14.8. 2019 | A-tým | David Prachař
Třetí přípravný zápas: Sokolov x Litoměřice

Ve třetím přípravném zápase se utká Baník s Litoměřicemi. Z důvodu rekonstrukce stadionu se zápas odehraje v Ostrově. Oproti zápasu s Karlovými Vary se zápas odehraje od 17:00. Dá se tedy říct, že je to sice dál, ale zato v lepším čase.

Baník čeká 3. přípravné utkání, ve kterém na ledě Zimního stadionu Ostrov vyzve Litoměřice. První dvě přípravná utkání Baník zvládl bez ztráty květinky, když porazil ústecký Slovan na jeho ledě 4:0 a vítězství si připsal také na ledě Realistic arény, kde porazil Energii 6:3. V přípravě je tedy zatím 100%.

Pro Litoměřice bude klání s Baníkem již 4. přátelské utkání. První utkání, kdy hostily Litvínov, skončilo porážkou Litoměřic 2:4. Ve druhém přípravném zápase doma porazily Ústí 8:2 a z ledu Chomutova si přivezly porážku 3:2.

Baník určitě nebude čekat lehké utkání, a proto bude potřebovat i Vaší podporu. Doufáme, že se s Vámi uvidíme ve čtvrtek 15. srpna od 17:00 na Zimním stadionu Ostrov.

Kdybyste se ale dostavit nemohli, tak pro Vás máme samozřejmě alespoň online odkaz: http://www.onlajny.com/match/index/date/2019-08-15/id/269202