Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
9.8. 2019 | Klub | Tomáš Bouda
Za sluncem a za hokejisty...

Za sluncem a za hokejisty...

Léto se nám přehouplo do druhé poloviny a brzy začne hokejová sezona. K ledu se všichni těšíme, ale v čase přípravných zápasů se ještě vypravíme Za sluncem. Kam? Přece na sokolovské koupaliště Michal, kde se v pátek 23. 8. 2019 koná velký festival, jehož součástí bude i náš tým.

Post-It, Support Lesbiens, Jaroslav Uhlíř s kapelou, Kryštof, Mirai, HC Baník Sokolov a HC Energie Karlovy Vary. To je výčet účastníků festivalu pro celou rodinu, který začne v 15:00. A proč by na této akci neměli chybět fanoušci partnerských hokejových celků? Jak prvoligový klub HC Baník Sokolov, tak extraligový klub HC Energie Karlovy Vary pošle na festival své zástupce, se kterými se budete moct setkat nejen při autogramiádě. A především, představitelé Sokolova a Karlových Varů slavnostně pokřtí dresy na sezonu 2019/2020.

Buďte u toho, ať společně do nové sezony vykročíme správnou nohou. Kapitáni obou týmů Tomáš Rohan a Václav Skuhravý se sešli na pomyslné polovině cesty ze Sokolova do Karlových Varů, v Lokti, aby pozvali fanoušky právě na tuto akci.

„Ahoj, chtěli bychom pozvat fanoušky HC Energie Karlovy Vary a HC Baník Sokolov v pátek 23.8. na koupaliště Michal v Sokolově, kde společně pokřtíme dresy na novou sezonu. Těšíme se na vás“, uvedli společně Václav Skuhravý a Tomáš Rohan.

„Na své si přijdou také děti, na které čekají atrakce na suchu i ve vodě, včetně nejdelší skluzavky v ČR. V areálu koupaliště je možné i kempovat, kdy jeden z kempů je rodinný,“ doplňuje pořadatel akce Vladimír Suchan.

VLNY music agency pak pro fanoušky připravil ještě jedno překvapení. Každý, kdo se v sekretariátu HC Baník Sokolov či HC Energie Karlovy Vary prokáže permanentní vstupenkou příslušného klubu na sezonu 2019/2020, či si permanentní vstupenku nově zakoupí, bude moct na festival za 450 Kč (původní cena v předprodeji je 699 Kč, na místě 799 Kč).

Prodej permanentních vstupenek na Baník probíhá právě v sekretariátu po předchozí tel. domluvě (tel. 606 963 871), v trafice OD Ural (budou zde k dispozici také zlevněné lístky na festival) a v Infocentru MDK Sokolov. Prodej permanentních vstupenek na Energii probíhá v sekretariátu ve všední dny od 14:00 do 16:30 hodin (mimo hrací dny).

Ale zpátky k festivalu. V jednání je pak také exhibiční utkání obou týmů buď v plážovém fotbale nebo v plážovém volejbalu. A utkat by se proti hokejistům mohli i fanoušci…

VLNY music agency je pořadatelem mnoha akcí v kraji. Zároveň tato agentura podporuje oba hokejové celky hrající dvě nejvyšší soutěže v ČR. Nyní všichni společně potáhnou za jeden provaz na koupališti Michal, kde se velký festival uskuteční.

Kam v pátek 23. 8. 2019? Přece Za sluncem…

Program akce:

13:00 otevření areálu

15:00 - 16:00 Post-It

16:00 - 17:00 Autogramiáda HC Baník Sokolov a HC Energie Karlovy Vary

16:30 – 17:45 Support Lesbiens

17:50 – 18:10 Pokřtění dresů HC Baník Sokolov a HC Energie Karlovy Vary

18:15 – 18:30 Exhibiční utkání HC Baník Sokolov vs. HC Energie Karlovy Vary

18:30 - 19:45 Jaroslav Uhlíř s kapelou

19:50 – 20:05 Exhibiční Allstars utkání hokejistů proti fanouškům

20:15 – 21:30 Kryštof

22:00 - 23:30 Mirai

Krátké zprávy
Zápasy - DOMA

Zápasy - VENKU
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
Tréninky 09. 12.  - 15. 12. 
Tréninky 02. 12.  - 08. 12.
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
ZDE
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde
Podrobné info zde
Ke stažení zde

POZOR! Platí možnost platit přes účet, ale při platbě hotově došlo ke změně: Příspěvky se hradí u p. Rostislava Králíka v termínu 1.8. - 30.9.2018, od PO do PÁ ,vždy mezi 15:00 - 17:00 hodin
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2018 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).