Posledním soupeřem v sezoně budou Moravské Budějovice, tedy tým, který v play-off podává fantastické výkony a vyřadil již tři aspiranty na postup do první ligy. Moravské Budějovice postoupilypřes Hodonín, Šumperk i Havlíčkův Brod.

Baník má svému soupeři co vracet. Byla to právě Žihadla z Moravských Budějovic, kdo vyřadil Baník v loňském play-off. Nyní se obě mužstva potkají znovu, v obměněných kádrech a v sérii, která rozhodne o postupujícím do první ligy.

První utkání Superfinále je na programu v pátek 5.4. od 18:00 na sokolovském zimním stadionu. Očekává se rekordní návštěva a opět bouřlivá atmosféra. Jen samotná důležitost utkání je tou nejlepší pozvánkou k účasti na tomto utkání.

Hrajeme o první ligu, buďte u toho s námi…

Kromě zraněných Kvapila a Rulíka bude Baník postrádat i Patrika Kadeřávka, který neodehrál dostatečný počet utkání. Na straně Moravských Budějovic pak bude z tohoto důvodu chybět hned čtveřice hráčů v čele s výborným gólmanem Grohem.

HC Baník Sokolov – HC Moravské Budějovice 2005, první utkání, pátek 5.4. od 18:00