21.3.2019

HC Draci Bílina : HC Baník Sokolov 6 : 4

Branky: 2x Pastier, Jurča, Šmajdová

Sestava: Král-Jurča, Strnad, Pašek, Šmajdová-Horváth, Ondrejka, Pastier, Sipl, Remta, Veverka, Dopita

Vyjádření trenéra: Velice vyrovnané utkání ve kterém rozhodly přesilové hry soupeře. Náš tým byl 7 krát trestán, z toho jsme obdržely 4 góly.

23.3.2019

HC Baník Sokolov : HC Klášterec nad Ohří 3 : 5

Branky: 2x Ondrejka, Remta

Sestava: Scmidt, Král-Jurča, Pastier, Strnad, Šmajdová-Horváth, Ondrejka, Remta, Veverka, Sipl, Dopita

Vyjádření trenéra: Do utkání jsme vstoupily velice dobře. Na klucích byla vidět chuť poslední ligové utkání vyhrát. Vše se otočilo banální situací, když v polovině poslední třetiny zlomil až doteď dobře chytající Pepa Schmid hůl a musel bránu opustit. Střídající strážce naší branky na jeho výsledky nenavázal a po třech obdržených brankách tak poslední utkání prohráváme 3:5. Závěrem bychom všem hráčům chtěli poděkovat za odvedenou práci v sezoně 2018/2019 a popřáli hodně sportovních úspěchů v následující sezoně. Za realizační tým Rosťa Kurfurst, Jiří Mašek a Jiří Veverka.

STARŠÍ ŽÁCI

20.3.2019

HC Klášterec nad Ohří : HC Baník Sokolov 4 : 9

Branky: Branky (asistence): Sobotka R. (Horvátová), Holejšovský, Sobotka A. (Eismann), Sobotka A. (Eismann), Sobotka R., Eismann (Pašek), Horvátová (Holejšovský), Eismann, Horvátová

Sestava: Roller (Hüttl) - Mlejnek, Pašek, Simet, Knap, Pavlík - Holejšovský, Sobotka A., Eismann, Petrák, Horvátová, Sobotka R., Ott, Telin, Šnicerová

Vyjádření trenéra: Proti houževnatému a nepříjemnému domácímu celku jsme se velmi těžko prosazovali do brankových příležitostí. S přibývajícími minutami jsme přece jen dokázali domácí obranu překonat a vstřelit branky, které nakonec určily konečný výsledek. Samotné skóre ukazuje na jednoznačné utkání, ale jeho průběh tak snadný nebyl. Vítězstvím v tomto posledním soutěžním utkání korunovali naši starší žáci úspěšnou sezónu, kterou završili prvenstvím v celé soutěži.

MLADŠÍ ŽÁCI

20.3.2019

HC Klášterec nad Ohří : HC Baník Sokolov 2 : 9

Branky: Skála, Dobřemysl (Bauer), Křivka (Vyhnálek), Dobřemysl, Botoš (Dobřemysl, Skála), Dobřemysl, Křivka (Bavor), Botoš, Bauer

Sestava: Novák - Dulovec, Kohout, Bauer, Šenkýř - Botoš, Skála, Dobřemysl, Bavor, Křivka, Vyhnálek

Vyjádření trenéra: V posledním soutěžním utkání jsme zajížděli k soupeři, se kterým jsme sehráli v průběhu sezóny velmi vyrovnaná a pohledná utkání. Kluci předvedli velmi dobrý výkon, kterým se snažili odčinit nevydařené utkání s HC Tachov a zaslouženě zvítězili. V první třetině jsme se ještě zastřelovali, ale od druhé třetiny, jsme již v utkání nedali domácímu týmu šanci. Vysoké vítězství je pro kluky odměnou za předvedený výkon.

TURNAJ ROČNÍKU 2011

HC Baník Sokolov U7 v Plzni

V sobotu 23.3.2019 se na zimním stadionu ICE ARÉNA v Plzni uskutečnil hokejový turnaj pro hráče ročníku 2011 a ml. WOLVES CUP, pořádaný domácím týmem HC Wolves Plzeň. Turnaj se odehrál ve dvou skupinách, utkání trvala 3x12 minut a hrály proti sobě trojice hráčů s minutovým střídáním.

Kromě domácích se turnaje zúčastnily týmy HC Žebrák, Hockey Way Trutnov, HC Tábor, HC Letňany Praha a také náš tým HC Baník Sokolov U7.

Naši elévové ve skupině B narazili nejprve na pozdějšího finalistu tým HC Žebrák, který byl nad síly našich borců. Je však nutno podotknout, že soupeř hrál na 6 dětí, zatímco náš tým na 13. Trenéři se totiž rozhodli zpestřit dětem konec sezóny účastí v turnaji bez ohledu na jejich dovednosti, jako odměnu za jejich celosezonní snahu a píli. Navíc oba naši brankáři byly z ročníku 2012, stejně jako další 4 hráči.

V druhém utkání se Baníkovci utkali s týmem Hockey Way Trutnov a v něm podali kluci o poznání lepší výkon, přesto v utkání na vítězství nedosáhli.

Posledním soupeřem nám byl tým domácích hokejistů HC WOLVES Plzeň a v tomto zápase už Baníkovci soupeře doslova proháněli a nebýt zaspané 1. třetiny, mohli se zaradovat z výhry. Ani 9 vstřelených branek však nepomohlo.

V turnaji nakonec zvítězil tým HC Tábor, který ve vyrovnaném finálovém utkání porazil HC Žebrák. Naši hokejisté si nepochybně z turnaje odvezli cenné zkušenosti a také drobné dárky od pořadatelů.

Sestava: Matěj Vlach, František Fojtík