Hokejisté Baníku si zpestřili letní přípravu další akcí. Většina A-týmu se zapojila do Sokolovského BMW Group čtvrtmaratonu. Celkem si více než desetikilometrovou trať zaběhlo 16 hráčů a také prezident klubu Václav Dobřemysl.

Na trati ale nechyběli ani například Roman Kašpar, Zdeněk Sopr, Petr Račanský či Tomáš Závorka. První dva jmenovaní skončili dokonce v první dvacítce všech běžců.

Z aktuálního kádru se nejlépe vedlo Tomášovi Přibylovi, který ve své kategorii skončil na devátém místě s časem 45:08. O dvě minuty za ním doběhnul Tomáš Kvapil a pomyslný bronz mezi hokejisty patřil Filipovi Bernáthovi. Až na dvě výjimky zvládli hokejisté trať pod výborných 55 minut. S počtem startujících pak náš klub patřil mezi nejpočetnější „výpravu“ čtvrtmaratonu.

Na Sokolovském BMW Group čtvrtmaratonu však bylo hokejistů ještě více. Naši dorostenci a junioři totiž pomáhali s pořadatelstvím běhu. Všichni zasluhují poděkování, stejně jako hráči A-týmu za účast.

Zároveň děkujeme organizátorům za pozvání a organizaci běhu.