Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
8.8. 2019 | A-tým | David Prachař
Baník po roce změří síly s Ústím

Baník dnes odehraje svůj první přípravný zápas v Ústí nad Labem.

Baníkovci dnes změří své síly s ústeckým Slovanem. Před rokem skončilo jejich klání výhrou 5:1 pro Ústí. Dokáže dnes Baník oplatit ústeckým lvům porážku a začne přípravu vítězstvím? To se dozvíme dnes od 17:00, kdy utkání startuje.

Sokolov na severozápad Čech vyrazí v jen lehce obměněné sestavě. Kostra, která Baník posunula do Chance ligy zůstává stejná. Tu pro dnešek obohatí navrátilec Martin Osmík, který v Baníku již dříve působil a omladina v podobě Daniela Zavřela a Filipa Bernátha.

Pro Slovan je dnešní klání již 4. přípravné utkání. První utkání Slovan sehrál na ledě Kadaně, kde zvítězil 8:4. Další dvě utkání pro Slovan už tak dobře nepodala. Na ledě Chomutova, který letos sestoupil do Chance ligy padl 3:6 a na ledě Litoměřic 2:8.

Dnešek nám tedy nabídne zápas mezi nováčkem ze Sokolova a zkušeným prvoligovým týmem, který hraje Chance ligu 11 let.

Průběh utkání můžete sledovat na http://www.onlajny.com/match/index/date/2019-08-08/id/269192

Zápasy - DOMA

Zápasy - VENKU
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
Tréninky 09. 12.  - 15. 12.
Tréninky 02. 12.  - 08. 12.
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde