9.6. 2019 | A-tým | Tomáš Bouda, David Prachař
Baník prokázal i fotbalové kvality

Krásné slunečné počasí, občerstvení, zábava a góly. To byl fotbalový zápas Baníku v Dolním Rychnově.

Baník v sobotu v Dolním Rychnově prokázal, že mu to jde nejen na ledě, ale i na fotbalovém pažitu. Sokolovští hokejisté, kteří jsou v plné přípravě na prvoligovou sezonu, od samého začátku dokazovali, že fotbalový míč jim není cizí. Vždyť i několik hokejistů je aktivními fotbalisty.

V prvním poločase se Baník ujal vedení 2:0, které ve druhém poločase navýšil na 7:0. To již v bráně Rychnova stál Michal Hotěk. Domácí v samém závěru pak již jen korigovali na 7:2.

Po zápase jsme vyzpovídali Michaela Čejku.

Michaeli, pro tebe jako hráče Rotavy nebyl problém vyměnit hokejku za kopačky. Uvítal jsi toto zpestření během letní přípravy?

Jo určitě, byla to super akce, která se mně osobně moc líbila. Chtěl bych poděkovat klukům z Dolního Rychnova, že do toho šli, přestože ráno odehráli soutěžní utkání a hlavně velké díky patří Tomášovi Lidlovi, který nás pozval a celé to zorganizoval.

Výsledek 7:2 je na fotbal poněkud neobvyklý. Čekal jsi, že bude padat tolik branek?

Určitě jsem nečekal, že vstřelíme tolik branek, ale byl to spíš srandamatch, takže nešlo tolik o výsledek jako spíš o zábavu. Nicméně jsem rád, že jsme zvítězili.

Má poslední otázka. Myslíš si, že by se Michal Hotěk uživil jako fotbalový brankář?

Myslím si, že bude lepší, když Hoťas zůsatne u hokeje jako my všichni.(smích) Nicméně si nevedl úplně špatně.

Děkuji za rozhovor a přeju hodně zdaru.

Také děkuju.

Sestava Baníku: Hotěk – Švěc, M. Fečo, Bernáth, Přibyl, Osmík, Zadražil, Bečvář, Vodička, Čejka, Michálek, D. Fečo, Přindiš, Vrána.

Děkujeme hostitelům z Rychnova za příjemný den a velice si pozvání vážíme.

... najdete ZDE.
... tímto děkujeme Koupališti Michal za útočiště. Foto ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
...najdete ZDE.
...více ZDE.
Více podrobností ohledně nové sezony, přípravných utkání a prodeje permanentek připravujeme...
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
...více zde.
...najdete zde.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.