Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary
13.8. 2019 | A-tým | David Prachař
Ohlasy po zápase s Energií

Na ohlasy po utkání jsme se tentokrát zeptali trenéra Petra Holejšovského a dvou dvougolových střelců Tomáše Vracovského a Lubomíra Kovaříka.

Baník odehrál na ledě Realistic arény druhé přípravné utkání a i ty to zvládl na výbornou. Porazil totiž extraligovou Energii 6:3.

Petr Holejšovský

„Vinou několika zranění jsme do dnešního utkání vstoupili pouze s pěti obránci, kteří podali stejně jako zbytek týmu velmi kvalitní a obětavý výkon. Ten byl navíc podpořen výborným Kubou Kašparem v brance. Po první třetině, ve které nás domácí v útočném pásmu přehrávali, jsme ve zbytku utkání byli pro domácí více než vyrovnaným soupeřem. Branky, které jsme domácím vstřelili, byly důkazem kvalitní hry směrem do útoku.“

Lubomír Kovařík

„Nezvykle jsme začínali už v 11:00, přesto přišla spousta lidí a kromě devíti gólů byla k vidění spousta šancí na obou stranách. Pořád je to příprava, takže výhry si samozřejmě vážíme, zvlášť nad extraligovým týmem, ale všichni víme, že o body se bude hrát až v září. Děkujeme fanouškům, udělali hezkou atmosféru a byli slyšet.“

Tomáš Vracovský

„Do utkání jsme vstoupili se zdravým sebevědomím, vytvořili jsme si v 1. třetině pár slušných šancí a podařilo se nám i skórovat, do 2. třetiny jsme se snažili zlepšit hru v obranném pásmu a také proměnit šance, kterých jsme měli po cely zápas hodně, to se nám podařilo a nakonec si myslím, že jsme zaslouženě vyhráli, sice se nám tam objevovaly chybičky, ale na tom do začátku ligy zapracujeme a budeme se snažit být lepší a lepší.“

Další přípravné utkání Baník odehraje ve čtvrtek 15. srpna od 17:00 v Ostrově proti Litoměřicím.

Zápasy - DOMA

Zápasy - VENKU
Matej Petretič, jenž nastupuje formou střídavých strtů z Karlových Varů za juniorku Baníku, byl povolán do reprezentace Slovinska U18. Gratulujeme!
Tréninky 09. 12.  - 15. 12.
Tréninky 02. 12.  - 08. 12.
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde