Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
7.8. 2019 | A-tým | David Prachař
 Fanoušci jsou náš šestý hráč.

Tomáše Rohana a Petra Přindiše jsme se zeptali, jak se jim líbilo soustředění, první týden na ledě a samozřejmě jak se těší na začátek sezóny.

Jaké bylo soustředění na Božím Daru?

Tomáš Rohan: Na soustředění jsme trénovali ve stejném modelu jako celou letní přípravu plus to bylo zpestřeno o turnaje ve fotbale. Denně jsme měli k dispozici wellness, což bylo super. Večer trávil každý po svém, někdo hrál karty a někdo zašel na dvě povolené pivka. Ve čtvrtek jsme měli společně grilování, kde se zase o něco víc utužila parta, takže parádní týden.

Petr Přindiš: Za mě super, myslím, že změna prostředí je přínosem pro všechny kluky. Makalo se na 110% a na každým z nás jde vidět ta chuť do nové sezóny.

Jaké byly první tréninky na ledě a jak se po nich cítíš?

Tomáš Rohan: Je to každý rok stejné, bolí nohy v bruslích, zvykáš si na novou výstroj. Je dobře, že jsme začali hned zostra bez nějakého rozkoukávání. Cítím se dobře asi jako každý, letní příprava byla kvalitní a poctivá.

Petr Přindiš: První tréninky na ledě jsou vždycky trochu limitované díky nové výzbroji, ale musím říct, že jsme nasadili i tak vysoké tempo a v podstatě hned od začátku jsme do toho skočili s plným nasazením.

Jak se těšíš na první utkání této sezóny?

Tomáš Rohan: Máme před sebou osm přípravných zápasů, než se začne hrát o body. Je to dost prostoru na to, abychom 11. září v Chomutove vyjeli připraveni na 110%. Prvoligový zápas tu bude po 22 letech, je to velká událost, takže je jasné, že těšíme všichni a nejen my ale určitě i spousta našich fanoušků, u kterých věřím, že nám v Chomutově vytvoří skoro domácí prostředí a budou náš šestý hráč, jako tomu bylo celou předchozí sezónu.

Petr Přindiš: Jak se těším? Jako nikdy předtím, vždyť vyjedeme na prvoligový led se sokolem na hrudi po 22 letech! A doufám, že fanoušci připraví pořádnej bordel na první domácí utkání.

Kluci, děkuji za rozhovor a držím palce.

Děkujeme.

Festival Za sluncem na koupališti Michal (23. 8.) s našimi hokejisty se blíží. V předprodeji stojí vstupenka 699 Kč, na místě pak 799 Kč.
Pokud však na sekretariátu HC Baník Sokolov (po předchozí domluvě na tel. 606 963 871) nebo v trafice v OD Ural u pana Korela předložíte nebo si zakoupíte permanentní vstupenku na HC Baník Sokolov na sezonu (2019/20), tak si zároveň můžete zakoupit i lístek na festival Za Sluncem za 450 Kč.
Na festivalu vystoupí Kryštof, Mirai, Support Lesbiens a další. Kromě autogramiády se budou křtít také nové dresy jak HC Baník Sokolov, tak i HC Energie Karlovy Vary.
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Rozpis ke stažení
Více - ZDE, plakát - ZDE
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Srpen - 0. týden
Srpen - 1. týden
Srpen - 2. týden
Srpen - 3. týden
Srpen - 4. týden
Ke stažení zde
Přípravné utkání s Kadaní, které se mělo hrát v úterý 27.8.2019 v Nejdku se z technických důvodů překládá na led soupeře.

Hokejisté Sokolova se tento týden budou připravovat v tréninkové hale KV Areny.

K try-outu bylo pozváno 37 hráčů, včetně Kristiána Reichela, hráče Manitoby v AHL, kterému bylo umožněno trénovat s Baníkem.

Na ledě se představí hned několik mladých hráčů, někteří nastupovali v zámoří či v jiných evropských soutěžích. Na try-outu se objeví i někteří hráči, kteří za Baník již nastupovali v minulosti či proti Sokolovu hráli ve druhé lize.

Ze současného kádru se omluvili pouze Patrik Kadeřávek, Tomáš Kvapil, Lubomír Kovařík a karlovarský junior Daniel Zavřel.

Mezi brankáři by se měli představit Ondře Kuchař, Jakub Kašpar a David Fečo.

Chance ligu začneme u dalšího nováčka. Baník odstartuje první ligu na ledě ex-ligového Chomutova ve středu 11.9. 2019. Již nyní zvažujeme možnosti hromadného výjezdu.

V termínu okolo 17.6. pak budou v prodeji permanentní vstupenky. Informaci upřesníme, stejně jako brzy přineseme kompletní rozpis zápasů!

ČT 08.08.2019 17.00: HC Slovan Ústí nad Labem – HC Baník Sokolov
PO 12.08.2019 11.00: HC Energie Karlovy Vary – HC Baník Sokolov
ČT 15.08.2019 17.00: HC Baník Sokolov – HC Stadion Litoměřice (v Ostrově)
PO 19.08.2019 18.00: HC Benátky n. Jizerou – HC Baník Sokolov