(Rozhovor vznikal dne 24.3. při utkání s Vrchlabí)

Martine, vrátil jsi se do Sokolova. Tak jaké jsou Tvé pocity?

Teď momentálně nádherné. Je to pro mě naprosto nečekané a jsem strašně rád, že jsem pozvání obdržel a přijal ho. Teď momentálně jsem ještě plný emocí. Ale bylo to nádherné.

Když řekneme Baník, co se Ti vybaví jako první?

Skvělá kabina a skvělí lidé okolo hokeje. Nejen na zimáku, ale celkově. Musím říct, že tady jsem si hokej opravdu užil a byl jsem tady jako doma. Super lidi a není, co bych Baníku vytknul.

V současné době prožíváš těžké období, ale přesto, sleduješ, jak si Baník vede?

Přiznám se, že to sleduji, byť ne úplně pravidelně. Ale snažím se. Sleduji všechny ligy a představu mám. Jsem strašně rád, jak se jim daří. Věřím a podle toho co vidím, tak mají velkou šanci postoupit. Bylo by to moc fajn.

Na koho z let Baníku vzpomínáš a potkal ses už dnes s někým?

Potkal jsem samozřejmě Vencu Dobřemysla, který to asi celé zařídil nebo byl jedním z těch lidí. Potkal jsem Vencu Eismanna. A jsme domluveni, že se na mě přijde podívat Láďa Veverka, což bych byl moc rád. Je tady Michal Jäger, který mě přivezl. Viděl jsem i Petra Holejšovského a teď nevím, abych na někoho ještě nezapomněl. Ale to je zatím asi tak všechno. Určitě ale přijedu, až mi bude lépe a doufám, že bude. Pak bych určitě přijel, abychom s klukama dali třeba pivko.

Jsi po vážném úrazu. Jaká je současná situace, jak se Ti daří?

Spadnul jsem ze sedmi metrů na zem. Měl jsem zlomené zápěstí a mám zlomené čtyři obratle. Z toho jsou dva s posunem, což znamená, že v současné době mám přes ¾ zad titanovou výplň. Ta vede kolem páteře a je to výztuha, aby uvolnili zlomeným obratlům. Čekám na druhou operaci, která bude až v listopadu. Pak teprve se ukáže, jak na tom budu.

Měl bys vzkaz pro fanoušky?

Určitě jsem rád za takovéto přivítání. Je to pro mě neuvěřitelný pocit. Myslím si, že tady to zázemí je a lidi okolo hokeje dělají maximum, tak bych jim přál, aby se to klukům povedlo a postoupili. Sokolov si určitě zaslouží hrát vyšší soutěž.