Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
8.1. 2019 | A-tým | Tomáš Bouda
M. Zadražil: S Kolínem to byl playoff zápas

Úspěšný vstup do roku 2019 mají za sebou sokolovští hokejisté.

Na domácím ledě Baník porazil Kolín těsným výsledkem 2:1. „Byl to již takový playoff zápas. Dnes rozhodlo to, že jsme se víc drželi na puku a víc jsme podle mě i chtěli,“ říká Matěj Zadražil, útočník Sokolova. Baník byl v utkání aktivnější, svého soupeře přestřílel vysoko 33:15, vítězství domácích tak bylo zasloužené. „Moc šancí si nevypracovali. Sice trochu zahrozili, ale pohlídali jsme si to,“ doplňuje útočník s extraligovými zkušenostmi.

Matěj Zadražil vstřelil v utkání oba góly Baníku, byť první trochu se štěstím, kdy střela propadla gólmanovi mezi betony. „Předtím mi tam nepadlo několik tutovek a teď mi tam spadne taková střela. To se prostě stane. Vyhráli jsme a to je hlavní,“ pokračuje.

Baník ještě před Vánoci sehrál utkání s extraligovými Karlovými Vary. Následně se pak o pauze baníkovci poctivě připravovali. „Po Vánocích jsem se cítil dobře. Máme za sebou dobrou přípravu. Měli jsme zápas s Karlovými Vary, což bylo nějakých 12 dní zpátky. Dobře jsme pak potrénovali, připravili se a šlo to dneska vidět,“ říká útočník, jenž část sezony strávil v prvoligových Litoměřicích.

Sobotní utkání s Kolínem mělo výbornou úroveň, což Matěj Zadražil potvrzuje. „I v první lize se stalo, že tam byly lehčí zápasy než tady. Myslím si, že je to strašně vyrovnané. Z druhé ligy chodí hráči do první a chodí i z první ligy do druhé, takže to má k sobě pořád blízko,“ zakončuje rozhovor opora sokolovských hokejistů.

HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Tréninky 11. 11. - 17. 11.
Zápasy - VENKU
Zápasy - DOMA

Odkaz
Tréninky 04. 11. 2019 - 10. 11. 2019
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
Byla aktualizována soupiska A-týmu včetně nových profilových fotografií
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde