Letní příprava mládeže
Mládežnické týmy zahájí letní přípravu
JUNIOŘI (trenér: Petr Holejšovský, Jiří Parkmann, Miroslav Diblík, – sraz 06.05.2019 v 18.30 hodin – Fitness centrum sportovní hala)Pondělí: Posilovna Fit Centrum sportovní hala - 18.45 – 20.15 hodin
Úterý: Tělocvična ZŠ B. Němcové - 17.30 – 19.00 hodin – společný s dorostem
Středa: Areál Baník-multifunkční hřiště – 18.45 – 20.15 hodin
Čtvrtek: Posilovna Fit Centrum sportovní hala - 18.45 – 20.15 hodin
Pátek: Tělocvična ZŠ B. Němcové – 18.15 – 19.45 hodin
Soustředění:
DOROST: (trenér: Jiří Parkmann, Rostislav Kurfürst – sraz 06.05. 2019 v 17.15 hodin
- Fitness centrum sportovní hala)
Pondělí: Posilovna Fit Centrum sportovní hala - 17.30 – 19.00 hodin
Úterý: Tělocvična ZŠ B. Němcové - 17.30 – 19.00 hodin – společný s juniory
Středa: Areál Baník-multifunkční hřiště – 18.00 – 19.30 hodin
Čtvrtek: Posilovna Fit Centrum sportovní hala - 17.30 – 19.00 hodin
Pátek: Tělocvična ZŠ B. Němcové – 16.45 – 18.15 hodin
Soustředění:
Pondělí: areál Lesopark Bohemia – in-line dráha – A – 15.00 – 16.00 hodin, B+C – 16.00 – 17.00 hodin
Úterý: fitness Ural – A – 15.00 – 16.00 hodin, B – 16.00 – 17.00 hodin, C – 17.00 – 18.00 hodin
Středa: areál Baník – střelnice, multifunkční hřiště, posilovna ZS – A – 15.00 – 16.00 hodin, B – 16.00 – 17.15 hodin, C – 16.30 – 18.00 hodin
Čtvrtek: areál Baník – střelnice, multifunkční hřiště, posilovna ZS – A – 15.00 – 16.00 hodin, B – 16.00 – 17.15 hodin, C – 16.30 – 18.00 hodin
Neděle: A+B+C - areál Baník - 18.00 – 19.00 hodin (dobrovolný trénink – hry)
Soustředění: 7.- 9. června + 14.-16. června – Apartmány Engadin – Boží Dar – rozdělení hráčů bude upřesněno.
5. třída – roč.2009: (trenéři: Richard Gregor, Ilja Bubenščikov, Michael Čejka, Patrik Michálek, Martin Landa, Marek Brzobohatý – sraz 06.05. 2019 v 17.50 hodin tělocvična ZŠ B. Němcové)
Pondělí: tělocvična ZŠ B. Němcové – 18.00 – 19.00 hodin
Středa: fitness Ural – 16:00 – 17:00 hodin
Čtvrtek: fotbalové hřiště u ZŠ Běžecká - 17.15 – 18.30 hodin (povinný pro ty, kteří nemají jinou sportovní aktivitu než hokej)
Pátek: areál Lesopark Bohemia – in-line dráha – 16.30 – 17.30 hodin (dobrovolný trénink)
Neděle: florbalové a fotbalové hřiště za ZŠ B. Němcové - 18.00 – 19.00 hodin (dobrovolný trénink – hry)
Soustředění:
4. třída – roč.2010: (trenéři: Richard Gregor, Ilja Bubenščikov, Michael Čejka, Patrik Michálek, Martin Landa, Marek Brzobohatý – sraz 06.05. 2019 v 16.50 hodin tělocvična ZŠ B. Němcové)
Pondělí: tělocvična ZŠ B. Němcové – 17.00 – 18.00 hodin
Čtvrtek: fotbalové hřiště u ZŠ Běžecká - 17.15 – 18.30 hodin
Pátek: areál Lesopark Bohemia – in-line dráha – 16.30 – 17.30 hodin (dobrovolný trénink)
Neděle: florbalové a fotbalové hřiště za ZŠ B. Němcové - 18.00 – 19.00 hodin (dobrovolný trénink – hry)
Soustředění:
3. třída – roč.2011: (trenéři: Richard Gregor, Ilja Bubenščikov, Michal Čejka, Patrik Michálek, Martin Landa, Marek Brzobohatý – sraz 07.05. 2019 v 16.05 hodin tělocvična ZŠ Běžecká)
Úterý: tělocvična ZŠ Běžecká – 16.15 – 17.30 hodin
Čtvrtek: fotbalové hřiště u ZŠ Běžecká – 16.00 – 17.15 hodin (v případě nepříznivého počasí – tělocvična ZŠ Běžecká)
Neděle: florbalové a fotbalové hřiště za ZŠ B. Němcové - 17.00 – 18.00 hodin (dobrovolný trénink – hry)
Soustředění:
ZÁKLADNA - roč.2012 a ml.: (trenér: Ivan Říha, Jan Pfister, David Prachař, Karel Cába, Roman Kašpar - sraz 07.05. 2019 v 16.15 hodin v tělocvičně ZŠ B. Němcové)
Úterý: tělocvična ZŠ B. Němcové - 16.30 – 17.45 hodin
Čtvrtek: tělocvična ZŠ B. Němcové - 16.30 – 17.45 hodin
Soustředění:
Brankáři - (trenér: Tomáš Závorka, Robert Pitoňák-sraz od 13.5.2019, po dohodě s hlavními trenéry jednotlivých kategorií)
Pondělí: 6.- 9. třída – střelnice ZS – 15.30 – 16.30 hodin
JUN+D – střelnice ZS – 16.30 – 17.30 hodin
Středa: JUN+D – areál Baník-multifunkční hřiště – 15.30 – 16.30 hodin
Čtvrtek: 3.- 5. třída – fotbalové hřiště u ZŠ Běžecká – 15.30 – 16.30 hodin
6.- 9. třída – fotbalové hřiště u ZŠ Běžecká – 16.30 – 17.30 hodin