Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
8.7. 2019 | Mládež | Ivan Říha, foto:Monika Špačková
Letní přípravu má za sebou i základna

Ve většině případů svou první letní přípravu má za sebou základna HC Baník Sokolov.

Ročníky 2012 a 2013 zvládly přípravu mimo led na výbornou. Během tréninků si dětičky hlavně hrály, ale i rozvíjely své pohybové dovednosti například koordinací spodní části těla s horní nebo také obratností na opičích drahách. Tréninkovou jednotku okořenilo vždy zvolání „Země je láva“, kdy nikdo nesmí do 3 sekund zůstat na zemi.

V posledním tréninku se základna pod vedením Ivana Říhy vydala na cyklovýlet s trasou zimní stadión – jezero Medard – lesopark Bohemia, kde si děti zazávodili s trenérem na bruslařském okruhu a kde rodiče přichystali i překvapení ve formě občerstvení. Tento velmi příjemný zážitek se i zdokumentoval.

„Nechceme vychovat pouze hokejisty. Chceme vychovat sportovce, a především dobré lidi“

HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Tréninky 11. 11. - 17. 11.
Zápasy - VENKU
Zápasy - DOMA

Odkaz
Tréninky 04. 11. 2019 - 10. 11. 2019
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
Byla aktualizována soupiska A-týmu včetně nových profilových fotografií
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde