8.8. 2019 | A-tým | David Prachař
Baník po roce změří síly s Ústím

Baník dnes odehraje svůj první přípravný zápas v Ústí nad Labem.

Baníkovci dnes změří své síly s ústeckým Slovanem. Před rokem skončilo jejich klání výhrou 5:1 pro Ústí. Dokáže dnes Baník oplatit ústeckým lvům porážku a začne přípravu vítězstvím? To se dozvíme dnes od 17:00, kdy utkání startuje.

Sokolov na severozápad Čech vyrazí v jen lehce obměněné sestavě. Kostra, která Baník posunula do Chance ligy zůstává stejná. Tu pro dnešek obohatí navrátilec Martin Osmík, který v Baníku již dříve působil a omladina v podobě Daniela Zavřela a Filipa Bernátha.

Pro Slovan je dnešní klání již 4. přípravné utkání. První utkání Slovan sehrál na ledě Kadaně, kde zvítězil 8:4. Další dvě utkání pro Slovan už tak dobře nepodala. Na ledě Chomutova, který letos sestoupil do Chance ligy padl 3:6 a na ledě Litoměřic 2:8.

Dnešek nám tedy nabídne zápas mezi nováčkem ze Sokolova a zkušeným prvoligovým týmem, který hraje Chance ligu 11 let.

Průběh utkání můžete sledovat na http://www.onlajny.com/match/index/date/2019-08-08/id/269192