7.8. 2019 | A-tým | David Prachař
 Fanoušci jsou náš šestý hráč.

Tomáše Rohana a Petra Přindiše jsme se zeptali, jak se jim líbilo soustředění, první týden na ledě a samozřejmě jak se těší na začátek sezóny.

Jaké bylo soustředění na Božím Daru?

Tomáš Rohan: Na soustředění jsme trénovali ve stejném modelu jako celou letní přípravu plus to bylo zpestřeno o turnaje ve fotbale. Denně jsme měli k dispozici wellness, což bylo super. Večer trávil každý po svém, někdo hrál karty a někdo zašel na dvě povolené pivka. Ve čtvrtek jsme měli společně grilování, kde se zase o něco víc utužila parta, takže parádní týden.

Petr Přindiš: Za mě super, myslím, že změna prostředí je přínosem pro všechny kluky. Makalo se na 110% a na každým z nás jde vidět ta chuť do nové sezóny.

Jaké byly první tréninky na ledě a jak se po nich cítíš?

Tomáš Rohan: Je to každý rok stejné, bolí nohy v bruslích, zvykáš si na novou výstroj. Je dobře, že jsme začali hned zostra bez nějakého rozkoukávání. Cítím se dobře asi jako každý, letní příprava byla kvalitní a poctivá.

Petr Přindiš: První tréninky na ledě jsou vždycky trochu limitované díky nové výzbroji, ale musím říct, že jsme nasadili i tak vysoké tempo a v podstatě hned od začátku jsme do toho skočili s plným nasazením.

Jak se těšíš na první utkání této sezóny?

Tomáš Rohan: Máme před sebou osm přípravných zápasů, než se začne hrát o body. Je to dost prostoru na to, abychom 11. září v Chomutove vyjeli připraveni na 110%. Prvoligový zápas tu bude po 22 letech, je to velká událost, takže je jasné, že těšíme všichni a nejen my ale určitě i spousta našich fanoušků, u kterých věřím, že nám v Chomutově vytvoří skoro domácí prostředí a budou náš šestý hráč, jako tomu bylo celou předchozí sezónu.

Petr Přindiš: Jak se těším? Jako nikdy předtím, vždyť vyjedeme na prvoligový led se sokolem na hrudi po 22 letech! A doufám, že fanoušci připraví pořádnej bordel na první domácí utkání.

Kluci, děkuji za rozhovor a držím palce.

Děkujeme.