12.4. 2019 | A-tým | Tomáš Bouda
Fanoušci vítali hráče ještě v noci

Zhruba padestka fanoušků čekala v noci na tým, který postoupil do první ligy.

Již tak dlouhá cesta z Moravských Budějovic do Sokolova se ještě více protáhla. Na vině tentokrát nebyla dopravní komplikace, ale skutečnost, že Baník postoupil do první ligy. Hráči tak začali slavit již na palubě autobusu a oslavy sokolovských hokejistů zažila i spousta benzinových pump. Do Sokolova tak vítězové druhé ligy dorazili až před třetí hodinou ranní.

Ale ani to neodradilo zhruba padesátku fanoušků, aby své hrdiny přišli přivítat. Autobus přijel ke stadionu za doprovodu světlic, dýmovnic a ihned po vystoupení prvního hráče z autubusu vypuklo bujaré veselí. Následovaly oslavné chorály a skandování na parkovišti, ale následně se všichni ještě přesunuli na zimní stadion, který v tuto ranní hodinu se rozsvítil a hráči za zvuků „We are the Champions“ nastoupili na ledovou plochu. Po chvilce dalšího veselení se hráči i někteří fanoušci odebrali do restaurace Na Kopačce, jejíž majitel narychlo otevřel a oslavy pokračovaly.