JUNIOŘI

HC Kobra Praha : HC Baník Sokolov 0 : 6

Sestava: Horák- Kellner, Stejskal V.,Kursa, Jiroušek, Benda, Krutina, Houdek- Fečo, Kassal, Troch, Hafijanič, Stejskal, Korcmaros, Berčík, Mareček, Šťastný, Pašek.

Vyjádření trenéra: Jen první třetina byla z naší strany dobrá. Od druhé třetiny byli hokejisté Kobry lepší. My jsme jim to ulehčili častými vyloučeními. Třetí třetina se hrála téměř celá v nerovnovážnémm stavu. Soupeř dokázal čtyři přesilovky využít, my ani jednu.Jeho vítězství bylo zasloužené.


DOROST

HC Baník Sokolov : HC Slovan Louny 9 : 7

Branky: Jurča, Remta, Pastier 3x, Veverka, Šmajdová, Horváth 2x

Sestava: Král- Jurča, Valta, Strnad, Pašek- Horváth, Ondrejka, Pastier, Remta, Veverka, Šmajdová

Vyjádření trenéra: Obě utkání měli totožný průběh. Vstoupili jsme do utkání tentokrát lépe, když jsme suverénně ovládly vždy první třetinu.Po té se hra v druhých třetinách přesouvala z jedné strany na druhou, utkání bylo velice vyrovnané. V samotném závěru se už naši borci spíš než hrát hokej soustředili na udržení výsledku. Což dokazují výsledky třetích třetin, které jsme vždy prohráli. S velkou dávkou štěstí se nám však podařilo v obou utkání zvítězit.

HC Klášterec nad Ohří : HC Baník Sokolov 3 : 4

Branky : Ondrejka, Remta, Horváth, Valta

Sestava: Král- Jurča, Valta, Strnad, Pašek- Horváth, Ondrejka, Pastier, Remta, Veverka, Šmajdová

Vyjádření trenéra: Obě utkání měli totožný průběh. Vstoupili jsme do utkání tentokrát lépe, když jsme suverénně ovládly vždy první třetinu. Po té se hra v druhých třetinách přesouvala z jedné strany na druhou, utkání bylo velice vyrovnané. V samotném závěru se už naši borci spíš než hrát hokej soustředili na udržení výsledku. Což dokazují výsledky třetích třetin, které jsme vždy prohráli. S velkou dávkou štěstí se nám však podařilo v obou utkání zvítězit.


MLADŠÍ ŽÁCI

SK Kadaň : HC Baník Sokolov (tým 2) 6 : 2

Branky a As.: Herout (Skála), Šedivec (Skála)

Sestava: Novák - Nešvera, Ticháčková, Herout, Bauer - Horvát S., Horváth A., Palouš, Sztolarik, Šedivec, Skála

Vyjádření trenéra: S domácím týmem, který považuji za jasně nejlepší v naší soutěži, jsme sehráli výborné utkání. Zápas svojí kvalitou patřil do soutěže SŽ, hrálo se velkém tempu a domácí rozhodli zápas ve druhé třetině, kterou vyhráli 4:0. Všichni naši hráči podali nadstandartní výkon, za který si zaslouží obrovskou pochvalu.

HC Baník Sokololov (tým 1) : HC Baník Sokolov (tým 2) 12 : 3

Branky tým 1: 3x Botoš, 3x Rybár, 3x Skála, 1x Dobřemysl, 1x Vyhnálek, 1x Novák

Branky tým 2 : 1x Šedivec, 1x Herout, 1x Horváth A.

4. TŘÍDA- TURNAJ

Účastníci: Baník Sokolov, Čerti Ostrov,Stadion Cheb,Energie K.Vary

Sestava: Švejda- Fiala, Pochyba, Landa, Vlach, Ruml, Sipl, Bim, Slavík, Mankoš

Vyjádření trenéra: Dne 2.2.2019 se uskutečnil turnaj 4 tř. v Ostrově. Na turnaji chlapci bojovalia hráli s chutí.


3. TŘÍDA- TURNAJ

Účastníci: Baník Sokolov, HC Nejdek,HC M.Lázně

Sestava: Vaidiš, Václav- Fiala, Pochyba, Peter, Landa, Kašpar, Šenkýř, Štěrba, Szabo, Urbich, Rosenkranz, Dvořák

Vyjádření trenéra: Dne 26.1.2019 se uskutečnil turnaj 3 tř. v Nejdku. Na turnaji chlapci si hry užili a bojovali a byla vidět bojovnost i krásné akce.