14.4. 2019 | Klub | Tomáš Bouda
Zhodnocení sezony prezidentem klubu

Václav Dobřemysl k uplynulé sezoně...

Hodnocení se mi nepíše lehce… Protože ty pocity se prostě popsat nedají. Samotný postup je samozřejmě jedinečným a obrovským úspěchem, to bych snad ještě popsat dokázal. Ale to, v jaké atmosféře, s jakým nasazením a způsobem se vše odehrálo, to se prostě popsat nedá. Já jsem to nikdy předtím v klubu nezažil a jsem rád, že jsem u toho mohl být. Cílem nebyl jen postup do první ligy, ale úkolů byla celá řada. Myslím si, že se nám podařilo všechny splnit, nebo jsme v nich dosáhli aspoň zásadního posunu. Kromě sportovních výsledků A-týmu nám jde o firemní kulturu, o prostředí, o způsob fungování, o komunikaci, o vzájemný respekt. Kromě toho, že jsme si to takto interně ve vedení klubu nastavili, byl dalším zásadním zlomem příchod Karla Mlejnka na pozici sportovního manažera.

Věděli jsme, co v něm je a od začátku jsme o spolupráci s ním měli obrovský zájem, ale způsob práce a výsledky ještě překonaly naše očekávání. Pracovat s ním je pro mne velkou ctí a Karel dokázal navíc pro práci na našich cílech strhnout mnoho dalších lidí.

Postup do 1.ligy je obrovský úspěch, nicméně řada dalších úkolů je stále před námi. Po právě skončené sezoně ale vím, že i ty dokážeme splnit a v důsledku se klub zase posune dál včetně toho, že v první lize budeme hrát důstojnou roli. Už nyní na všem dále pracujeme, ale teď je třeba na pár dní zastavit, zkusit si uvědomit, co se dokázalo a vychutnat si oslavy. Přeji všem fanouškům, partnerům, hráčům a členům klubu, aby si to užili. To čeho se dosáhlo je z pohledu klubu, ale i celého města historickým momentem. A znovu říkám, že jsem rád, že jsem tomu mohl přispět i svou prací a hlavně, že jsem mohl být u toho.

Kromě Karla je třeba poděkovat celé řadě dalších, bez kterých bychom tohoto úspěchu nedosáhli.

V první řadě jsou to velcí partneři, Sokolovská uhelná a.s., Město Sokolov, Karlovarský kraj.

Nešlo by to ani bez všech dalších partnerů. Nemůžu je zde bohužel všechny vyjmenovat, ale my o nich víme a oni to ví také. Moc si podpory vážíme a je to pro nás i závazek pracovat dobře a tím je i dobře reprezentovat. Když jsme u podpory, tak je na místě, také poděkovat všem fanouškům Pro ně to děláme, bez jejich podpory by to nešlo. Vnímám, kam jsme se i v této oblasti během roku posunuli, a jakou podporu od nich dostáváme.

Ještě jednou moc díky.

Hokej hrají hráči a ti to na ledě vybojovali, takže velká gratulace i jim. Nejen za to jakého výsledku dosáhli, ale jak respektovali filozofii klubu, jak celý rok pracovali a že se opravdu stali vzorem pro naše mladé hráče.

Takže naposledy díky!

Václav Dobřemysl