22.7. 2019 | A-tým | David Prachař
A-tým zpátky v tréninku

Baník odstartoval týdenní přípravu před soustředěním v areálu zimního stadionu.

,Po letní přestávce se dnes hráči A-týmu opět zapojili do tréninkové jednotky mimo led. Trénink absolvovalo celkem 28 hráčů. Nechyběli staré známé tváře, ale ani nejčerstvější posila Jaromír Kverka. Jaký byl první trénink, a nejen na to jsme se zeptali Petra Vodičky, který se v létě oženil.

Petře, jak sis užil letní pauzu a jaké byly tvé líbánky?

„Tak pauza byla dobrá. Odpočinul jsem si, svatba byla nádherná, líbánky byly úžasný. Všechno bylo skvělý, moc se mi to líbilo, skvěle nám vařili. Jak říkám, všechno bylo parádní, ale už se nemůžu dočkat nové sezóny.“

Co dnešní první trénink?

„Musím se přiznat, že mě první trénink mírně zaskočil, asi to byl plán, ale nic co bychom nezvládli. Teď jsme se zapracovali a půjdeme se dál připravovat na sezónu.“

Těšíš se na led?

„Těším se hodně, už mi to chybí. Už se těším, až obuji brusle a pořádně si zamakáme i na ledě.“

Petře, to je vše. Děkuji za rozhovor a hodně štěstí do sezóny.

Také děkuji.

HC Baník Sokolov trénoval v této sestavě:

David Fečo, Jakub Kašpar, Ondřej Kuchař

Filip Bernáth, Patrik Kadeřávek, Tomáš Kvapil, Patrik Michálek, Tomáš Přibyl, Petr Přindiš, Petr Vodička, Jan Tomeček, Daniel Zavřel

Jan Bečvář, Michael Čejka, Martin Čurda, Michal Fečo, Michal Hotěk, Lubomír Kovařík, Pavel Kuběna, Jaromír Kverka, Martin Osmík, Jan Petrov, Tomáš Rohan, Josef Stříbrný, Marek Švec, Tomáš Vracovský, Jakub Vrána, Matěj Zadražil.

Trenéři: Karel Mlejnek, Petr Holejšovský, Lukáš Mensator