Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
14.4. 2019 | Klub | Tomáš Bouda
Zhodnocení sezony prezidentem klubu

Václav Dobřemysl k uplynulé sezoně...

Hodnocení se mi nepíše lehce… Protože ty pocity se prostě popsat nedají. Samotný postup je samozřejmě jedinečným a obrovským úspěchem, to bych snad ještě popsat dokázal. Ale to, v jaké atmosféře, s jakým nasazením a způsobem se vše odehrálo, to se prostě popsat nedá. Já jsem to nikdy předtím v klubu nezažil a jsem rád, že jsem u toho mohl být. Cílem nebyl jen postup do první ligy, ale úkolů byla celá řada. Myslím si, že se nám podařilo všechny splnit, nebo jsme v nich dosáhli aspoň zásadního posunu. Kromě sportovních výsledků A-týmu nám jde o firemní kulturu, o prostředí, o způsob fungování, o komunikaci, o vzájemný respekt. Kromě toho, že jsme si to takto interně ve vedení klubu nastavili, byl dalším zásadním zlomem příchod Karla Mlejnka na pozici sportovního manažera.

Věděli jsme, co v něm je a od začátku jsme o spolupráci s ním měli obrovský zájem, ale způsob práce a výsledky ještě překonaly naše očekávání. Pracovat s ním je pro mne velkou ctí a Karel dokázal navíc pro práci na našich cílech strhnout mnoho dalších lidí.

Postup do 1.ligy je obrovský úspěch, nicméně řada dalších úkolů je stále před námi. Po právě skončené sezoně ale vím, že i ty dokážeme splnit a v důsledku se klub zase posune dál včetně toho, že v první lize budeme hrát důstojnou roli. Už nyní na všem dále pracujeme, ale teď je třeba na pár dní zastavit, zkusit si uvědomit, co se dokázalo a vychutnat si oslavy. Přeji všem fanouškům, partnerům, hráčům a členům klubu, aby si to užili. To čeho se dosáhlo je z pohledu klubu, ale i celého města historickým momentem. A znovu říkám, že jsem rád, že jsem tomu mohl přispět i svou prací a hlavně, že jsem mohl být u toho.

Kromě Karla je třeba poděkovat celé řadě dalších, bez kterých bychom tohoto úspěchu nedosáhli.

V první řadě jsou to velcí partneři, Sokolovská uhelná a.s., Město Sokolov, Karlovarský kraj.

Nešlo by to ani bez všech dalších partnerů. Nemůžu je zde bohužel všechny vyjmenovat, ale my o nich víme a oni to ví také. Moc si podpory vážíme a je to pro nás i závazek pracovat dobře a tím je i dobře reprezentovat. Když jsme u podpory, tak je na místě, také poděkovat všem fanouškům Pro ně to děláme, bez jejich podpory by to nešlo. Vnímám, kam jsme se i v této oblasti během roku posunuli, a jakou podporu od nich dostáváme.

Ještě jednou moc díky.

Hokej hrají hráči a ti to na ledě vybojovali, takže velká gratulace i jim. Nejen za to jakého výsledku dosáhli, ale jak respektovali filozofii klubu, jak celý rok pracovali a že se opravdu stali vzorem pro naše mladé hráče.

Takže naposledy díky!

Václav Dobřemysl

Festival Za sluncem na koupališti Michal (23. 8.) s našimi hokejisty se blíží. V předprodeji stojí vstupenka 699 Kč, na místě pak 799 Kč.
Pokud však na sekretariátu HC Baník Sokolov (po předchozí domluvě na tel. 606 963 871) nebo v trafice v OD Ural u pana Korela předložíte nebo si zakoupíte permanentní vstupenku na HC Baník Sokolov na sezonu (2019/20), tak si zároveň můžete zakoupit i lístek na festival Za Sluncem za 450 Kč.
Na festivalu vystoupí Kryštof, Mirai, Support Lesbiens a další. Kromě autogramiády se budou křtít také nové dresy jak HC Baník Sokolov, tak i HC Energie Karlovy Vary.
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Rozpis ke stažení
Více - ZDE, plakát - ZDE
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Srpen - 0. týden
Srpen - 1. týden
Srpen - 2. týden
Srpen - 3. týden
Srpen - 4. týden
Ke stažení zde
Přípravné utkání s Kadaní, které se mělo hrát v úterý 27.8.2019 v Nejdku se z technických důvodů překládá na led soupeře.

Hokejisté Sokolova se tento týden budou připravovat v tréninkové hale KV Areny.

K try-outu bylo pozváno 37 hráčů, včetně Kristiána Reichela, hráče Manitoby v AHL, kterému bylo umožněno trénovat s Baníkem.

Na ledě se představí hned několik mladých hráčů, někteří nastupovali v zámoří či v jiných evropských soutěžích. Na try-outu se objeví i někteří hráči, kteří za Baník již nastupovali v minulosti či proti Sokolovu hráli ve druhé lize.

Ze současného kádru se omluvili pouze Patrik Kadeřávek, Tomáš Kvapil, Lubomír Kovařík a karlovarský junior Daniel Zavřel.

Mezi brankáři by se měli představit Ondře Kuchař, Jakub Kašpar a David Fečo.

Chance ligu začneme u dalšího nováčka. Baník odstartuje první ligu na ledě ex-ligového Chomutova ve středu 11.9. 2019. Již nyní zvažujeme možnosti hromadného výjezdu.

V termínu okolo 17.6. pak budou v prodeji permanentní vstupenky. Informaci upřesníme, stejně jako brzy přineseme kompletní rozpis zápasů!

ČT 08.08.2019 17.00: HC Slovan Ústí nad Labem – HC Baník Sokolov
PO 12.08.2019 11.00: HC Energie Karlovy Vary – HC Baník Sokolov
ČT 15.08.2019 17.00: HC Baník Sokolov – HC Stadion Litoměřice (v Ostrově)
PO 19.08.2019 18.00: HC Benátky n. Jizerou – HC Baník Sokolov