, bojovali a bylo vidět, že je hokej baví.

TURNAJ - 2. TŘÍDA

Účastníci: HC Baník Sokolov A, HC Baník Sokolov B, HC Energie Karlovy Vary A, HC Energie Karlovy Vary B, HC Čerti Ostrov, HC Nejdek

Sestava A-tým: Matěj Vlach Jiří Vlach, Petr Rosenkranz, David Szabo, Adam Skála Jaroslav Dvořák, Martin Dvořák, David Veřtát, Fabio Peter, Adam Katriňák

Sestava B-tým: Lukáš Václav Lukáš Berka, Josef Martin, Ondřej Gregor, Max Hendrych Dominik Vican, Filip Červenka, Michal Muráň, Petr Teplý

Vyjádření trenéra: Elévové HC Baník Sokolov hned po Novém roce opět vyjeli na ledovou plochu v Karlových Varech, kde v tamní tréninkové hale se pro ně uskutečnil další ze série turnajů v minihokeji pro hokejisty ročníku 2011 a ml. Sportovní akce se účastnily tentokrát týmy domácího HC Energie K. Vary A, HC Energie K. Vary B, HC Čerti Ostrov, HC Nejdek a dva naše týmy HC Baník Sokolov A,B. A-tým tvořili hráči ročníku 2011 a 3 kluci z ročníku 2012 a B-tým byl tvořen hráči ročníku 2012 a 3 začínajících hráčů ročníku 2011. Každý z nich odehrál dvě po sobě jdoucí utkání, hraná na 3 x 15 minut, příležitost ukázat se a poměřit své dovednosti dostalo celkem 20 malých Baníkovců. A-tým v utkání s HC Energie Karlovy Vary A ukázal svoji sílu ve dvou třetinách, kdy držel krok se svým soupeřem, ve třetím dějství však nastal herní a tím i brankový výpadek. Je třeba, aby se hráči z toho poučili a všechny své zápasy dohrávali až do poslední minuty. To ostatně ukázali hned v druhém zápase s Ostrovem, kde svého soupeře přehráli. B-tým, tvořený opravdovými benjamínky, šel v prvním zápase do boje proti o rok starším klukům z HC Energie Karlovy Vary B. Soupeř měl bruslařsky navrch, naši kluci však podali bojovný výkon a dvakrát v zápase překonali jinak hodně šikovného golmánka soupeře, Thomase Mensátora. V druhém zápase se utkali s nejdeckými hokejisty a i v tomto utkání měl soupeř více ze hry. Baníkovci přes věkovou i výškovou převahu přesto opět dvakrát vyzráli na brankáře soupeře. Oba zápasy byly pro všechny kluky další skvělou herní příležitostí, v zápasech ukázali svoji odvahu, bojovnost a fair hru.