7.2. 2019 | A-tým | redakce
Ohlasy: Tomáš Rohan  a Jan Tomeček

Ohlasy: Tomáš Rohan a Jan Tomeček

Hodnocení Tomáše Rohana a Jana Tomečka po utkání v Mostě, kde oba dřív nastupovali.

Jak byste zhodnotili zápas s Mostem?

Tomáš Rohan:
Zápas nám úplně nevyšel. Neplnili jsme principy hry a naší největší slabinou v utkání byla koncovka. Do Jablonce, ale pojedeme určitě s tím, že se porveme na ledě o všechny tři body.

Jan Tomeček:Tak tragické, jak vypadal výsledek to určitě nebylo, ale stoprocentní výkon jsme určitě nepodali. Měli jsme mnohem více šanci, i více ze hry, ale prostě nám to tam nepadlo. K tomu jsme dostali laciné góly a pak už se nám to nepodařilo dohnat.

Jak se Vám hrálo v Mostě, i když jde prakticky o nový tým, kdysi jste tu oba působili?

Tomáš Rohan:Nemám žádnou nostalgii. Když jsem tu působil dvě sezóny, tak tu podmínky nebyly zrovna nejlepší. Takže to beru jako každý jiný zápas.

Jan Tomeček:Tak v Mostě jsem se úplně necítil ve své kůži. Nějak jsem se nemohl dostat do zápasu, ale proč... to netuším, možná tím prostředím tam. Jednu sezónu jsem tam hrál, už je to teda dávno, ale dodnes to mám v paměti. Z těch kluků, co tam dnes jsou, znám tak 3 kluky, jinak jsou to pro mě neznáma jména.

Otázka, která musí padnout. Sledujete seriál MOST!?

Tomáš Rohan:
Zatím jsem viděl jeden díl. Zasmál jsem se, ale nějak hodně mě to zatím neoslovilo.

Jan Tomeček:
Seriál bohužel nesleduju, ale slyšel sem na to samou chválu, asi to budu muset napravit.