10.6. 2019 | A-tým | David Prachař
A-tým poprvé vyjel na led

Baník dnes odstartoval týdenní přípravu na ledě karlovarské Realistic Arény.

Try-outu se zúčastnilo celkem 39 hráčů, z toho 36 hráčů do pole a 3 brankaři. Na tréninku se představila široká plejáda různých hráčů. Od mladých nadějných hráčů, kteří bojují o šanci zahrát si první ligu, přes zkušené borce z druhé ligy nebo hráče ze zámoří či jiných evropských soutěží. Samozřejmě nechyběl současný mistrovský tým Baníku, ze kterého se omluvili jen Patrik Kadeřávek, Tomáš Kvapil a Lubomír Kovařík. Trénink proběhl ve velice svižném tempu, takže se máme do sezony na co těšit.

Na try-out dorazil i Kristián Reichel, který bohužel nebude v příští sezoně hájit dres Baníku, ale bude pokračovat ve své kariéře za mořem.

... najdete ZDE.
... tímto děkujeme Koupališti Michal za útočiště. Foto ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
...najdete ZDE.
...více ZDE.
Více podrobností ohledně nové sezony, přípravných utkání a prodeje permanentek připravujeme...
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
...více zde.
...najdete zde.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.