Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
12.7. 2019 | A-tým | Tomáš Bouda
Baník posílí Jaromír Kverka

Baník posílí Jaromír Kverka

Další návrat… Do první ligy po 22 letech půjde Baník i s Jaromírem Kverkou

HC Baník Sokolov v nadcházející prvoligové sezoně posílí útočník Jaromír Kverka mladší, který přichází na hostování do 30.4.2020 z týmu HC Energie Karlovy Vary. Do extraligového týmu Karlových Varů bude mít tento šikovný útočník i nadále vyřízeny střídavé starty.

Jaromír Kverka má bohaté zkušenosti jak z nejvyšší soutěže, tak i z prvoligových bojů. V minulé sezoně odehrál Kverka za Karlovy Vary 26 utkání, ve kterých si připsal jeden gól a dvě asistence. V první lize pak nastupoval za týmy Prostějova a především Slavie Praha. Jeho bilance v první lize činí za loňskou sezonu 7 gólů a 14 asistencí ve 27 zápasech.

Jaromír Kverka v Sokolově již působil. V sezoně 2013/2014 byl jedním z klíčových hráčů sokolovské ofenzivy, kdy Baníku těsně unikl postup do první ligy. Ve 41 zápasech si připsal na své konto celkem 44 kanadských bodů za 26 gólů a 18 asistencí. V sezoně 2014/2015 pak tento útočník nastoupil za Sokolov do pěti zápasů, ve kterých vstřelil pět gólů a zaznamenal čtyři asistence.

Na sedmadvacetiletého útočníka bude trenér Karel Mlejnek v nadcházející sezoně spoléhat. „Jaromír Kverka je hráč, který zapadá do konceptu našeho klubu. Je to hráč, který v Baníku již byl a je s regionem úzce spjat. Očekáváme od něj, že svými zkušenostmi se zařadí mezi lídry týmu a velmi pomůže klubu v jeho novodobé historické sezoně,“ uvedl k nové posile sportovní manažer a trenér A-týmu Karel Mlejnek.

„Strašně se do Baníku těším. Jsem rád, že se mohu po letech vrátit do známého prostředí. Působil jsem zde před několika roky a mám na to jen skvělé vzpomínky, kdy se nám dařilo. Doufám, že na toto působení nyní navážu,“ uvedl krátce Jaromír Kverka.

Brzy přineseme se staronovou posilou rozhovor.

Profil hráče

Krátké zprávy
Zápasy - DOMA

Zápasy - VENKU
Tréninky 17. 02.  - 23. 02.
Tréninky 10. 01.  -  16.02.
Propozice turnaje:
Česky
English
O účast v předkole play-off:
Změna času utkání - 4. kolo: HC Baník Sokolov - HC Benátky, čtvrtek 26. 12. od 15:30
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 16. kolo: HC Frýdek-Místek - HC Baník Sokolov, neděle 26. 1. od 16:00
Výměna pořadatelsví a změna termínu - 23. kolo: HC Baník Sokolov - HC Frýdek-Místek, pátek 21. 2. od 17:00
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
ZDE
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde
Podrobné info zde
Ke stažení zde

POZOR! Platí možnost platit přes účet, ale při platbě hotově došlo ke změně: Příspěvky se hradí u p. Rostislava Králíka v termínu 1.8. - 30.9.2018, od PO do PÁ ,vždy mezi 15:00 - 17:00 hodin
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2018 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).