JUNIOŘI

3. 3. 2019

HC Baník Sokolov : HC Klatovy 2 : 3

DOROST

1. 3. 2019

HC Baník Sokolov : HC Čerti Ostrov 2 : 3

Branky: Ondrejka, Strnad

Sestava: Král, Schmid- Jurčo, Valta, Strnad, Pašek- Remta, Sipl, Veverka, Ondrejka, Horváth, Dopita, Pastier, Šmajdová

Vyjádření trenéra: Vyrovnaný zápas, kdy jsme obdrželi velice laciné góly.Do třetí třetiny jsme udělali pár změn, hra se zlepšila, většinu času jsme hráli v obranném pásmu soupeře, ale z velkého množství šancí , částečně naší střeleckou nemohoucností a částečně výborně chytajícím brankářem hostů, jsme skórovali jen jedenkrát.

3. 3. 2019

HC Slovan Louny : HC Baník Sokolov 7 : 6

Branky: Jurča 2x, Ondrejka, Remta, Horváth, Pastier

Asistence: Jurča 2x, Remta 2x, Pastier, Valta, Horváth

Sestava: Král, Schmid- Jurča, Valta, Strnad, Pašek- Remta, Sipl, Ondrejka, Horváth, Dopita, Pastier, Šmajdová, Veverka

Vyjádření trenéra: První dvě třetiny jsme byli daleko lepším týmem, ale z velkého množství šancí jsme dokázali vytěžit jen minimum, stav po druhé třetině byl 1: 4 pro náš tým. Třetí třetina pak byla ostudným vystoupením našeho týmu.

STARŠÍ ŽÁCI

2. 3. 2019

HC Baník Sokolov : HC Mariánské Lázně 8 : 8

Branky:Holejšovský (Sobotka A.), Ott (Eismann), Sobotka A., Simet, Sobotka R. (Eismann), Holejšovský (Horvátová), Eismann (Sobotka R., Sobotka A.), Sobotka R. (Holejšovský)

Sestava: Huttl - Mlejnek, Simet, Knap, Bachar - Holejšovský, Sobotka A., Sobotka R., Eismann, Horvátová, Ott, Šnicerová, Telin

Vyjádření trenéra: V souvislosti s několika případy ohýbání pravidel soutěže ze strany části zúčastněných týmů a následným stížnostem se s velkou pravděpodobností závěr Ligy starších žáků "B" zvrhne v nedůstojnou frašku, proto se několik posledních utkání v této soutěži sehraje jen "přátelskou" formou. Stejným případem byl i zápas s Mariánskými Lázněmi, do kterého hosté vstoupili doplněni o hráče, kteří by za normálních okolností hrát nesměli, proto bude utkání s velkou pravděpodobností kontumováno ve prospěch Sokolova. Paradoxně tak ale pro domácí vznikla možnost sehrát velmi kvalitní zápas, což je v letošní sezoně spíše výjimkou. První dvě třetiny probíhaly v obvyklém scénáři - herní převaha domácích, marná snaha vstřelit branku navzdory velkému množství vyložených šancí, naopak hosté z minima těžili maximum. V závěrečném dějství ale i Mariánské Lázně zvýšily svou aktivitu a nakonec ještě zvládly smazat čtyřbrankový rozdíl.

MLADŠÍ ŽÁCI

27. 2. 2019

HC Mariánské Lázně : HC Baník Sokolov 9 : 12

Branky: 3x Horváth, 3x Hanek, 2x Makaj, 2x Sztolarik, 2x Šedivec Asistence: 3x Šedivec, 2x Horváth, 1x Herout, Sztolarik, Hanek, Horvát

Sestava: Čurlin - Ticháčková, Nešvera, Herout, Hotárek - Horváth, Hanek, Horvát, Sztolarik, Šedivec, Makaj

Vyjádření trenéra:Vyrovnaná výkonost hráčů našeho týmu rozhodla o výsledku tohoto utkání. Domácí se mohli opřít o jednoho maximálně dva hráče, kteří byli hrozbou pro náš tým a vstřelili většinu branek. Kluci celý zápas bojovali a zaslouží velkou pochvalu.

2. 3. 2019

HC Baník Sokolov tým 1 : HC Mariánské Lázně 15 : 7

Branky: 5x Dobřemysl, 4x Skála, 2x Botoš, 2x Bavor, 1x Kohout, Dulovec

Asistence: 7x Botoš, 3x Dobřemysl, 2x Skála, 1x Dulovec, Bavor, Vyhnálek

Sestava: Novák - Kohout, Bauer, Šenkýř, Juříček - Botoš, Skála, Dobřemysl, Bavor, Dulovec, Vyhnálek

Vyjádření trenéra: V celém zápase jsme byli jasně lepším týmem, kluci předváděli výborný kolektivní výkon. Zejména útok Botoš-Skála-Dobřemysl ukázal řadu krásných akcí. Skvělý výkon našeho týmu podpořil spolehlivě chytající Radek Novák. Za dnešní výkon patří našemu týmu velká pochvala.

