Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
9.8. 2019 | Klub | Tomáš Bouda
Za sluncem a za hokejisty...

Za sluncem a za hokejisty...

Léto se nám přehouplo do druhé poloviny a brzy začne hokejová sezona. K ledu se všichni těšíme, ale v čase přípravných zápasů se ještě vypravíme Za sluncem. Kam? Přece na sokolovské koupaliště Michal, kde se v pátek 23. 8. 2019 koná velký festival, jehož součástí bude i náš tým.

Post-It, Support Lesbiens, Jaroslav Uhlíř s kapelou, Kryštof, Mirai, HC Baník Sokolov a HC Energie Karlovy Vary. To je výčet účastníků festivalu pro celou rodinu, který začne v 15:00. A proč by na této akci neměli chybět fanoušci partnerských hokejových celků? Jak prvoligový klub HC Baník Sokolov, tak extraligový klub HC Energie Karlovy Vary pošle na festival své zástupce, se kterými se budete moct setkat nejen při autogramiádě. A především, představitelé Sokolova a Karlových Varů slavnostně pokřtí dresy na sezonu 2019/2020.

Buďte u toho, ať společně do nové sezony vykročíme správnou nohou. Kapitáni obou týmů Tomáš Rohan a Václav Skuhravý se sešli na pomyslné polovině cesty ze Sokolova do Karlových Varů, v Lokti, aby pozvali fanoušky právě na tuto akci.

„Ahoj, chtěli bychom pozvat fanoušky HC Energie Karlovy Vary a HC Baník Sokolov v pátek 23.8. na koupaliště Michal v Sokolově, kde společně pokřtíme dresy na novou sezonu. Těšíme se na vás“, uvedli společně Václav Skuhravý a Tomáš Rohan.

„Na své si přijdou také děti, na které čekají atrakce na suchu i ve vodě, včetně nejdelší skluzavky v ČR. V areálu koupaliště je možné i kempovat, kdy jeden z kempů je rodinný,“ doplňuje pořadatel akce Vladimír Suchan.

VLNY music agency pak pro fanoušky připravil ještě jedno překvapení. Každý, kdo se v sekretariátu HC Baník Sokolov či HC Energie Karlovy Vary prokáže permanentní vstupenkou příslušného klubu na sezonu 2019/2020, či si permanentní vstupenku nově zakoupí, bude moct na festival za 450 Kč (původní cena v předprodeji je 699 Kč, na místě 799 Kč).

Prodej permanentních vstupenek na Baník probíhá právě v sekretariátu po předchozí tel. domluvě (tel. 606 963 871), v trafice OD Ural (budou zde k dispozici také zlevněné lístky na festival) a v Infocentru MDK Sokolov. Prodej permanentních vstupenek na Energii probíhá v sekretariátu ve všední dny od 14:00 do 16:30 hodin (mimo hrací dny).

Ale zpátky k festivalu. V jednání je pak také exhibiční utkání obou týmů buď v plážovém fotbale nebo v plážovém volejbalu. A utkat by se proti hokejistům mohli i fanoušci…

VLNY music agency je pořadatelem mnoha akcí v kraji. Zároveň tato agentura podporuje oba hokejové celky hrající dvě nejvyšší soutěže v ČR. Nyní všichni společně potáhnou za jeden provaz na koupališti Michal, kde se velký festival uskuteční.

Kam v pátek 23. 8. 2019? Přece Za sluncem…

Program akce:

13:00 otevření areálu

15:00 - 16:00 Post-It

16:00 - 17:00 Autogramiáda HC Baník Sokolov a HC Energie Karlovy Vary

16:30 – 17:45 Support Lesbiens

17:50 – 18:10 Pokřtění dresů HC Baník Sokolov a HC Energie Karlovy Vary

18:15 – 18:30 Exhibiční utkání HC Baník Sokolov vs. HC Energie Karlovy Vary

18:30 - 19:45 Jaroslav Uhlíř s kapelou

19:50 – 20:05 Exhibiční Allstars utkání hokejistů proti fanouškům

20:15 – 21:30 Kryštof

22:00 - 23:30 Mirai

Krátké zprávy
Festival Za sluncem na koupališti Michal (23. 8.) s našimi hokejisty se blíží. V předprodeji stojí vstupenka 699 Kč, na místě pak 799 Kč.
Pokud však na sekretariátu HC Baník Sokolov (po předchozí domluvě na tel. 606 963 871) nebo v trafice v OD Ural u pana Korela předložíte nebo si zakoupíte permanentní vstupenku na HC Baník Sokolov na sezonu (2019/20), tak si zároveň můžete zakoupit i lístek na festival Za Sluncem za 450 Kč.
Na festivalu vystoupí Kryštof, Mirai, Support Lesbiens a další. Kromě autogramiády se budou křtít také nové dresy jak HC Baník Sokolov, tak i HC Energie Karlovy Vary.
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Rozpis ke stažení
Více - ZDE, plakát - ZDE
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Srpen - 0. týden
Srpen - 1. týden
Srpen - 2. týden
Srpen - 3. týden
Srpen - 4. týden
Ke stažení zde
Přípravné utkání s Kadaní, které se mělo hrát v úterý 27.8.2019 v Nejdku se z technických důvodů překládá na led soupeře.

Hokejisté Sokolova se tento týden budou připravovat v tréninkové hale KV Areny.

K try-outu bylo pozváno 37 hráčů, včetně Kristiána Reichela, hráče Manitoby v AHL, kterému bylo umožněno trénovat s Baníkem.

Na ledě se představí hned několik mladých hráčů, někteří nastupovali v zámoří či v jiných evropských soutěžích. Na try-outu se objeví i někteří hráči, kteří za Baník již nastupovali v minulosti či proti Sokolovu hráli ve druhé lize.

Ze současného kádru se omluvili pouze Patrik Kadeřávek, Tomáš Kvapil, Lubomír Kovařík a karlovarský junior Daniel Zavřel.

Mezi brankáři by se měli představit Ondře Kuchař, Jakub Kašpar a David Fečo.

Chance ligu začneme u dalšího nováčka. Baník odstartuje první ligu na ledě ex-ligového Chomutova ve středu 11.9. 2019. Již nyní zvažujeme možnosti hromadného výjezdu.

V termínu okolo 17.6. pak budou v prodeji permanentní vstupenky. Informaci upřesníme, stejně jako brzy přineseme kompletní rozpis zápasů!

ČT 08.08.2019 17.00: HC Slovan Ústí nad Labem – HC Baník Sokolov
PO 12.08.2019 11.00: HC Energie Karlovy Vary – HC Baník Sokolov
ČT 15.08.2019 17.00: HC Baník Sokolov – HC Stadion Litoměřice (v Ostrově)
PO 19.08.2019 18.00: HC Benátky n. Jizerou – HC Baník Sokolov
ČT 22.08.2019 19.30: Bayreuth Tigers – HC Baník Sokolov
ÚT 27.08.2019 17.30: SK Kadaň – HC Baník Sokolov
NE 01.09.2019 16.00: HC Baník Sokolov – Bayreuth Tigers (v Chebu)
ČT 05.09.2019 18.00: HC Stadion Litoměřice – HC Baník Sokolov
Info web - Facebook
Podrobné info zde
Ke stažení zde

POZOR! Platí možnost platit přes účet, ale při platbě hotově došlo ke změně: Příspěvky se hradí u p. Rostislava Králíka v termínu 1.8. - 30.9.2018, od PO do PÁ ,vždy mezi 15:00 - 17:00 hodin
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2018 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).