18.5. 2019 | Mládež | Tomáš Bouda
Letní příprava mládeže v plném proudu

Letní příprava A-týmu z důvodu pozdního konce sezony začne v pondělí 20.5. V plném proudu je však přípravné období u mládeže.

Všechny mládežnické týmy Baníku již na nadcházející sezonu poctivě trénují. A přípravu mají mladí hokejisté velmi pestrou. Nejmladší hráči ze základny trénují v tělocvičně ZŠ Boženy Němcové. Jejich o něco starší kolegové ze třetí – páté třídy využívají stejnou tělocvičnu, ale také fotbalové hřiště u ZŠ Běžecká, areál Lesoparku Bohemia a či florbalové nebo fotbalové hřiště u ZŠ Boženy Němcové.

Rozmanité tréninky „na suchu“ podstupují i žáci Baníku. Ti se připravují na in-line dráze v areálu lesoparku Bohemia, na střelnici pod zimním stadionem, na multifunkčním hřišti v areálu Baníku, v tělocvičně ZŠ Boženy Němcové, ale také využívají posilovnu na zimním stadionu či ve FIT centru ve sportovní hale. Pod vedením trenérek z Fitness Ural pak využívají i prostory toho fitcentra.

Junioři a dorostenci pak trénují každý den a stejně jako jejich mladší kolegové využívají Fitcentra ve sportovní hale, tělocvičny ZŠ Boženy Němcové, Areálu Baníku – multifunkční hřiště či tělocvičny na ZŠ Boženy Němcové.

Na stereotyp si tedy naše mládež rozhodně stěžovat nemůže. Všechny mládežnické týmy se na novou sezonu připravují velmi poctivě a věříme, že v sezoně se tato dřina, u mladších ročníků mnohdy zábavnou formou, projeví.