Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
21.6. 2019 | Klub | Tomáš Bouda
Staň se členem Sokolí rodiny

Máte baníkovské srdce? Jste patrioti? Zapojte se do nového programu Sokolí rodina a podpořte klub.

Tento týden odstartoval předprodej permanentních vstupenek. A my věříme, že v letošní sezoně se budeme na zimním stadionu setkávat opravdu v hojném počtu. Po 22 letech budeme hrát 1. ligu a soupeři jako České Budějovice, Jihlava, Vsetín, Slavia Praha a další jsou pro fanoušky obrovským lákadlem. Jako každý klub, pak i pro nás je vstupné výraznou položkou v našem rozpočtu a věříme, že nás podpoříte i v tomto směru.

Již v minulé sezoně jste ukázali, že stojíte plně za klubem. Společnými silami jsme dosáhli velkého úspěchu a vrátili sokolovský hokej tam, kam chceme, aby patřil. Vážíme si Vaší podpory a jsme rádi, že vnímáte i změny, které se odehrály v klubu v poslední době. I letos chystáme různé akce, ale zároveň chceme, aby se hokej a běžný život prolínaly. Naším záměrem je nejen vychovávat mladé hokejisty, ale také mladé slušné lidi, kteří se v běžném životě neztratí. Zároveň chceme, abychom v klubu vytvořili takové prostředí, že se hráči na každý trénink či zápas budou opravdu těšit. A nejinak chceme postupovat u našich fanoušků. V současné době funguje klub a fanoušci velmi úzce spjati a zakládáme si i na osobních vztazích.

To vše nás inspirovalo k nápadu založit uskupení, kde fanoušci se stanou ještě většími podporovateli klubu, ale zároveň dostanou určité výhody oproti ostatním příznivcům. Proto vzniklo uskupení Sokolí rodina, do které se můžete přihlásit koupí permanentní vstupenky za 3500 Kč a vyplněním přihlášky (zanecháte na prodejním místě).

A jaké jsou výhody této permanentní vstupenky? Jako hrdí partneři budete uvedeni na webových stránkách HC Baník Sokolov v sekci Sokolí rodina. Vaše jméno se objeví na desce na viditelném místě na zimním stadionu. Jako dárek od nás dostanete dres nebo triko Sokolí rodiny, podepsaný plakát A-týmu. Po dohodě budete moct nahlédnout do kabiny A-týmu, budete přednostně dostávat informace o nejdůležitějších zprávách z klubu dříve než ostatní, přednostně Vás budeme zvát na marketingové akce klubu. Při zápasech Baníku budete moct využít zázemí chystaného Clubroomu a zakoupit si zde například kávu. A Vaše permanentní vstupenka bude jako jediná platná i pro případné zápasy play-off. Do budoucna pak chceme program rozšiřovat o další benefity s přesahem i mimo hokej.

Věříme, že tento projekt si najde své příznivce a Sokolí rodina se začne rozrůstat velkým tempem. Motivace na závěr? První permanentní vstupenka Sokolí rodiny poputuje do zahraničí, konkrétně do Frankfurtu nad Mohem. I zde máme své příznivce. Podpořte nás i vy…

Prodejní místa:
Zimní stadion - (Karel Makovec, tel. 606 963 871 - dovolená 26.6.2019 - 10.7.2019)

Trafika: OD Ural – pan Jiří Korel

Infocentrum Městského domu kultury v Sokolově

Tréninky 18. 11. 2019 - 24. 11. 2019
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Tréninky 11. 11. - 17. 11.
Zápasy - VENKU
Zápasy - DOMA

Odkaz
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
Byla aktualizována soupiska A-týmu včetně nových profilových fotografií
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde