3.5. 2019 | Mládež | Tomáš Bouda
Hráči U9 poměřili síly v několika sportech

HC Baník Sokolov U9, ročník 2010 a ml. se účastnil Multiturnaje v Karlových Varech

V době velikonočních svátků mladí hokejisté HC Baník Sokolov U9, ročník 2010 a ml. nijak sportovně nezaháleli. Tým rád přijal pozvánku partnerské HC Energie K.Vary k účasti na multiturnaji pro ročník 2010 a ml., který se konal v tréninkové hale v Karlových Varech, v bazénovém centru a v areálu AC Start. Baníkovci tak v samém závěru sezónu poměřovali své dovednosti v hokeji, plavání, fotbalu a atletice s hokejovými týmy HC VERVA Litvínov, Slovan Louny a domácí HC Energií K.Vary.

Na sobotu připravili pořadatelé hokejový turnaj, hraný každý s každým 3x 15 hrubého času formou minihokeje 3 proti 3. Týmy poslali do minihokeje hned dva týmy A, B. Následovala plavecká štafeta 20 plavců na vzdálenost 25 m. Druhý den pak jednotlivé týmy absolvovali v teplém počasí běžeckou štafetu proloženou skoky přes překážky, skoky snožmo, kotoulem vpřed a slalomem a poté se odehrál fotbalový turnaj jednotlivých týmů každý s každým 2x 20 minut.

Po sečtení všech dosažených výsledků na tom byli Baníkovci úplně stejné jako soupeř z Loun, s kterým se tak dělil o 3-4. místo, druhé místo získali domácí hokejisté a vítězství si domů odvezli hokejisté Litvínova.

Jednalo se o velice dobře zorganizovaný turnaj, který prověřil kluky ve vícero sportech.

Tým HC Baník Sokolov

Josef Štrunc, Antonín Vaidiš

Dominik Bubenščikov, Alexandr Gašparík, Nico Landa, Filip Čáp, Vilém Kuplent, jakub Maštera, Jakub Pochyba, Filip Šenkýř, Mathias Štěrba, Lukáš Václav, Jiří Duffek, Jakub Krištof, Fabio Peter, Jiří Vlach, David Szabó

Trenéři : Richard Gregor, Ilja Bubenščikov