14.6. 2019 | Klub | Tomáš Bouda
Byl zvolen výkonný výbor klubu

Ve středu 12.6.2019 se uskutečnila Valná hromada HC Baník Sokolov, na které byl zvolen nový výkonný výbor a také nový jednatel klubu.

Po úvodním zahájení Valné hromady a schválení mandátové, návrhové a volební komise podali jednotlivý účastníci zprávu o loňské sezoně, která byla z pohledu klubu zlomová.

Karel Mlejnek znovu poděkoval všem, kteří se podíleli na postupu A-týmu do Chance ligy. Zdůraznil, že za úspěchem stála dennodenní práce ve všech směrech. Kvitovány byly změny, které nastaly v loňské sezoně. Petr Holejšovský za úsek mládeže označil sezonu také jako úspěšnou a naznačil další kroky, kterými by se sokolovská mládež měla ubírat.

Následně Karel Makovec podal zprávu o hospodaření klubu, HC Baník Sokolov z.s. skončil ve ztrátě 454,09 Kč, účetní uzávěrka HC Baník Sokolov spol. s.r.o. bude zpracována do 31.7.2019.

Poté byla delegáty schválena Výroční zpráva a následně byly schváleny i změny v klubových příspěvkách.

Skladba a výše klubových příspěvků registrovaných členů

1. Nový člen– klubový příspěvek 500,-- Kč

v první sezóně působení v klubu

2. Řádný člen – do 3. třídy klubový příspěvek 3.500,-- Kč

od 4.třídy klubový příspěvek 7.000,-- Kč

3. Řádný člen klubu – dospělý – hráči, trenéři, funkcionáři, vedoucí mužstev a všechny děti (hráči) výše jmenovaných 1.000,-- Kč

4. Řádný člen klubu–sourozenci– dva a více – 50 %

(netýká se klubového příspěvkuv první sezóně)

5. Řádný člen klubu- Stará Garda 1.000,-- Kč

Úlevy v placení Klubových příspěvků

A. Plnou úlevu v placení Klubových příspěvků má:

a) čestný člen

B. Úlevu na základě žádosti schválené výborem klubu mohou získat

a) mimořádný sociální případ

V následných volbách do výkonného výboru bylo téměř jednohlasně zvoleno složení Václav Dobřemysl, Karel Makovec, Petr Holejšovský, Josef Štrudl a Petr Petrov.

Karel Makovec následně sám požádal, aby v dalším volebním období již nebyl jednatelem HC Baník Sokolov spol. s.r.o. Novým jednatelem klubu byl následně zvolen Václav Dobřemysl.

V závěrečné diskuzi byly zodpovězené otázky k následující sezoně a k probíhající rekonstrukci.