Výsledkový servis mládeže

Junioři a starší žáci o víkendu vítězně...

JUNIOŘI

HC BANÍK SOKOLOV : HC KOPBRA PRAHA 5 : 2

Branky: Hafijanič (Petrov), Fečo (Troch, Doubek), Fečo (Troch, Berčík), Hafijanič (Petrov, Doubek), Fečo (Berčík, Doubek)

Sestava:Horák-Doubek,Jiroušek,Kursa,Kellner,Benda-Fečo,Troch,Berčík-Petrov,Hafijanič,Bockstefel-Hadáček,Mareček,Korčmaroš

Vyjádření trenéra: Utkání se opět rozhodlo ve třetí třetině, tentokrát v náš prospěch, první dvě třetiny byly vyrovnané. Oba týmy dobře bránily před brankový prostor. V poslední části jsme využili dvě přesilovky a to rozhodlo. Kluci makali, dodržovali to co jsme si řekli. Šance, které jsme měli, využili a tři body zůstaly doma.

DOROST

HC BANÍK SOKOLOV : HC TACHOV 3 : 6

Branky: 2x Remta, Sipl

Sestava: Král, Scmidt- Jurča, Valta, Šmajdová, Strnad- Horváth, Ondrejka, Veverka, Sipl, Remta, Pastier

Vyjádření trenéra:Další opět velice vyrovnané utkání. Troufám si říci, že jsme byli lepším týmem na šance, ty ovšem utkání nerozhodují. Škoda, že nás v klíčových momentech nepodržel gólman a tak po sérii vítězství prohráváme stejným brankovým rozdílem jako z posledního vzájemného utkání.

STARŠÍ ŽÁCI

HC ČERTI OSTROV : HC BANÍK SOKOLOV 2 : 9

Branky: Simet (Sobotka R.), Eismann (Holejšovský, Pavlík), Sobotka R. (Sobotka A.), Eismann (Knap), Pavlík (Mlejnek), Sobotka A. (Holejšovský), Sobotka R. (Horvátová), Horvátová (Sobotka A., Knap), Holejšovský (Eismann)

Sestava: Roller- Mlejnek, Simet, Knap, Pavlík - Holejšovský, Sobotka A., Eismann, Špiler, Horvátová, Sobotka R., Petrák, Telin

Vyjádření trenéra: V Ostrově navázali sokolovští hráči na střelecké trápení z předchozího utkání s Chebem a dlouho tak vinou zahazování šancí drželi domácí ve hře. Protrhnout trápení se podařilo až ve třetí třetině, kdy hráči Baníku díky pěti brankám definitivně soupeři odskočili. Do závěrečné fáze sezony se však baníkovci především v tréninku musí poučit a mnohem více zkvalitnit efektivitu zakončení, pokud chtějí pomýšlet na úspěch v podobě vítězství v soutěži.

MLADŠÍ ŽACI

HC STADION CHEB : HC BANÍK SOKOLOV 11 : 6

Branky: 2x Palouš, 2x Horváth, Sztolarik, Bavor

Sestava: Čurlin- Nešvera, Ticháčková, Herout, Juříček - Horvát S., Horváth A., Palouš, Bavor, Šedivec, Sztolarik

Vyjádření trenéra: Polovinu utkání na ledě dominoval pouze domácí tým, který vedl už 8:0. Ve druhé polovině druhé třetiny se nám podařilo i díky šťastným vstřeleným brankám utkání herně vyrovnat a do konce zápasu, jsme byli domácím velmi vyrovnaným soupeřem. Bohužel, lehce získaný náskok domácích rozhodl o jejich vítězství.

4. TŘÍDA- TURNAJ

Účastníci: HC Baník Sokolov, HC Stadion Cheb, HC Čerti Ostrov

Sestava Baníku: Rajchrt- Pochyba, Gasparik, Berger, Kašpar, Vlach, Sipl, Švejda, Slavík

Vyjádření trenéra: Dne 17.2.2019 se uskutečnil turnaj 4 tř. na ZS v Chebu. Na turnaji sice chlapci bojovali, ale na soupeře to nestačilo.