26.2. 2019 | Mládež | Redakce mládež
Výsledkový servis mládeže

Mádež o víkendu bohužel nebodovala.

JUNIOŘI

22. 2. 2019

HC Baník Sokolov : HC Stadion Litoměřice 3 : 5

Branky: Troch (Fečo), Hadáček, Dmitrov (Pašek)

Sestava: Pitoňák- Doubek, Stejskal, Kellner, Kursa, Benda, Krutina- Fečo, Troch, Berčík, Bockstefel, Hafijanič, Dmitrov, Pašek, Halberštát, Botoš, Hadáček

Vyjádření trenéra: Zápas jsme si prohráli ve druhé třetině. Několik chyb v obranném pásmu, soupeř potrestal. Ve třetí třetině jsme hru opět vyrovnali, ale na srovnání to nestačilo.

24. 2. 2019

HC Hvězda Praha : HC Baník Sokolov 1 : 0

Sestava:Pitoňák-Kellner,Přibyl, Doubek, Vogel- Fečo, Troch, Stejskal, Petrov, Hafijanič, Bockstefel,März, Dmitrov

Vyjádření trenéra: V předchozích třech zápasech na Hvězdě jsme nebodovali a vždy rozhodla první třetina. Dnes jsme odehráli velmi vyrovnané utkání. Oba golmani chytali výborně, velké šance zůstaly neproměněné. Gól, který rozhodl jsme dostali tři minuty před koncem po nešťastné teči. I když jsme v power-play branku vstřelili, nebyla nám uznána. Hráči zápas odmakali, škoda,že jsme neměli víc štěstí v koncovce.

MLADŠÍ ŽÁCI

24. 2. 2019

HC Baník Sokolov : HC Tachov 2 : 4

Branky: Horváth (Hanek), Hanek (Horváth, Nešvera)

Sestava: Čurlin-Nešvera,Ticháčková, Herout, Hotárek - Hanek, Horváth A., Horvát S., Sztolarik, Šedivec, Makaj

Vyjádření trenéra: V utkání, které mělo vysokou úroveň, jsme v prvních dvou třetinách nedokázali překonat vynikajícího brankáře hostí, ani z těch nejvyloženějších příležitostí. Naopak soupeř nás po hrubých chybách čtyřikrát potrestal. Ve třetí třetině jsme Tachov dostávali pod velký tlak a díky důrazu před brankou se nám podařilo snížit na rozdíl dvou branek. Bohužel, další obrovské příležitosti již zůstaly nevyužity a soupeř mohl slavit vítězství. Náš tým v čele s perfektně chytajícím Tobíkem Čurlinem zaslouží velkou pochvalu za odvedený bojovný výkon.

3. TŘÍDA- TURNAJ

23. 2. 2019

Účastníci: HC Baník Sokolov, HC Energie Krlovy Vary, HC Čerti Ostrov

Sestava Baníku: Vaidiš, Václav- Pochyba, Berger, Kašpar, Vlach, Bubenščikov, Čáp, Fiala, Štěrba, Šenkýř, Kuplent, Peter, Dvořák

Vyjádření trenéra: Na turnaji chlapci bojovali a byly vidět i krásné akce.