8.7. 2019 | Mládež | Ivan Říha, foto:Monika Špačková
Letní přípravu má za sebou i základna

Ve většině případů svou první letní přípravu má za sebou základna HC Baník Sokolov.

Ročníky 2012 a 2013 zvládly přípravu mimo led na výbornou. Během tréninků si dětičky hlavně hrály, ale i rozvíjely své pohybové dovednosti například koordinací spodní části těla s horní nebo také obratností na opičích drahách. Tréninkovou jednotku okořenilo vždy zvolání „Země je láva“, kdy nikdo nesmí do 3 sekund zůstat na zemi.

V posledním tréninku se základna pod vedením Ivana Říhy vydala na cyklovýlet s trasou zimní stadión – jezero Medard – lesopark Bohemia, kde si děti zazávodili s trenérem na bruslařském okruhu a kde rodiče přichystali i překvapení ve formě občerstvení. Tento velmi příjemný zážitek se i zdokumentoval.

„Nechceme vychovat pouze hokejisty. Chceme vychovat sportovce, a především dobré lidi“