Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
1.7. 2019 | Mládež | Petr Neč
Žáci si vyzkoušeli letní biatlon

Poslední trénink v přípravném období si baníkovští žáci na inline dráze sokolovské Bohemky zpestřili velmi netradičními závody.

Soutěžilo se totiž ve stylizovaném letním biatlonu. V průběhu závodu na tři kola (zhruba tři kilometry) bylo úkolem všech závodníků nastřádat drahocenné vteřinky nejen rychlou jízdou, ale také přesnou střelbu se vzduchových pušek na plechové terče, a to po prvním okruhu nejprve vleže, po okruhu druhém pak vstoje. Pokud ze tří střel ani jedna nezasáhla přesně cíl, následoval jeden malý trestný okruh v délce 200 metrů. Mezi mladšími žáky si nejlépe vedl Matěj Herout, soutěž starších žáků s přehledem ovládl Lukáš Salva. Velké poděkování patří všem zúčastněným rodičům, kteří poskytli vybavení a podíleli si také na bezpečném průběhu všech rozjezdů.

Výsledky:

mladší žáci (07 a mladší)

1. Matěj Herout (8:59)

2. Patrik Šenkýř (9:22)

3. Dominik Skála (10:01)

starší žáci (05 a mladší)

1. Lukáš Salva (8:21)

2. Nick Mähler (8:42)

3. Michal Špiler (8:50)

Tréninky 18. 11. 2019 - 24. 11. 2019
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Tréninky 11. 11. - 17. 11.
Zápasy - VENKU
Zápasy - DOMA

Odkaz
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
Byla aktualizována soupiska A-týmu včetně nových profilových fotografií
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde