12.7. 2019 | Klub | Tomáš Bouda
Baník podpoří i Miroslav Baranek

Sokolí rodina se rozrůstá

Baník jde do nové sezony s novým projektem, kdy fyzické osoby mohou podpořit klub nákupem permanentní vstupenky za 3500 Kč. Členové sokolí rodiny pak mohou čerpat různé výhody (více na přihlášce). Jedním z prvních členů Sokolí rodiny se stal i Michael Kirchbaum z německého Frankfurtu. A rodina se rozrůstá. Nyní Baník do svých řad příznivců získal i bývalého reprezentanta ve fotbale, pětinásobného mistra české nejvyšší soutěže Miroslava Baranka.

„Zdravím všechny fanoušky Baníku. Byl jsem osloven s nabídkou stát se členem Sokolí rodiny a vyjádřit tím sympatie k vašemu klubu. Znám lidi, kteří v klubu pracují, vím, co chtějí a sleduji, jak se jim to daří. Tím, že se celý život pohybuji ve vrcholovém sportu, tak umím posoudit kolik práce to stojí a umím ty výsledky myslím i zhodnotit. Myslím si, že na svůj klub můžete být právem hrdi. Jsem rád, že aspoň takto mužů byt součásti všeho dění a klub podpořit. Přeji vám hodně štěstí a radosti u hokeje a přijďte někdy podpořit i vy nás. Míra.“

Těší nás, že náš klub podporují i osobnosti z jiných odvětví sportu. S Baníkem však žijeme všichni. Podpořte klub a staňte se členem naší rodiny i vy.