Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
23.6. 2019 | A-tým | Tomáš Bouda
Baníkovci na BMW Group čtvrtmaratonu

Baníkovci na BMW Group čtvrtmaratonu

Hráči A-týmu HC Baník Sokolov se zúčastnili Sokolovského BMW Group 1/4 maratonu. A jejich účast byla velmi četná...

Hokejisté Baníku si zpestřili letní přípravu další akcí. Většina A-týmu se zapojila do Sokolovského BMW Group čtvrtmaratonu. Celkem si více než desetikilometrovou trať zaběhlo 16 hráčů a také prezident klubu Václav Dobřemysl.

Na trati ale nechyběli ani například Roman Kašpar, Zdeněk Sopr, Petr Račanský či Tomáš Závorka. První dva jmenovaní skončili dokonce v první dvacítce všech běžců.

Z aktuálního kádru se nejlépe vedlo Tomášovi Přibylovi, který ve své kategorii skončil na devátém místě s časem 45:08. O dvě minuty za ním doběhnul Tomáš Kvapil a pomyslný bronz mezi hokejisty patřil Filipovi Bernáthovi. Až na dvě výjimky zvládli hokejisté trať pod výborných 55 minut. S počtem startujících pak náš klub patřil mezi nejpočetnější „výpravu“ čtvrtmaratonu.

Na Sokolovském BMW Group čtvrtmaratonu však bylo hokejistů ještě více. Naši dorostenci a junioři totiž pomáhali s pořadatelstvím běhu. Všichni zasluhují poděkování, stejně jako hráči A-týmu za účast.

Zároveň děkujeme organizátorům za pozvání a organizaci běhu.Krátké zprávy
Tréninky 18. 11. 2019 - 24. 11. 2019
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
ZDE
Tréninky 11. 11. - 17. 11.
Zápasy - VENKU
Zápasy - DOMA

Odkaz
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
Byla aktualizována soupiska A-týmu včetně nových profilových fotografií
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde
Podrobné info zde
Ke stažení zde

POZOR! Platí možnost platit přes účet, ale při platbě hotově došlo ke změně: Příspěvky se hradí u p. Rostislava Králíka v termínu 1.8. - 30.9.2018, od PO do PÁ ,vždy mezi 15:00 - 17:00 hodin
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2018 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).