Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
9.6. 2019 | A-tým | Tomáš Bouda, David Prachař
Baník prokázal i fotbalové kvality

Krásné slunečné počasí, občerstvení, zábava a góly. To byl fotbalový zápas Baníku v Dolním Rychnově.

Baník v sobotu v Dolním Rychnově prokázal, že mu to jde nejen na ledě, ale i na fotbalovém pažitu. Sokolovští hokejisté, kteří jsou v plné přípravě na prvoligovou sezonu, od samého začátku dokazovali, že fotbalový míč jim není cizí. Vždyť i několik hokejistů je aktivními fotbalisty.

V prvním poločase se Baník ujal vedení 2:0, které ve druhém poločase navýšil na 7:0. To již v bráně Rychnova stál Michal Hotěk. Domácí v samém závěru pak již jen korigovali na 7:2.

Po zápase jsme vyzpovídali Michaela Čejku.

Michaeli, pro tebe jako hráče Rotavy nebyl problém vyměnit hokejku za kopačky. Uvítal jsi toto zpestření během letní přípravy?

Jo určitě, byla to super akce, která se mně osobně moc líbila. Chtěl bych poděkovat klukům z Dolního Rychnova, že do toho šli, přestože ráno odehráli soutěžní utkání a hlavně velké díky patří Tomášovi Lidlovi, který nás pozval a celé to zorganizoval.

Výsledek 7:2 je na fotbal poněkud neobvyklý. Čekal jsi, že bude padat tolik branek?

Určitě jsem nečekal, že vstřelíme tolik branek, ale byl to spíš srandamatch, takže nešlo tolik o výsledek jako spíš o zábavu. Nicméně jsem rád, že jsme zvítězili.

Má poslední otázka. Myslíš si, že by se Michal Hotěk uživil jako fotbalový brankář?

Myslím si, že bude lepší, když Hoťas zůsatne u hokeje jako my všichni.(smích) Nicméně si nevedl úplně špatně.

Děkuji za rozhovor a přeju hodně zdaru.

Také děkuju.

Sestava Baníku: Hotěk – Švěc, M. Fečo, Bernáth, Přibyl, Osmík, Zadražil, Bečvář, Vodička, Čejka, Michálek, D. Fečo, Přindiš, Vrána.

Děkujeme hostitelům z Rychnova za příjemný den a velice si pozvání vážíme.

Festival Za sluncem na koupališti Michal (23. 8.) s našimi hokejisty se blíží. V předprodeji stojí vstupenka 699 Kč, na místě pak 799 Kč.
Pokud však na sekretariátu HC Baník Sokolov (po předchozí domluvě na tel. 606 963 871) nebo v trafice v OD Ural u pana Korela předložíte nebo si zakoupíte permanentní vstupenku na HC Baník Sokolov na sezonu (2019/20), tak si zároveň můžete zakoupit i lístek na festival Za Sluncem za 450 Kč.
Na festivalu vystoupí Kryštof, Mirai, Support Lesbiens a další. Kromě autogramiády se budou křtít také nové dresy jak HC Baník Sokolov, tak i HC Energie Karlovy Vary.
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Rozpis ke stažení
Více - ZDE, plakát - ZDE
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Srpen - 0. týden
Srpen - 1. týden
Srpen - 2. týden
Srpen - 3. týden
Srpen - 4. týden
Ke stažení zde
Přípravné utkání s Kadaní, které se mělo hrát v úterý 27.8.2019 v Nejdku se z technických důvodů překládá na led soupeře.

Hokejisté Sokolova se tento týden budou připravovat v tréninkové hale KV Areny.

K try-outu bylo pozváno 37 hráčů, včetně Kristiána Reichela, hráče Manitoby v AHL, kterému bylo umožněno trénovat s Baníkem.

Na ledě se představí hned několik mladých hráčů, někteří nastupovali v zámoří či v jiných evropských soutěžích. Na try-outu se objeví i někteří hráči, kteří za Baník již nastupovali v minulosti či proti Sokolovu hráli ve druhé lize.

Ze současného kádru se omluvili pouze Patrik Kadeřávek, Tomáš Kvapil, Lubomír Kovařík a karlovarský junior Daniel Zavřel.

Mezi brankáři by se měli představit Ondře Kuchař, Jakub Kašpar a David Fečo.

Chance ligu začneme u dalšího nováčka. Baník odstartuje první ligu na ledě ex-ligového Chomutova ve středu 11.9. 2019. Již nyní zvažujeme možnosti hromadného výjezdu.

V termínu okolo 17.6. pak budou v prodeji permanentní vstupenky. Informaci upřesníme, stejně jako brzy přineseme kompletní rozpis zápasů!

ČT 08.08.2019 17.00: HC Slovan Ústí nad Labem – HC Baník Sokolov
PO 12.08.2019 11.00: HC Energie Karlovy Vary – HC Baník Sokolov
ČT 15.08.2019 17.00: HC Baník Sokolov – HC Stadion Litoměřice (v Ostrově)
PO 19.08.2019 18.00: HC Benátky n. Jizerou – HC Baník Sokolov