10.3. 2019 | A-tým | Tomáš Bouda
Tomáš Vracovský v hodnocení po Nymburku

Postup. V nejkratší možné době. Hokejisté Sokolova jsou v semifinále play-off. Baník na svém ledě porazil Nymburk 8:0, celkově zvítězil 3:0 na zápasy

Ačkoliv tomu výsledek posledního utkání neodpovídá, právě třetí utkání bylo pro Sokolov nejtěžší. „První třetina se nám vůbec nepovedla. Pak nám tam něco napadalo. Jsme rádi, že jsme to vyhráli. Určitě to byl ale těžký zápas,“ hodnotí třetí duel Tomáš Vracovský. Tomuto útočníkovi se v sérii dařilo. Sokolovský nejlepší střelec navázal na základní část a v celé sérii čtyřikrát skóroval, z toho tři zásahy zaznamenal právě v posledním zápase. „Je to hezký pocit dát v play-off hattrick. Ale nejde o to, kdo ty góly dá. Nejdůležitější je týmový výkon a snažíme se to dostat co nejdál. Ale jsem samozřejmě za to rád,“ říká ke třem gólům v síti soupeře útočník, jenž v průběhu sezony přišel z Klatovy.

Celá čtvrtfinálová série skončila vítězstvím Baníku 3:0, ale nejednalo se o lehké zápasy. „Byla to těžká série. Nymburk dobře bruslil, napadali, gólman chytal dobře. Naštěstí nám to v určitých chvilkách napadalo, takže jsme rádi. Nicméně série je námi a budeme se připravovat na dalšího soupeře,“ vyhlíží již dalšího soupeře Tomáš Vracovský, který následně popisuje i program dalších dní. „Nyní máme dva dny volna a od soboty zase začínáme. Pak čtyři tréninky a ve středu ještě led, takže klasika. Potrénujeme řekneme si nějakou taktiku a půjdeme do druhého kola.“

První utkání semifinále se bude hrát ve středu 13.3.2019 od 18:00 na sokolovském zimním stadionu.