3. 3. 2019

HC Baník Sokolov tým 1 : HC Klášterec 4 : 6

Branky: 2x Horváth, 1x Nešvera, Hanek Asistence: 2x Hanek, 1x Nešvera, Herout, Horváth

Sestava: Čurlin - Ticháčková, Nešvera, Herout, Hotárek - Hotvát, Hanek, Horváth, Sztolarik, Šedivec, Makaj

Vyjádření trenéra: Velmi dobré a vyrovnané utkání proti kvalitně hrajícímu soupeři rozhodla první třetina , kdy jsme hostující tým pustili do čtyřbrankového vedení. Řada našich vyložených příležitostí zůstala nevyužita a to byl jediný rozdíl v jinak krásném zápase. Kluci po celý zbytek utkání bojovali a chtěli utkání otočit, ale bohužel i závěrečná power play už na výhře soupeře nic nezměnila. I přes prohru kluci zaslouží velké uznání za odvedený výkon.

4. TŘÍDA – TURNAJ

2. 3. 2019

Účastníci: HC Baník Sokolov, HC Energie Karlovy Vary, HC Čerti Ostrov, HC Cheb, HC Mariánské Lázně

Sestava: Vaidiš, Švejda

A-tým: Pochyba, Berger, Kašpar, Švejda, Landa, Sipl, Slavík

B-tým: Beran, Rybár, Gregor, Kukleta, Lexa, Ruml, Bíba, Bubenščikov

Vyjádření trenéra: Na turnajích chlapci bojovali a byly vidět i krásné hokejové akce,chlapcům v M.Lázních se dařilo o mnoho lépe než chlapcům v Ostrově.

MINIHOKEJ – TURNAJ

Na zimním stadionu v Nejdku se uskutečnil tuto sobotu poslední turnaj minihokeje pro hráče roč. 2011 a ml. Baníkovci vyslali do turnaje 2 týmy (každý tým 8+1). V něm porovnali svoje dovednosti s týmy HC Mariánské Lázně, HC Rebel Nejdek, HC Stadion Cheb A a HC Stadion Cheb B. Mladí elévové odehráli dvě po sobě jdoucí utkání hraná 3x15 minut, takže pořádná porce, zvláště pro kluky z ročníku 2012, kteří opět doplnili oba týmy oběma brankáři a 8 hráči.

Tým A se v úvodu turnaje zakousl do domácích Rebelů, branky padaly v rychlém sledu, nakonec šťastnější o jeden gól byli domácí hokejisté. V druhém utkání tým A porovnával síly s týmem Cheb A, který zejména díky individuálnímu výkonu jednoho hráče přestřílel náš tým rozdílem 7 branek, přičemž v našem týmu se čistým hattrickem prezentoval Jiří Vlach. Ale jak bylo řečeno, brankář našeho týmu, Matěj Vlach, je ročník 2012, s chytáním se teprve sžívá. Jeho snaha v trénincích i zápasech je však příslibem do dalších sezón, stejně tak i dalších hráčů, kteří do utkání nastoupili.

Vysoce pozitivně lze hodnotit výkon i druhého z dvojice brankářů, Františka Fojtíka, který se do brankářské výstroje navléká teprve od ledna. V zápase týmu B proti bruslivějším a dovednostně vyzrálejším klukům z Mariánských Lázní předvedl několik parádních zákroků. Vše bere s úsměvem a v zápasech je velmi pozorný. Také jeho spoluhráči v poli se snažili svým bojovným výkonem soupeři sekundovat. V týmu B nastoupilo přitom 5 hráčů z ročníku 2012 a jen 3 hráči z ročníku 2011. Ti hráli pospolu a ve svých střídáních odehrávali se soupeřem vyrovnané partie.

Vdruhém utkání B týmů si kluci, jak se říká spravili chuť, a svého soupeře z Chebu, prakticky nepustili na svojí polovinu, Fanda v bráně si tak „vychytal“ svojí čistou nulu. Pokud však naši chtěli skórovat, museli překonat velkou překážku, opravdu velkého brankáře hostí. Síť jeho svatyně se jim nakonec podařilo rozvlnit o polovinu vícekrát než se podařilo večer A-týmu v domácím utkání play-off s NED Nymburk.

Elévové HC Baník Sokolov mají sérii turnajů v minihokeji prakticky odehranou, v sobotu 23.3.2019 je pak čeká už jen jednodenní turnaj pořádaný týmem WOLVES Plzeň.

Sestava A-tým:Matěj Vlach, Jiří Vlach, David Szabó, Martin Dvořák, Michael Muráň

David Veřtát, Dominik Vican, Adam Skála, Lukáš Berka

Sestava B-tým:František Fojtík, Jaroslav Dvořák, Petr Rosenkranz, Fábio Peter, Max Hendrych

Adam Katriňák, Ondřej Gregor, Josef Martin, Ondřej Křeček