16.6. 2019 | Klub | Tomáš Bouda
Podpořte klub koupí permanentní vstupenky

Nová sezona se blíží a nebude ledajaká. Po 22 letech do ní totiž sokolovský Baník vstoupí jako prvoligový tým.

Euforie, postup do Chance ligy a splněný sen celé generace příznivců Baníku. Před dvěma měsíci Sokolov mohutně slavil postup do vyšší soutěže, ale o pár dní později se začalo pracovat na sezoně nové.

Co nás čeká? V první řadě atraktivní soupeři jako České Budějovice, Jihlava, Vsetín, Slavia Praha a další. Ale také samozřejmě bude sezona i finančně náročnější. Baník v základní části a nadstavbě odehraje 58 zápasů, tedy 29 na domácím ledě. Kromě náročnějšího cestování se Baník bude muset vypořádat i s vyššími náklady na pořadatelství domácích zápasů. Vzhledem k těmto skutečnostem bude vyšší i rozpočet klubu. A na něm se můžete podílet i vy. Jak? Jednou z významnějších položek rozpočtu je vstupné. To se v letošní sezoně i vzhledem k výše uvedenému zvýší na 85 Kč a zvýší se i cena permanentních vstupenek. Ty se v nové sezoně budou prodávat ve čtyřech kategoriích. Pojďte náš klub podpořit i vy, čekali jsme na to 22 let...

1) Permanentní vstupenka za 1800 Kč. Je určena pro všechny příznivce starší 12 let.

2) Permanentní vstupenka za 1500 Kč. Je určena pro důchodce a ženy

3) Permanentní vstupenka za 1000 Kč. Je určena pro dospělé členy klubu. Mládež HC Baník Sokolov po dodání fotografie na členský průkaz má vstup zdarma.

4) Permanentní vstupenka za 3500 Kč. Je určena pro fyzické osoby, které se chtějí stát „malým partnerem klubu“. Výhodou této permanentní vstupenky je uvedení jména v Sokolí rodině na webových stránkách, dres/triko Baníku, SMS servis s nejaktuálnějšími novinkami, plakát týmu podepsaný všemi hráči, pozvánky na akce klubu, prohlídka zázemí klubu a další akce. Tato permanentní vstupenka jako jediná platí i pro zápasy play-off.

I nadále budou mít děti do 12 let/135 cm vstup zdarma. Stejně tak ZTP a ZTP/P. Na permanentní vstupenku za 1500 Kč mají nárok osoby narozené v roce 1956 a starší.

Zakoupením permanentní vstupenky ušetříte minimálně 665 Kč.

Permanentní vstupenky se budou prodávat od čtvrtka 20.6. na zimní stadionu v Sokolově (Karel Makovec, tel. 606 963 871), v trafice OD Ural – pan Jiří Korel a v Infocentru Městského domu kultury v Sokolově.

Koupí permanentní vstupenky podpoříte klub, proto neváhejte, letos nás čeká hodně zajímavá sezona… A vy buďte u toho. Postup jsme vybojovali spolu a i do prvoligové sezony půjdeme spolu.

DRŽÍME S BANÍKEM!!!