20.8. 2019 | A-tým | David Prachař
Ohlasy po zápase s Benátkami

Baník včera sehrál další úspěšné přípravné utkání. Tentokrát si vyšlápl na Benátky nad Jizerou. Zápas hodnotil hlavní trenér Karel Mlejnek a  dva navrátilci Jaromír Kverka a Martin Rohan.

Hodnocení hlavního trenéra Karla Mlejnka:

" Dominovali jsme v první třetině, bohužel bez většího gólového efektu. Od druhé třetiny se hra srovnala. My byli úspěšnější v přesilových hrách. Ve třetí třetině domácí byli aktivnějším týmem. Nám, jako nováčkovi soutěže, utkání ukázalo situace, ve kterých musíme být do startu sezony lépe připraveni."

Hodnocení Jaromíra Kverky ml.:

Jaromíre, jak bys zhodnotil včerejší utkání?

„Jsem hrozně rád, že se vyhrálo. Byl to velice těžký, fyzicky náročný zápas a my ho zvládli urvat. Z mé strany to ještě nebylo úplně ono, měl jsem teď za sebou hodně utkání a minimum regenerace. Doufám, že moje výkony půjdou nahoru, a že to vyladíme na začátek ligy.“

Jaké bylo zase obléci dres Baníku?

„Super, hlavně jsem hrál s klukama, se kterýma jsem už dlouho nehrál a moc jsem si to užil.“

Hodnocení Martina Rohana:

Martine, jak bys zhodnotil včerejší utkání ty?

"Střetli jsme se s kvalitním, pracovitým a dobře bruslícím soupeřem. Ve všech činnostech jsme se mu minimálně vyrovnali a dokázali zvítězit. Kromě třetí třetiny, kdy jsme bránili výsledek a snížili aktivitu směrem dopředu."

Jaké bylo zase obléci dres Baníku?

"Do Baníku jsem se vracel vždycky velice rád, je tu můj rodný klub, kde jsem se toho spoustu naučil, a který mě opět skvěle přivítal a jsem rád, že Baníku mužů pomoci k co nejlepším výsledkům. Jsem hrdý, že mužů být součástí skvělého týmu, který pracuje víc než na sto procent a drží při sobě."