3.3. 2019 | A-tým | Tomáš Bouda
Jan Bečvář: Fanoušci byli úžasní

V sobotu sokolovští hokejisté vstoupili do play-off a úspěšně. Na vlastním ledě porazil Sokolov soupeře z Nymburku 5:0. Jedním ze střelců byl Jan Bečvář, který odehrál první utkání play-off v dospělém hokeji.

„Mám z toho příjemné pocity, když jsme dotáhli zápas do vítězného konce. Já jsem si to jen užíval,“ říká litvínovský odchovanec. Baník měl skvělé nástupy do třetin, pokaždé skóroval hned ve druhé minutě. Od druhé třetiny pak měl Sokolov na ledě převahu. „Po většinu času jsme si drželi svoji hru. Hráli jsme náš koncept. Z toho jsme vyvodili naše góly a žádný jsme nedostali, hráli jsme si svoje,“ hodnotí utkání člen čtvrté útočné formace. A právě tento útok hraje v poslední době ve velkém stylu.

„Hrajeme spolu od té doby, co jsem přišel, takže jsme na sebe už pár měsíců zvyklí. Teď má parádní střeleckou formu Míša Čejka, kterému to tam padá. Tak doufám, že to takhle bude pokračovat,“ přeje si Jan Bečvář. V sobotu navštívilo sokolovský stadion takřka 1200 diváků, kteří vytvořili bouřlivou atmosféru. „Fanoušci byli úžasní, kotel parádně řval a nás to burcovalo dopředu. Takže doufám, že to takhle bude pokračovat,“ chválí sokolovské fanoušky útočník, jenž se v letošní sezoně vrátil k hokeji po dlouhé nemoci. Zároveň Jan Bečvář zve diváky i na následující zápasy včetně těch venku. „Chtěl bych je pozvat na další utkání, chceme předvést ještě lepší hru, chceme dát ještě více gólů a především chceme, aby to lidi bavilo,“ vzkazuje fanouškům Jan Bečvář.