19.3. 2019 | Mládež | Redakce mládež
Výsledkový servis mládeže

Víkend byl na branky hodně bohatý...

JUNIOŘI

15. 3. 2019

HC Baník Sokolov : HC Kralupy nad Vltavou 3 : 10

Branky: Bockstefel (Hafijanič), Doubek (Přibyl, Berčík), Berčík (Přibyl)

Sestava: Pitoňák- Doubek, Kursa, Přibyl, Kellner, Stangar, Jiroušek– Stejskal V., Fečo, Berčík, Petrov, Hafijanič, Bockstefel, Blecha, Hadáček, Maerz

Vyjádření trenéra: V posledním domácím zápase v této sezóně jsme chtěli vyhrát. Bohužel se tak nestalo. Na soupeře jsme dnes nestačili v ničem. Náš týmový výkon byl žalostný.

HC Kralupy nad Vltavou : HC Baník Sokolov 4 : 1

Branky: Stejskal V.

Sestava: Pitoňák- Doubek, Kursa, Přibyl, Kellner, Stangar, Jiroušek– Stejskal V., Fečo, Berčík, Petrov, Hafijanič, Bockstefel, Blecha, Maerz

Vyjádření trenéra: Nevyužili jsme šance, kterých bylo mnohem víc než v pátečním utkání ze stejným soupeřem a to nás stálo lepší výsledek. Naše hra byla o něco lepší, ale ani dnes to na body nestačilo.

DOROST

HC Domažlice : HC Baník Sokolov 6 : 5

Branky: 2x Sipl, 2x Ondrejka, Pastier

Sestava: Král, Scmidt– Jurča, Valta, Strnad, Pašek– Remta, Sipl, Veverka, Ondrejka, Horváth, Dopita, Pastier

Vyjádření trenéra: Rozhodly špatné vstupy do 1. a 2. třetiny a klasicky výkony brankářů a střelecká nemohoucnost našich hráčů.

HC Baník Sokolov : HC Tachov 6 : 4

Branky: 2x Pastier, Ondrejka, Horváth, Strnad, Remta

Sestava: Král, Scmidt– Jurča, Valta, Strnad, Pašek– Remta, Sipl, Veverka, Ondrejka, Horváth, Dopita, Pastier, Šmajdová

STARŠÍ ŽÁCI

HC Baník Sokolov : HC Tachov 6 : 14

Branky: Holejšovský (Sobotka A., Eismann), Simet (Eismann), Sobotka R., Sobotka R. (Simet), Eismann (Holejšovský, Simet), Simet

Sestava: Roller, Hüttl- Mlejnek, Simet, Knap, Pavlík, Telin- Holejšovský, Sobotka A., Eismann, Ott, Petrák, Sobotka R

Vyjádření trenéra: Bohužel, poslední utkání sezony na domácím ledě sehráli baníkovci nedůstojně a po jinak vydařené sezoně v samotném závěru teprve podruhé prohráli, navíc zcela jednoznačně. Naprostým propadákem byla závěrečná třetina, v níž sokolovští inkasovali hrozivých 8 branek.

MLADŠÍ ŽÁCI

HC Baník Sokolov (tým 1) : HC Tachov 4 : 14

Branky: Dobřemysl (Kohout), Dobřemysl (Botoš), Botoš, (Dobřemysl), Botoš

Sestava: Čurlin- Kohout, Bauer, Šenkýř, Hotárek- Botoš, Skála, Dobřemysl, Křivka, Bavor, Dulovec, Vyhnálek

Vyjádření trenéra: Vstup do utkání a celá první třetina se nám nepovedla, nebyli jsme schopní se výbornému soupeři v ničem vyrovnat. Hrozivý výsledek po první třetině přesně vystihl náš výkon. Ve zbývajících dvou třetinách jsme díky zlepšenému výkonu dokázali pouze zmírnit konečné skóre. Soupeř byl v zápase jednoznačně lepší a zaslouženě zvítězil.

HC Baník Sokolov : SK Kadaň 6 : 6

Branky: Hanek (Palouš), Botoš (Šedivec), Botoš, Herout (Palouš), Palouš, Palouš

Sestava: Novák- Nešvera, Ticháčková, Herout, Juříček- Horváth, Hanek, Palouš, Botoš, Šedivec, Makaj

Vyjádření trenéra: V posledním utkání sezony čekal na domácí hráče těžký oříšek v podobě suverénně nejlepšího týmu celé ligy. Od úvodního vhazování ale na sobě sokolovští nedali znát žádný přehnaný respekt a byli aktivnějším týmem. Postupně ale přidávali i hosté a k vidění tak bylo nádherné utkání plné nasazení a pěkných akcí z obou stran. Výborným týmovým výkonem baníkovci nakonec vyválčili cenný bod, nicméně do poslední chvíle sahali po vítězství.

4. TŘÍDA A – TURNAJ

Účastníci: HC Baník Sokolov, HC Energie Karlovy Vary, HC Cheb, HC Čerti Ostrov

Sestava: Švejda, Gregor, Kukla, Hirth, Bubenščikov, Ruml, Beran, Rybár, Schmitgen

Vyjádření trenéra: Kluci si zahráli s chutí a zápalem.

4. TŘÍDA B - TURNAJ

Účastníci: HC Baník Skololov, HC Energie Karlovy Vary, HC Nejdek

Sestava: Vaidiš, Václav, Bíba, Bim, Slavík, Pochyba, Landa, Gasparik, Mankoš, Švejda Pavel, Sipl.

Vyjádření trenéra: Hráči 4.třídy "B" odehráli poslední letošni soutěžní turnaj v Nejdku, kde předvedli velice slušný výkon a zaslouží pochvalu za předvedenou bojovnost.